Kaina – nuo
68 350 €
Vidutinės sąnaudos
8.2 l/100 km
CO2
188 g/km

Legenda sugrįžo

Naujasis Toyota GR Supra, įkvėptas daugiau nei 50 metų turtingo paveldo, pažadina tikrąją aistrą. Įspūdingas galios, pusiausvyros ir judrumo derinys suteiks entuziastams didžiausią vairavimo malonumą.

  • „Condensed Extreme“

    Toyota GR Supra „Condensed Extreme“ dizainas yra tiesiogiai susijęs su jo komplektacija, kurią sudaro ilgas variklio dangtis, kompaktiškas kėbulas ir platus dizainas. Derinant automobilių sporto aerodinamiką su šiuolaikiška ir galinga išvaizda, sukuriamas tikrasis vairavimo efektyvumas, net ir sustojus.

  • Supra siela

    Sportinių automobilių gerbėjų, kino mėgėjų ir žaidėjų legenda Toyota Supra siekė įtvirtinti savo pozicijas populiariojoje automobilių kultūroje pastaruosius 40 metų. Naująjį Toyota GR Supra iš tiesų įkvėpė septintojo dešimtmečio dvasia ir ikoniškoji Toyota 2000GT.

  • Galingas pojūtis

    Toyota GR Supra gerai jaučiasi ir gatvėje, ir lenktynių trasoje. Siūlome jums du galingus variklius, abu kurių puikiai tinka šiam sportiniam grynuoliui. Galite rinktis judrų ir dideliu pagreičiu pasižymintį 4 cilindrų 2,0 l darbinio tūrio variklį su Twin-Scroll turbokompresoriumi arba viena eile išdėstytų 6 cilindrų 3,0 l darbinio tūrio variklį, pasižymintį jaudinančiu apsukų diapazonu ir sklandžiu, betarpišku greitėjimu.

Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.