1. MyT and Multimedia
Spartusis pasirinkimas

MyT internetinės paslaugos

Prisijungus atsiranda daugiau galimybių
Nesvarbu, ar sėdite savo automobilyje, ar esate kitur: galėsite valdyti savąjį Toyota naudodamiesi internetinių paslaugų paketu MyT. Jį pasieksite per MyT išmaniojo telefono programėlę, MyT portalą ir MyT multimedijos sistemą, veikiančią Jūsų automobilio prietaisų skydelyje. Paslaugos sukurtos siekiant padidinti vairavimo saugą ir malonumą.

MyT programėlė

Nepraraskite savojo Toyota automobilio kontrolės naudodamiesi MyT programėle išmaniajame telefone. Planuokite keliones iš namų, raskite savo automobilį, rezervuokite laiką apsilankymui servise, gaukite vairavimo analizę, techninės priežiūros pranešimus ir kt.
 •  

  Patarimai apie hibridinės sistemos naudojimą

  Tapkite geriausiu hibridinio automobilio vairuotoju ir sumažinkite degalų sąnaudas.
  MyT programėlės patarimų apie hibridinės sistemos naudojimą funkcija pagal ankstesnes keliones parodo, kaip pagerinti hibridinio automobilio vairavimą. Tokiu būdu galite maksimaliai išnaudoti EV režimą, sumažinti degalų sąnaudas ir maksimaliai apriboti neigiamą poveikį aplinkai.

 •  

  Įkraunamųjų hibridų ir elektromobilių nuotolinio valdymo funkcijos

  Neprilygstamas komfortas ir sutaupytas laikas
  Stebėkite savo automobilio akumuliatoriaus būseną ir planuokite įkrovimą, kai tai patogu Jums, naudodamiesi nuotoline įkrovimo valdymo funkcija. Naudodamiesi klimato kontrolės funkcija, lengvai atitirpinsite savo automobilį žiemos mėnesiais. Taip pat galite prieš kelionę nustatyti pageidaujamą temperatūrą salone ir visa tai – naudojantis išmaniuoju telefonu.

Daugiau MyT programėlės funkcijų

Automobilio buvimo vietos informacija

Visada raskite kelią iki savo automobilio. Nesvarbu, kiek ilgai automobilis stovi: MyT automobilio paieškos funkcija padės (per „Google Maps“) rasti Jūsų Toyota automobilį, kur jis bebūtų pastatytas. Be to, galėsite dalintis jo buvimo vietos informaciją su kitais asmenimis.

Bendrinimas su automobilio

Paprastas būdas kelionėms planuoti. Naudodamiesi MyT programėle, patogiai planuokite kelionę iš namų ar kelyje, tada išsiųskite kelionės nuorodas tiesiogiai į savąjį Toyota ir sklandžiai pradėkite judėti.

Paskutinis kilometras

Naudokitės sklandžia navigacija nuo automobilio iki namų. Automatiškai bendrinkite nuorodas iki Jūsų kelionės tikslo tarp MyT multimedijos sistemos, Toyota automobilio palydovinės navigacijos sistemos ir mobiliojo telefono. Tai ypač patogu, kai paskutinę kelionės dalį reikia užbaigti pėsčiomis.

Vairavimo analizė

Kontroliuokite savo kelionių istoriją. MyT programėlė – tarsi automobilio duomenų registras, parodantis praeities kelionių duomenis, įskaitant greitį, pagreitį ir ridą, kad būtų galima patogiai peržiūrėti verslo ir asmeninių kelionių vairavimo stiliaus analizę.

Priminimai apie techninę priežiūrą

Niekada nebepraleisite techninės priežiūros darbų. MyT padės užtikrinti maksimalų Jūsų Toyota automobilio našumą, teikdama techninės priežiūros priminimus pagal faktinę Jūsų automobilio ridą.

Akumuliatoriaus būsena

Visada žinokite savo automobilio akumuliatoriaus įkrovos lygį. Apžvalgoje pateikiamas vienas iš trijų rodmenų: aukštas, vidutinis ar žemas įkrovos lygis. Daugiau niekada neįstrigsite negalėdami užvesti automobilio variklio dėl išsekusio akumuliatoriaus.

Pagalba nelaimės atveju

Automobiliui patekus į avariją, sistema išsiųs perspėjimus. Jūsų Toyota automobilio jutikliai registruoja smūgius ir susidūrimus tiek automobiliui judant, tiek ir stovint. Naudodamiesi MyT programėle, galėsite paskambinti savo vietiniam Toyota įgaliotajam atstovui ar iškviesti pagalbą kelyje, pranešti savo šeimos nariams ar draugams patekę į avariją. Be to, galėsite papildyti avarijos duomenis nuotraukomis ir palengvinti žalos nustatymą.

