Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai

Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau dėl prastos kokybės medžiagų jų darbinės charakteristikos nepateisina lūkesčių. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudoti originalias Toyota atsargines dalis iš Toyota atstovybės. Pirkėjai gali būti tikri, jog originalios Toyota atsarginės dalys pagamintos pagal aukščiausius kokybės standartus, pagrįstus išsamiais tyrimais ir bandymais.

/
Pavojai saugumui
 • Lyginant su originaliais Toyota produktais, neoriginalios atsarginės dalys negaminamos iš tokių pat kokybiškų medžiagų ir joms netaikomos tokios pat griežtos kokybės kontrolės priemonės, todėl jas naudojant vairuotojui ir keleiviams kyla pavojus sveikatai.
 • Neoriginalios dalys greičiau nusidėvi ir gali sukelti automobilio gedimą arba avariją.
/
Finansinė rizika
 • Neoriginalios atsarginės dalys, nuo kurių ypač priklauso tinkamas automobilio veikimas, pavyzdžiui, sankabos diskai, stabdžių kaladėlės ar alyvos filtrai, gali pažeisti automobilį ir sąlygoti dideles remonto išlaidas.
 • Naudojant neoriginalias atsargines dalis, gali būti anuliuota automobilio gamintojo garantija.
Aukšti Toyota kokybės standartai

Visi originalūs Toyota produktai yra intensyvių tyrimų ir visapusiškų bandymų rezultatas. Kiekvienas produktas kruopščiai patikrinamas, kad atitiktų aukščiausius Toyota kokybės, patikimumo ir našumo standartus. Pirkėjus pasiekia tik tie produktai, kurie yra patikrinami pagal šias griežtas vertinimo procedūras, kad Jūs galėtumėte ilgus metus mėgautis saugiomis ir sklandžiomis kelionėmis už savo automobilio vairo.

Be to, visiems originaliems Toyota produktams taikoma patikima Toyota garantija, kad automobilis nepriekaištingai tarnautų ir puikiai veiktų, pateisindamas Jūsų lūkesčius. Toyota neprisiima jokių garantinių įsipareigojimų iškilus problemoms dėl neoriginalių atsarginių dalių naudojimo.Norint, kad Jūsų Toyota automobilis patikimai veiktų ir būtų saugu juo važinėti, visuomet patartina jo remonto bei priežiūros darbus patikėti Toyota įgaliotiems servisams ir rinktis tik originalias atsargines Toyota dalis.

Atsarginių dalių skirtumai

Alyvos filtrai

Neoriginalus alyvos filtras
Neoriginalus alyvos filtras
 • Paprastai nebūna atbulinės eigos vožtuvo, todėl, užsikimšus filtrui, į variklį nepatenka alyva ir jis pradeda strigti. Tai gali baigtis brangiu remontu.
 • Neoriginalus alyvos filtras gali būti pagamintas iš prastos kokybės filtravimo popieriaus, kuris greičiau užsiteršia ir tinkamai nebevalo alyvos.
 • Sandarinimo žiedas paprastai gaminamas iš pigesnės medžiagos, todėl yra didesnė alyvos nuotėkio į variklį (gaisro pavojaus) tikimybė.
 • Bandymų rezultatai parodė, jog neoriginalūs alyvos filtrai užsiteršia dukart greičiau nei originalūs Toyota alyvos filtrai, todėl juos reikia dažniau keisti.
Originalus alyvos filtras
Originalus alyvos filtras
 • Toyota alyvos filtras pagamintas iš kokybiškų medžiagų ir visapusiškai išbandytas.
 • Filtro medžiagai būdingas didesnis paviršiaus plotas ir ji tvirtai užfiksuojama vietoje specialiai šiam tikslui pagamintomis detalėmis.
 • Kruopščiai patikrinta korpuso bei sandarinimo žiedo kokybė ir konstrukcija, kad būtų išvengta bet kokio nuotėkio.

Stabdžių kaladėlės

Neoriginali stabdžių kaladėlė
Neoriginali stabdžių kaladėlė
Neoriginalios kaladėlės paprastai gaminamos iš akivaizdžiai prastesnės kokybės medžiagų, kurios neužtikrina reikiamos stabdymo jėgos, kad efektyviai veiktų stabdžiai. Frikcinė medžiaga gali atsiskirti nuo metalinės plokštelės. Taip nutikus, nebeveiks stabdžiai, todėl gali įvykti avarija. Medžiaga dažnai būna ne tokia atspari karščiui, kaip originalių Toyota stabdžių kaladėlių medžiaga, ir gali užsidegti.

