Atvykite į bandomąjį važiavimą
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e. brošiūras
Užsiregistruokite į servisą
Raskite įgaliotąjį atstovą

Hilux Active - 4 durelių pikapas, Double Cab

 • 17 colių 6 stipinų tamsiai pilki lengvojo lydinio ratlankiai
 • Galinio vaizdo kamera
 • Išmani adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (iACC)
 • Nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema
Palyginti
Toyota Hilux - Active - 4 durelių pikapas, Double Cab
  • Pure White (040) Not compatible with engine selection
 • Ash Grey (1G3) Not compatible with engine selection
 • Attitude Black (218) Not compatible with engine selection
 • Zircon Silver (1D6) Not compatible with engine selection
 • Oxide Bronze (6X1) Not compatible with engine selection
 • Hydro Blue (8X2) Not compatible with engine selection
 • Crimson Red (3T6) Not compatible with engine selection
 • Hot Lava Orange (4R8) Not compatible with engine selection
 • Platinum Pearl White (089) Not compatible with engine selection
Kaina – nuo
37 280 €
Hilux DLX+ kaina – nuo 30 400 €
Vidutinės sąnaudos
Degalų sąnaudos ir CO2 vertės matuojamos kontroliuojamoje aplinkoje, naudojant gamybai parengtą modelį ir vadovaujantis Europos Sąjungos reglamento (ES) Nr. 2017/1151 reikalavimais. Taikoma naujoji pasaulinė darnioji lengvojo darbinio ciklo transporto priemonių bandymų procedūra (WLTP) bei jos galiojantys pataisymai.
Daugiau apie WLTP bandymų metodą
9.2 l/100 km
CO2
Degalų sąnaudos ir CO2 vertės matuojamos kontroliuojamoje aplinkoje, naudojant gamybai parengtą modelį ir vadovaujantis Europos Sąjungos reglamento (ES) Nr. 2017/1151 reikalavimais. Taikoma naujoji pasaulinė darnioji lengvojo darbinio ciklo transporto priemonių bandymų procedūra (WLTP) bei jos galiojantys pataisymai.
Daugiau apie WLTP bandymų metodą
242 g/km

Hilux įrangos lygiai

Naujojo Toyota Hilux akcentai
/

Daugiau laisvalaikio? Daugiau darbo.

Kur bevyktumėte, Hilux jus ten nugabens. Kai transporto priemonėje montuojami galingi bei efektyvūs varikliai ir vilkimo galia siekia 3,5 tonos, kartais atrodo, kad galite nuversti kalnus. Naujasis 2,8 litro darbinio tūrio dyzelinis variklis išvysto 204 AG galią ir iki 500 Nm sukimo momentą. 0–100 km/val. sprintą įveikdamas vis per 10 sekundžių, šis modelis tampa pačiu galingiausiu Hilux.

/

Sukurtas dideliems darbams. Suprojektuotas malonumui.

Drąsi naujoji išvaizda leidžia Hilux išsiskirti iš minios. Peržvelkite įspūdingus naujo dizaino žibintus ir ratus, kurie leis dar labiau pagerinti patvariosios transporto priemonės išvaizdą. Norite visko? Tuomet modelis Invincible – kaip tik jums… Tai – neprilygstamas Hilux galios ir stiliaus pareiškimas.

/

Jūsų erdvė – jūsų pasaulis

Hilux išorė patvari, tačiau viduje patogu. Salone dominuoja naujo lygio rafinuotumas ir stilius. Modeliai Invincible su dviguba kabina leidžia palypėti į dar aukštesnį lygį: čia sėdynėms gaminti naudojama dviejų tonų perforuota oda, kad komfortas būtų neprilygstamas.

* Specifikacija priklauso nuo modelio.

Apsižvalgykite

Susipažinkite su pagrindinėmis Hilux funkcijomis. Pasukite transporto priemonę ir apžiūrėkite ją iš visų pusių.

 • Puikus dizainas. Bet kokiame kelyje.

  Raumeninga išvaizda pulsuoja galia, o tvirti priekinis bei galinis buferiai ir atsparios patvaraus kėbulo apdailos detalės saugo jį nuo pažeidimų.

 • Tvirtas, patvarus, patikimas. Be jokių abejonių.

  Kiekvienas naujas Hilux modelis kuriamas ir bandomas ekstremaliausioje aplinkoje, taigi, galite pasikliauti legendine transporto priemonės kokybe, patvarumu ir patikimumu.

 • Nėra slidininkų keltuvo? Jokių problemų.

  Naujuoju Hilux galite pasikliauti. Pajudėjimo įkalnėje kontrolė (HAC) ir aktyvioji traukos kontrolė (A-TRC) padeda pajudėti sklandžiai be jokių pastangų. Transporto priemonė gali gabenti ir vilkti didžiulius krovinius, taigi, galėsite pasiimti viską. Nesvarbu, ar kylate slidinėjimo trasa, ar leidžiatės ja (Hilux turi nusileidimo nuo kalvos kontrolę), naujajame Hilux galite būti ramūs dėl savo saugos*. * Parinktys ir įranga priklauso nuo modelio.

 • Jūsų erdvė – jūsų pasaulis.

  Hilux išorė patvari, tačiau viduje patogu. Salone dominuoja naujo lygio rafinuotumas ir stilius. Patvarios medžiagos ir įspūdinga apdaila atrodo puikiai ir yra malonios liesti, tuo tarpu JBL garso sistema su technologija Harman CLARi-Fi užtikrina neprilygstamą garso kokybę, kokią muziką begrotumėte.