Įspėjamosios lemputės

Geriau žinodami situaciją, vairuosite saugiau. Perskaitykite mūsų lengvai suprantamus paaiškinimus, ką reiškia įvairios Jūsų automobilio įspėjamosios lemputės. Išsiaiškinkite remonto skubumo lygį ir kitus veiksmus, kurių reikėtų imtis.

Degalų likutis

Bet kada sužinokite, kiek degalų liko Jūsų automobilyje. Kur bebūtumėte, per MyT programėlę galėsite nuotoliniu būdu patikrinti savo Toyota automobilio degalų kiekį. Taip galėsite prieš kelionę iš anksto suplanuoti sustojimus degalinėse.

Bendroji ir techninė priežiūra

Patogi ir aiški priežiūra. Užtikrinkite savo Toyota automobilio optimalią būklę. Keliais paprastais veiksmais rezervuokite techninės priežiūros darbus internetu, naudodamiesi MyT programėle, gaukite informaciją apie artėjantį priežiūros paskyrimą, stebėkite savojo Toyota techninės priežiūros istoriją ir matykite, kokie darbai su automobiliu buvo atlikti anksčiau.

Automobilio užsakymo sekiklis

Stebėkite savo naujojo užsakymo vykdymo eigą. Tikrinkite savo naujojo Toyota automobilio pristatymo būseną. Tai galėsite daryti nuo pat užsakymo pateikimo iki atvykimo pas Jūsų įgaliotąjį atstovą ir užsakymo paruošimo atsiimti.

Buvimo vietos žymėjimas

Taip bus lengviau rasti savo automobilį. Net jei Jūsų automobilis neprijungtas prie interneto, galėsite pažymėti jo pastatymo vietą, kad lengvai rastumėte kelią atgal.

Perskaitykite toliau pateiktus atsakomybės apribojimo pareiškimus

 

Spustelėkite toliau, kad atsisiųstumėte MyT programėlę jau dabar:
 

app storeOpens in new window google play storeOpens in new window

 

MyT multimedija

Intuityvi automobilio navigacijos ir pramogų sistema. MyT multimedijos sistemoje – realaus laiko navigacija, perspėjimai apie greičio matuoklius, degalinės ir lankytinos vietos. Be to, MyT multimedijos sistemoje numatytas suderinamumas su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“: galėsite prisijungti, leisti muziką ir naudoti mėgstamas išmaniojo telefono programėles, kurios yra rodomos prietaisų skydelio ekrane.
 •  

  Eismo informacija realiu laiku

  Jūsų maršrutas skaičiuojamas pagal realaus laiko eismą keliuose.
  Būkite nuolat informuoti apie kelių eismo situaciją pakeliui į kelionės tikslą. Jūsų automobilio navigacijos sistema prisitaikys prie įvykių kelyje ir pasiūlys alternatyvių maršrutų, kurie atitiks Jūsų pageidavimus. 

 •  

  Lankytinos vietos

  Kokie bebūtų Jūsų pomėgiai, lankytinų vietų funkcija padės greičiau rasti reikiamą vietą.
  Mūsų intuityvi „Google“ duomenis naudojanti lankytinų vietų funkcija nuolat teiks atnaujintą informaciją apie tai, ką galima aplankyti netoliese. 

Daugiau MyT multimedijos funkcijų

Perspėjimai apie greičio matuoklius

Bendruomenės prižiūrima informacija ir perspėjimai apie greičio matuoklius. Naudodamiesi mūsų technologijomis „Coyote“ ir „Cyclops“ žinosite, kada artėjate prie greičio matuoklio. Netgi galėsite prisidėti prie įrašų ir įtraukti naują greičio matuoklį.

Degalinės

Degalų įpilti paprasta. Raskite degalines pagal savo pageidavimus. Galite ieškoti pagal kainą ar konkretų tinklą, kurio degalų kortelę esate įsigiję. Galite rinktis piltis degalus kelionės tikslo apylinkėse, pakeliui ar arčiausiai Jūsų buvimo vietos esančioje degalinėje.

„Google Street View“

Sužinokite, kaip atrodo kelionės tikslo aplinka prieš ją pasiekdami. Su „Google Street View“ galite kelionės tikslo vietoje apsidairyti 360 laipsnių kampu ir apsižiūrėti, kad ją lengviau surastumėte.

Automobilio statymas

Raskite, kur pastatyti automobilį – netoliese, kelionės tikslo vietoje ar pakeliui. Rinkitės pagal kainą, stovėjimo aikštelių priežiūros įmonę ar atstumą iki dabartinės buvimo vietos.

Išmaniojo telefono integracija

Nepraraskite ryšio sėdėdami savajame Toyota – naudokitės „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“. Galėsite prijungti savo išmanųjį telefoną, leisti muziką ir naudotis mėgstamomis programėlėmis prietaisų skydelio ekrane.

Daugiau informacijos apie MyT

Sužinokite daugiau apie tai, kaip veikia MyT.
Peržvelkite mokomuosius gidus Peržvelkite dažniausiai užduodamų klausimų skiltį