Atvykite į bandomąjį važiavimą
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e. brošiūras
Užsiregistruokite į servisą
Raskite įgaliotąjį atstovą

Originalūs Toyota aksesuarai

Jūsų automobilis. Jūsų teisė rinktis.

Su originaliais Toyota aksesuarais Jūsų Toyota automobilis taps dar dailesnis, individualesnis ir funkcionalesnis. Visi aksesuarai yra visapusiškai išbandyti pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Tai užtikrina jų kokybę ir patikimumą visose situacijose. Toyota siūlo platų visiems įvairių kartų modeliams skirtą aksesuarų asortimentą. Mūsų aksesuarai specialiai pritaikyti Jūsų Toyota automobiliui.
Daugiau informacijos apie Jūsų Toyota modeliui tinkančius aksesuarus teiraukitės Toyota atstovybėje.

Transportavimas
/
Stogo bagažinės laikikliai Priklausomai nuo modelio, galima rinktis skersinius, tvirtinamus prie stogo bėgelių, arba stogo bagažinės laikiklius, tvirtinamus tiesiai prie stogo. Ant jų gali būti montuojama stogo bagažinė, dviračių laikiklis ir kt. įrenginiai.
/
Toyota vilkimo kablys Leidžia lengvai transportuoti valties priekabą, dviračių laikiklį ar kitą reikiamą įrangą. Nuimamas horizontaliai arba vertikaliai. Komplektuojamas su laidų pyne ir 13 kontaktų lizdu.
/
Slidžių ir snieglenčių laikiklis Minkštas fiksatorius leidžia saugiai pritvirtinti slides ar snieglentes prie laikiklio jų nepažeidžiant. Vidutinio dydžio laikiklis skirtas keturioms slidžių poroms arba dviem snieglentėms gabenti. Platus prabangus laikiklis skirtas šešioms slidžių poroms arba keturioms snieglentėms gabenti.
/
Prie stogo tvirtinamas dviračių laikiklis Dviračio ratai įsistato į lietą profilį, todėl dviratis gali laisvai stovėti vertikalioje padėtyje. Tai reiškia, kad tvirtinti ratus ir rėmą galite abiem rankomis.
/
Stogo bagažinė Aptakių formų, patogi ir erdvi stogo bagažinė. Komplektuojama su patikimu centriniu užraktu: raktelio negalima išimti neuždarius visų fiksatorių. Ją galima atidaryti iš abiejų pusių, todėl lengva sukrauti ir iškrauti daiktus. Viduje esantys diržai leidžia pritvirtinti bagažą, kad jis neslankiotų.
/
Aliumininės slenksčių plokštelės Tai ne tik stilinga salono apdailos detalė, bet ir patikima dažyto slenksčių paviršiaus apsauga nuo įbrėžimų, atsirandančių lipant ir išlipant iš automobilio. Siūlomos galinių ir priekinių slenksčių plokštelės.
/
Pagalbinė Toyota automobilio statymo sistema Nepamainoma pagalba statant automobilį ankštose vietose. Galiniame buferyje galima papildomai įsirengti statymo jutiklius. Šie jutikliai aktyvuoja įspėjamuosius garso signalus automobilio viduje. Automobiliui vis labiau artėjant prie kliūties, intervalas tarp garso signalų tampa vis dažnesnis.
/
Durelių krašto apsauga Idealiai priglunda prie durelių krašto ir patikimai apsaugo dažytą paviršių nuo pažeidimų netyčia atrėmus dureles į kietą pagrindą. Yra visų kėbulo spalvų.
Stilius
/
Chromuota priekinio buferio apdaila
Chromuoti aksesuarai išryškina priekinės automobilio dalies dizainą ir suteikia rafinuotumo. Tai neabejotinai stilingas automobilio išvaizdos akcentas.
/
Chromuota galinių durelių apdaila
Papildoma apdailos detalė, sukurianti tvirtesnės galinės automobilio dalies įvaizdį.
/
Šoniniai laipteliai Tai ne tik efektingai atrodantis, bet ir praktiškas aksesuaras: dėl neslystančio paviršiaus į automobilį gali saugiai bei patogiai įlipti ir mažieji keleiviai.
/
Chromuotos šoninės apdailos juostelės Meistriškai integruotos chromuotos juostelės išryškina dailias šonines automobilio linijas.
/
Toyota Touch® 2 & Go navigacijos sistema Su Toyota Touch® 2 & Go navigacijos sistema kelionės taps dar komfortiškesnės. Lengvai ir intuityviai valdoma sistema patogu naudotis net vairuojant. Ji išsiskiria įvairiais privalumais, tarp kurių minėtini didesni mygtukai, perskirtas ekranas ir internetinės paslaugos.
/
Ratų užraktai Pagaminti iš sustiprinto plieno. Dėl apvalaus profilio idealiai atitinka standartinių ratų veržlių dydį. Šiuos užraktus galima atsukti tik unikaliu koduotu raktu, todėl Jūsų brangūs lengvojo lydinio ratlankiai bus efektyviai apsaugoti nuo ilgapirščių.
/
Signalizacijos sistema Originali apsaugos nuo vagystės sistema turi galingą signalizaciją, kuri papildo Jūsų automobilyje įrengtą imobilizatorių. Taip pat siūlomas papildomas įsibrovimo jutiklis, kuris įspėja apie mėginimą pavogti ratus ar nuvilkti automobilį.

Žiūrėkite daugiau