Minėtinos ir kitos problemos, tokios kaip nusidėvėjimas anksčiau laiko, trumpesnis tarnavimo laikas ir ant stabdžių diskų susidarantys grioveliai, dėl kurių atsiranda vibracija, dalys greitai nusidėvi ir jas reikia dažniau keisti.
Oeiginali stabdžių kaladėlė
Originali stabdžių kaladėlė
Stabdžių kaladėlės turbūt yra viena svarbiausių dalių, lemiančių automobilio saugumą. Dėl šios priežasties Toyota reguliariai jas išbando.

Jos pagamintos iš kokybiškos frikcinės medžiagos ir atitinka aukščiausius našumo standartus.

Kaip parodė mūsų tyrimų rezultatai, su originaliomis Toyota stabdžių kaladėlėmis stabdymo kelias paprastai yra 30 proc. trumpesnis nei naudojant neoriginalias versijas.

Oro filtrai

Neoriginalus oro filtras
Neoriginalus oro filtras
Laikui bėgant, visi filtrai užsikemša ir juos reikia keisti. Tačiau neoriginaliuose filtruose gali būti tik vienas filtravimo medžiagos sluoksnis. Dėl šios priežasties jie užsikemša dukart greičiau nei originalūs Toyota oro filtrai.

Remiantis mūsų bandymų rezultatais, neoriginalūs oro filtrai sulaiko daug mažiau dulkių nei originalūs oro filtrai. Tai reiškia, jog į variklį patenka iki 10 kartų daugiau dulkių dalelių.
Originalus oro filtras
Originalus Toyota oro filtras
Originalus Toyota oro filtras turi tris filtravimo medžiagos sluoksnius, todėl jis ilgiau tarnauja ir užtikrina optimalų variklio našumą. Visos filtro detalės pagamintos ypač tiksliai, be jokių tarpų, kad per juos dalelės nepatektų į variklį ir jo nepažeistų.

Oro saugos pagalvės

Internetinėse išpardavimų ir aukcionų svetainėse siūloma vis daugiau oro saugos pagalvių, todėl jas reikia itin atsargiai rinktis ir keisti tik Toyota įgaliotuose servisuose, kad jos suteiktų reikiamą pagalbą reikiamu momentu.

Neoriginalios oro saugos pagalvės
Neoriginali oro saugos pagalvė
Bandymai parodė, kad neoriginalios oro saugos pagalvės susidūrimo metu gali pavėluotai išsiskleisti arba apskritai neišsiskleisti, taip pat atsitiktinai išsiskleidusios gali pačios tapti avarijos priežastimi. Kartais jos gali net sprogti, į saloną pažerdamos metalinių skeveldrų.

Neoriginalią oro saugos pagalvę galima atpažinti iš neįprastai žemos kainos, kitokios korpuso spalvos arba apdailos ar atirusių siūlių, dydžio koregavimo požymių ir nešviečiančios oro saugos pagalvės įspėjamosios lemputės uždegimo metu.
Originalios oro saugos pagalvės
Originali Toyota oro saugos pagalvė
Tinkamas oro saugos pagalvių išsiskleidimas labai priklauso nuo detalių kokybės. Originalios Toyota oro saugos pagalvės į susidūrimą reaguoja per dvidešimt penktąją sekundės dalį. Todėl laidai ir jungtys tarp akselerometrų, jutiklių ir paleidimo įrenginių turi būti pagaminti pagal aukščiausius standartus ir iš tinkamų medžiagų.

Grindų kilimėliai

Šalia remontui bei techninės priežiūros darbams skirtų dalių rinkoje platinami ir neoriginalūs Toyota aksesuarai. Jie neatitinka tokių aukštų kokybės standartų, kaip Toyota originalūs produktai, todėl taip pat gali kelti pavojų saugumui.

