Atvykite į bandomąjį važiavimą
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e. brošiūras
Užsiregistruokite į servisą
Raskite įgaliotąjį atstovą

Hilux Legend - 4 durelių pikapas, Double Cab

 • 18 colių 6 stipinų juodi lengvojo lydinio ratlankiai su frezuota apdaila
 • Smart Entry & Start sistema
 • Dvigubi tolimųjų ir artimųjų šviesų priekiniai LED žibintai
 • Galiniai automobilio statymo jutikliai
Palyginti
Toyota Hilux - Legend - 4 durelių pikapas, Double Cab
  • Pure White (040) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Ash Grey (1G3) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Attitude Black (218) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Zircon Silver (1D6) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Oxide Bronze (6X1) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Hydro Blue (8X2) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Crimson Red (3T6) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Hot Lava Orange (4R8) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Platinum Pearl White (089) Nesuderinamas su variklio variantu
Kaina – nuo
41 330 €
Hilux DLX+ kaina – nuo 30 400 €
Vidutinės sąnaudos
Degalų sąnaudos ir CO2 vertės matuojamos kontroliuojamoje aplinkoje, naudojant gamybai parengtą modelį ir vadovaujantis Europos Sąjungos reglamento (ES) Nr. 2017/1151 reikalavimais. Taikoma naujoji pasaulinė darnioji lengvojo darbinio ciklo transporto priemonių bandymų procedūra (WLTP) bei jos galiojantys pataisymai.
Daugiau apie WLTP bandymų metodą
9.4 l/100 km
CO2
Degalų sąnaudos ir CO2 vertės matuojamos kontroliuojamoje aplinkoje, naudojant gamybai parengtą modelį ir vadovaujantis Europos Sąjungos reglamento (ES) Nr. 2017/1151 reikalavimais. Taikoma naujoji pasaulinė darnioji lengvojo darbinio ciklo transporto priemonių bandymų procedūra (WLTP) bei jos galiojantys pataisymai.
Daugiau apie WLTP bandymų metodą
247 g/km
Galia
204 DIN AG

Hilux įrangos lygiai

Toyota Hilux – 2022/2023 m. tarptautinio pikapų apdovanojimo laimėtoja

/

Hilux daugiau nei 50 metų buvo populiariausias pikapas pasaulyje, o 2021 m. Solutrans kelių bei miesto transporto mugėje Prancūzijoje laimėjo prestižinį tarptautinį apdovanojimą kaip geriausias pikapas.

Naujojo Toyota Hilux akcentai
/

Daugiau laisvalaikio? Daugiau darbo.

Kur bevyktumėte, Hilux jus ten nugabens. Kai transporto priemonėje montuojami galingi bei efektyvūs varikliai ir vilkimo galia siekia 3,5 tonos, kartais atrodo, kad galite nuversti kalnus. Naujasis 2,8 litro darbinio tūrio dyzelinis variklis išvysto 204 AG galią ir iki 500 Nm sukimo momentą. 0–100 km/val. sprintą įveikdamas vis per 10 sekundžių, šis modelis tampa pačiu galingiausiu Hilux.

/

Sukurtas dideliems darbams. Suprojektuotas malonumui.

Drąsi naujoji išvaizda leidžia Hilux išsiskirti iš minios. Peržvelkite įspūdingus naujo dizaino žibintus ir ratus, kurie leis dar labiau pagerinti patvariosios transporto priemonės išvaizdą. Norite visko? Tuomet modelis Invincible – kaip tik jums… Tai – neprilygstamas Hilux galios ir stiliaus pareiškimas.

/

Jūsų erdvė – jūsų pasaulis

Hilux išorė patvari, tačiau viduje patogu. Salone dominuoja naujo lygio rafinuotumas ir stilius. Modeliai Invincible su dviguba kabina leidžia palypėti į dar aukštesnį lygį: čia sėdynėms gaminti naudojama dviejų tonų perforuota oda, kad komfortas būtų neprilygstamas.

* Specifikacija priklauso nuo modelio.

Apsižvalgykite

Susipažinkite su pagrindinėmis Hilux funkcijomis. Pasukite transporto priemonę ir apžiūrėkite ją iš visų pusių.

 • Puikus dizainas. Bet kokiame kelyje.

  Raumeninga išvaizda pulsuoja galia, o tvirti priekinis bei galinis buferiai ir atsparios patvaraus kėbulo apdailos detalės saugo jį nuo pažeidimų.

 • Tvirtas, patvarus, patikimas. Be jokių abejonių.

  Kiekvienas naujas Hilux modelis kuriamas ir bandomas ekstremaliausioje aplinkoje, taigi, galite pasikliauti legendine transporto priemonės kokybe, patvarumu ir patikimumu.

 • Nėra slidininkų keltuvo? Jokių problemų.

  Naujuoju Hilux galite pasikliauti. Pajudėjimo įkalnėje kontrolė (HAC) ir aktyvioji traukos kontrolė (A-TRC) padeda pajudėti sklandžiai be jokių pastangų. Transporto priemonė gali gabenti ir vilkti didžiulius krovinius, taigi, galėsite pasiimti viską. Nesvarbu, ar kylate slidinėjimo trasa, ar leidžiatės ja (Hilux turi nusileidimo nuo kalvos kontrolę), naujajame Hilux galite būti ramūs dėl savo saugos*. * Parinktys ir įranga priklauso nuo modelio.

 • Jūsų erdvė – jūsų pasaulis.

  Hilux išorė patvari, tačiau viduje patogu. Salone dominuoja naujo lygio rafinuotumas ir stilius. Patvarios medžiagos ir įspūdinga apdaila atrodo puikiai ir yra malonios liesti, tuo tarpu JBL garso sistema su technologija Harman CLARi-Fi užtikrina neprilygstamą garso kokybę, kokią muziką begrotumėte.