Atvykite į bandomąjį važiavimą
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e. brošiūras
Užsiregistruokite į servisą
Raskite įgaliotąjį atstovą
gr-sport-logo

Hilux GR SPORT - 4 durelių pikapas, Double Cab

gr-sport-logo
gr-sport-logo
 • 17 colių juodi lengvojo lydinio ratlankiai su frezuota apdaila
 • JBL premium garso sistema
 • Toyota Touch® 2 & Go navigacijos sistema
 • Šildomosios galinės sėdynės
Palyginti
Toyota Hilux - GR SPORT - 4 durelių pikapas, Double Cab
  • Pure White (040) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Ash Grey (1G3) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Attitude Black (218) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Zircon Silver (1D6) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Hydro Blue (8X2) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Crimson Red (3T6) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Platinum Pearl White (089) Nesuderinamas su variklio variantu
Kaina – nuo
49 290 €
Hilux DLX+ kaina – nuo 31 400 €
Vidutinės sąnaudos
Degalų sąnaudos ir CO2 vertės matuojamos kontroliuojamoje aplinkoje, naudojant gamybai parengtą modelį ir vadovaujantis Europos Sąjungos reglamento (ES) Nr. 2017/1151 reikalavimais. Taikoma naujoji pasaulinė darnioji lengvojo darbinio ciklo transporto priemonių bandymų procedūra (WLTP) bei jos galiojantys pataisymai.
Daugiau apie WLTP bandymų metodą
9.5 l/100 km
CO2
Degalų sąnaudos ir CO2 vertės matuojamos kontroliuojamoje aplinkoje, naudojant gamybai parengtą modelį ir vadovaujantis Europos Sąjungos reglamento (ES) Nr. 2017/1151 reikalavimais. Taikoma naujoji pasaulinė darnioji lengvojo darbinio ciklo transporto priemonių bandymų procedūra (WLTP) bei jos galiojantys pataisymai.
Daugiau apie WLTP bandymų metodą
247 g/km
Galia
204 DIN AG

Hilux įrangos lygiai

Toyota Hilux – 2022/2023 m. tarptautinio pikapų apdovanojimo laimėtoja

/

Hilux daugiau nei 50 metų buvo populiariausias pikapas pasaulyje, o 2021 m. Solutrans kelių bei miesto transporto mugėje Prancūzijoje laimėjo prestižinį tarptautinį apdovanojimą kaip geriausias pikapas.

Susipažinti su Hilux
/

Neprilygstamas pikapas darbui ir laisvalaikiui

Kur bevestų kelias, Hilux Jus nugabens ten, kur reikia. Nuo šiol prie ikoniškojo Hilux gamos prisijungia unikalaus naujo dizaino GR SPORT modelis. Galingas 2,8 litro dyzelinis variklis išvysto 204 AG ir iki 500 Nm sukimo momentą. Galią pajusite jau nuo žemų apsukų: sukimo momentą galėsite išnaudoti tada, kai jo prireiks.

/

Jūsų erdvė – jūsų pasaulis

Hilux išorė patvari, tačiau viduje patogu. Salone dominuoja naujo lygio rafinuotumas ir stilius. Modeliai Invincible su dviguba kabina leidžia palypėti į dar aukštesnį lygį: čia sėdynėms gaminti naudojama dviejų tonų perforuota oda, kad komfortas būtų neprilygstamas.

* Specifikacija priklauso nuo modelio.

/

Hilux GR SPORT modelis – įkvėptas dakaro ralio

Hilux GR SPORT suprojektuotas gyvenantiems aktyviai ir norintiems automobilio, su kuriuo galėtų leistis į keliones ar užsiimti sportu. Žinoma, toks automobilis turi visais atvejais būti patikimas ir garantuoti pajėgumą.

Žiūrėkite daugiau

Apsižvalgykite

Susipažinkite su pagrindinėmis Hilux funkcijomis. Pasukite transporto priemonę ir apžiūrėkite ją iš visų pusių.

 • Puikus dizainas. Bet kokiame kelyje.

  Raumeninga išvaizda pulsuoja galia, o tvirti priekinis bei galinis buferiai ir atsparios patvaraus kėbulo apdailos detalės saugo jį nuo pažeidimų.

 • Tvirtas, patvarus, patikimas. Be jokių abejonių.

  Kiekvienas naujas Hilux modelis kuriamas ir bandomas ekstremaliausioje aplinkoje, taigi, galite pasikliauti legendine transporto priemonės kokybe, patvarumu ir patikimumu.

 • Nėra slidininkų keltuvo? Jokių problemų.

  Naujuoju Hilux galite pasikliauti. Pajudėjimo įkalnėje kontrolė (HAC) ir aktyvioji traukos kontrolė (A-TRC) padeda pajudėti sklandžiai be jokių pastangų. Transporto priemonė gali gabenti ir vilkti didžiulius krovinius, taigi, galėsite pasiimti viską. Nesvarbu, ar kylate slidinėjimo trasa, ar leidžiatės ja (Hilux turi nusileidimo nuo kalvos kontrolę), naujajame Hilux galite būti ramūs dėl savo saugos*. * Parinktys ir įranga priklauso nuo modelio.

 • Jūsų erdvė – jūsų pasaulis.

  Hilux išorė patvari, tačiau viduje patogu. Salone dominuoja naujo lygio rafinuotumas ir stilius. Patvarios medžiagos ir įspūdinga apdaila atrodo puikiai ir yra malonios liesti, tuo tarpu JBL garso sistema su technologija Harman CLARi-Fi užtikrina neprilygstamą garso kokybę, kokią muziką begrotumėte.