1. Nauji automobiliai
 2. Ülevaade
Spartusis pasirinkimas

Proace City Verso Shuttle

Kompaktinis vienatūris, 5 durelės

Proace City Verso - Shuttle - Kompaktinis vienatūris, 5 durelės
Nuo
23 700 €
 • Priekiniai rūko žibintai
 • Galinės bagažinės durelės
 • Galiniai automobilio statymo jutikliai
146 - 167 g/km
6.5 - 7.4 l/100 km
1.2 Turbinis benzininis (110AG)

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/lt/lt

Read timed out

Proace City Verso kainoraštis

Susipažinkite su Proace City Verso kainomis
Opens in new window Atverti kainoraštį
 • Dizainas

  Suprojektuotas palikti įspūdį

  Proace City Verso siūlo galimybę rinktis ratų bazę iš 2 ilgių. Čia lengvai tilps ir Jūs, ir Jūsų keleiviai. Ir trumpajame, ir ilgajame modeliuose pakaks erdvės iki 7 žmonių. Saloną galima išdėstyti taip, kaip reikia Jums.

 • Suraskite, kas geriausiai tinka Jums

  Siūlomas platus pažangių benzininių ir dyzelinių galios agregatų asortimentas, kurio galia svyruoja nuo 100 iki 130 AG, ir galimybė rinktis penkių arba šešių laipsnių mechanines arba aštuonių laipsnių automatines transmisijas. Proace City Verso galios agregatas su mažiausia CO2 emisija klasėje ir išskirtine degalų ekonomija puikiai atitiks Jūsų poreikius.

 • Lankstumas Jūsų poreikiams tenkinti

  Proace City Verso salonas lanksčiai reguliuojamas: galima pasirinkti tris individualias antrosios eilės sėdynes, kiekvienoje kurių yra ISOFIX laikikliai, arba santykiu 60:40 dalijamą suolą su nulenkiamu atlošu.  Ilgosios ratų bazės modeliuose gali keliauti 7 žmonės. Čia įrengiamos dvi individualios trečiosios eilės sėdynės, kurias galima stumdyti pirmyn ir atgal. Taip galima balansuoti tarp erdvės kojoms ir bagažinės tūrio.

 • Jokių saugos kompromisų

  Pirkdami Proace City Verso, galite rinktis iš trijų Jūsų poreikiams pritaikytų saugos paketų. Tarp standartinių saugos funkcijų – pažangioji priešavarinė sistema, pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema, persirikiavimo perspėjimas su vairavimo kontrole, pastovaus greičio palaikymo sistema su reguliuojamu greičio ribotuvu ir vairuotojo dėmesio perspėjimas. Proace City Verso užtikrina saugesnę vairavimo patirtį.

Visas ekranas Užverti