1. Nauji automobiliai
  2. Yaris
  3. Highlights
Spartusis pasirinkimas
22 000 €

Išskirtinės modelio Yaris funkcijos

GALINĖ KAMERA

Ryškus vaizdas atbuline eiga

Toyota galinio vaizdo kamera rodo ryškų vaizdą ir padeda lengvai statyti automobilį atbuline eiga. Važiuodami atbuline eiga, matysite visą reikiamą vaizdą, išvengsite galimų susidūrimų ir dar daugiau.

HALOGENINIAI ŽIBINTAI

Visoms kelionėms būtina šviesa

Šiais projekciniais halogeniniais priekiniais žibintais apšviesite gyvenimą bet kuriame miesto kampelyje. Matomumui pagerinti būtini žibintai skleidžia šiltą miesto stiliaus švytėjimą, kai to labiausiai reikia. Jie idealiai tinka bet kokiai naktinei kelionei mieste.

9 COLIŲ EKRANAS

Multimedija vienu lietimu

Nepraleiskite aktualijų, naudodamiesi elegantišku 9 colių HD multimedijos ekranu, skirtu tiesioginei prieigai prie tikralaikės informacijos vos vienu žvilgsniu. Tyrinėkite miestą naudodamiesi Apple CarPlay arba Android Auto™, kad patirtis būtų itin jungli ir intuityvi.

4 GARSIAKALBIAI

Muzika, kaip ir turi skambėti

Pabėkite nuo kasdienybės ir atgaivinkite kiekvieną ritmą, klausydamiesi išskirtinio vidutinių dažnių garso. Nesvarbu, ar klausotės vietinių naujienų, ar dainuojate pagal mėgstamą grojaraštį: keturių garsiakalbių sistema užtikrins aukštos kokybės garsą.

IŠMANIOJO INTEGRACIJA

Intuityvi telefono integracija

Palaikykite ryšį naudodami belaidę išmaniojo telefono integraciją per Apple CarPlay arba Android Auto™. Ši intuityvi technologija sukurta gyvenimui mieste. Atsiliepkite į telefono skambučius ir leiskite muziką, kad ir kur bevažiuotumėte.

TOYOTA MULTIMEDIJA

Suprojektuota valdyti lengvai

Naudodamiesi multimedijos sistema Toyota Touch® 3, matysite krištolo skaidrumo vaizdus. Nesvarbu, ar norėsite gauti svarbiausią kelių eismo informaciją, ar mėgstamos muzikos grojaraštį: šis lengvai valdomas jutiklinis ekranas suteiks Jūsų kelionei interaktyvaus džiaugsmo.

VAIRAS

Sklandus ir patogus vairavimas

Drąsiai ir užtikrintai keliaukite miesto ritmu. Naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, šis 3 stipinų oda aptrauktas vairas pasižymi išskirtiniu glotnumu ir patogumu.

ORO KONDICIONIERIUS

Važiuodami neperkaiskite

Išlikite gaivūs su automatiniu oro kondicionieriumi, kuris reguliuoja salono temperatūrą, kol susitelkiate į eismą kelyje.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/lt/lt?path=highlights/09a6531a-c3f1-4d2d-b4d3-eb45cbb35478 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.lt/new-cars/yaris/highlights","configure":"https://www.toyota.lt/new-cars/yaris/build","specs":"https://www.toyota.lt/new-cars/yaris/specifications"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.lt/new-cars/yaris/highlights","configure":"https://www.toyota.lt/new-cars/yaris/build","specs":"https://www.toyota.lt/new-cars/yaris/specifications"}}}}