1. Nauji automobiliai
 2. Ülevaade
Spartusis pasirinkimas

Proace City Professional Plus

Ilgas furgonas, 4 durelės

Proace City - Professional Plus - Ilgas furgonas, 4 durelės
Nuo
24 550 €
 • 16 colių 5 trigubų stipinų plieniniai ratlankiai su gaubtais
 • Galiniai automobilio statymo jutikliai
 • Elektroninis stovėjimo stabdys
158 - 171 g/km
7 - 7.6 l/100 km
1.2 Turbo (110AG)

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/lt/lt

Proace City kainoraštis

Susipažinkite su Proace City kainomis
Opens in new window Atverti kainoraštį
 • Dizainas

  Juda kaip lengvasis automobilis, o traukia lyg sunkvežimis

  Trijų kėbulo tipų ir 2 važiuoklės pagrindo ilgių Proace City lengvai prisitaikys prie bet kokio verslo sąlygų. Viduje telpa daug – iki 3,7 m³ trumpuosiuose modeliuose ir iki 4,3 m³ ilguosiuose. Crew Cab modelyje įrengiamos nulenkiamos galinės sėdynės ir slankioji pertvara, sukuriant tiek erdvės, kiek tik Jums reikia.

 • Suraskite, kas geriausiai tinka Jums

  Siūlomas platus pažangių benzininių ir dyzelinių galios agregatų asortimentas, kurio galia svyruoja nuo 100 iki 130 AG, ir galimybė rinktis penkių arba šešių laipsnių mechanines arba aštuonių laipsnių automatines transmisijas. Proace City galios agregatas su mažiausia CO2 emisija klasėje ir išskirtine degalų ekonomija puikiai atitiks Jūsų verslo poreikius.

 • Papildoma erdvė, kai jos reikia

  Dėl įvairių salono sprendimų Proace City siūlo lankstumą kiekvienam verslui. Smart Cargo sistema leidžia padidinti krovinių skyriaus ilgį ir tūrį atidarant genialų liuką pertvaroje. Taip galėsite pervežti ilgesnius krovinius.

 • Jokių saugos kompromisų

  Pirkdami Proace City, galite rinktis iš trijų Jūsų poreikiams pritaikytų saugos paketų. Tarp standartinių saugos funkcijų – pažangioji priešavarinė sistema, pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema, persirikiavimo perspėjimas su vairavimo kontrole, pastovaus greičio palaikymo sistema su reguliuojamu greičio ribotuvu (ASL) ir vairuotojo dėmesio perspėjimas. Proace City užtikrina saugesnę vairavimo patirtį.

Visas ekranas Užverti