Neoriginalus tekstilinis grindų kilimėlis
Neoriginalus tekstilinis grindų kilimėlis
genuine textile floor mat
Originalus tekstilinis grindų kilimėlis
Neoriginalūs guminiai grindų kilimėliai
Neoriginalus guminis kilimėlis
Neoriginalūs grindų kilimėliai nėra tinkamai pritaikyti prie automobilio, todėl gali pasislinkti po pedalais ir trukdyti stabdyti.
genuine rubber floor mats
Originalus guminis kilimėlis
Originalūs Toyota grindų kilimėliai projektuojami atskirai kiekvienam modeliui. Visi Toyota grindų kilimėliai (tiek tekstiliniai, tiek guminiai) idealiai pritaikyti prie automobilio matmenų ir dėl specialios konstrukcijos neslankioja.

Degimo žvakės

Neoriginali degimo žvakė
Neoriginali degimo žvakė
Neoriginalios degimo žvakės gali tinkamai atrodyti, bet prastai veikti. Pavyzdžiui, ant degimo žvakės užrašytas skaičius rodo, kokiai degimo temperatūrai ji yra atspari. Bandymai parodė, jog neoriginalios degimo žvakės dažnai neatlaiko ant korpuso nurodytos aukštos temperatūros, o blogiausiu atveju išsilydo elektrodas, pažeisdamas variklį.

Varinio elektrodo neturinčios neoriginalios degimo žvakės atsparumas karščiui yra daug mažesnis, todėl ji gali pažeisti variklį. Prastos kokybės izoliatorius neatlaiko aukštos įtampos, kuri yra būtina efektyviam degimo procesui užtikrinti. Dėl šios priežasties gali atsirasti įtampos nuotėkis, neužsivesti variklis ir sumažėti variklio galia. Neoriginalios degimo žvakės, kurių centrinio elektrodo viduje nėra varinės šerdies, yra greičiau pažeidžiamos erozijos nei originalios Toyota žvakės.
genuine spark plug
Originali Toyota degimo žvakė
Degimo žvakės yra itin svarbus veiksnys, lemiantis optimalias automobilio eksploatacines charakteristikas ir patikimą variklio veikimą. Originalios Toyota degimo žvakės pritaikytos dirbti esant ant korpuso nurodytai degimo temperatūrai.

Centrinis elektrodas yra visapusiškai išbandytas, kad atitiktų nurodytas charakteristikas, ir pagamintas iš vario, kad būtų užtikrintas efektyvus šilumos laidumas.
Kodėl verta pirkti originalias Toyota atsargines dalis
/
Aukštos kokybės sertifikuoti produktai padeda išsaugoti Jūsų Toyota automobilio garantiją.
/
Mes garantuojame, jog atsarginės dalys pagamintos pagal Toyota specifikacijas ir atitinka nurodytas charakteristikas.
/
Naudojant tik originalias Toyota atsargines dalis, išsaugoma aukšta Toyota automobilio pardavimo vertė.

Visų bandymų rezultatai patvirtina, jog joms nėra lygių. Jei norite, kad Jūsų automobilis nepriekaištingai veiktų ir Jūs galėtumėte mėgautis ramybe už vairo, remontuodami savo Toyota automobilį visuomet rinkitės tik originalias Toyota dalis iš Toyota atstovybės.

Žiūrėkite daugiau

Tvarumas – mūsų aplinkosauginė misija Tvarumas – mūsų aplinkosauginė misija Tvarumas – Toyota verslo pagrindas. Siekiame tiekti tokius gaminius ir teikti tokias paslaugas, kurios tausotų planetą ir praturtintų žmonių gyvenimą tose bendruomenėse, kuriose vykdome savo veiklą. 2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2018-aisiais pristatėme 2030 m. vidutinės trukmės tikslus, kurie padės mums įveikti aplinkosaugos lyderiai iššūkį 2050. MyT internetinės paslaugos MyT internetinės paslaugos Prisijungus atsiranda daugiau galimybių. Nesvarbu, ar esate automobilyje, ar kitur – su MyT galėsite visiškai valdyti savo Toyota. Tai – naujas internetinių paslaugų paketas, skirtas padidinti vairavimo saugą ir malonumą. Baltic paralimpinė komanda Baltic paralimpinė komanda Toyota remia Baltijos šalių atletus jų kelyje į 2021 m. Tokijo paralimpines žaidynes. Toyota Baltijos šalių paralimpinė komanda įkvepia mus siekti savo iš pažiūros nepasiekiamų tikslų.