Toyota stabdžių diskai ir kaladėlės

Saugus sustojimas

Stabdžių sistemai tenka atlaikyti nuolatinę apkrovą ir kartais nenumatytus smūgius. Taigi jos darbo sąlygos nėra lengvos. Stabdžių sistema yra svarbiausia Jūsų Toyota automobilio saugos įranga. Juk iš esmės vien nuo jos veikimo priklauso, ar automobilis bus efektyviai sustabdytas ar pristabdytas, ypač sudėtingomis ar avarinėmis situacijomis.

Kaip veikia stabdžių sistema?

Koja nuspaudus automobilio stabdžio pedalą, stabdžių skystis spaudžia suporto stūmoklius kiekvieno rato įvorėje, prispausdamas stabdžių kaladėles prie abiejų stabdžių diskų, kurie sukasi kartu su automobilio ratais, pusių. Trintis tarp kaladėlių ir diskų sustabdo automobilį.

Ilgainiui stabdžių kaladėlės ir diskai nusidėvi, todėl juos reikia pakeisti, nes važinėti su nudilusiomis stabdžių dalimis labai pavojinga. Yra keli žinotini nusidėvėjusių stabdžių elementų požymiai. Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  • Nukrypimas nuo kurso stabdant gali reikšti, jog netolygiai nudilusios stabdžių kaladėlės.
  • Stabdžiai skleidžia cypimo ir džeržgimo garsus.
  • Sumažėjusi stabdymo jėga.
  • Stabdžių diskų storis nesiekia minimalios ribos – tokiu atveju juos būtina keisti.
/
/

Pasirinkę originalias Toyota stabdžių kaladėles ir diskus, galite drąsiai leistis į kelią:

  • Visos originalios Toyota stabdžių kaladėlės ir diskai pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Jie sukurti ir išbandyti taip, kad užtikrintų maksimalų saugumą ir optimaliai veiktų.
  • Efektyviai veikiantys stabdžiai necypia ir nedžeržgia. Jokių garsų neskleidžiantys Toyota stabdžiai iškalbingai byloja apie kokybę.
  • Stabdžių kaladėlės ir diskai puikiai tinka visiems Toyota modeliams, todėl juos galima greitai pakeisti, nesibaiminant dėl suderinamumo.
  • Stabdžių dalys pagamintos pasitelkiant visas mūsų žinias apie Toyota automobilius, kuriuos geriausiai pažįstame tik mes.
  • Optifit stabdžių dalys siūlomos už patrauklią kainą.

Saugumo sumetimais reikia reguliariai atlikti stabdžių kaladėlių ir diskų patikrą įgaliotame Toyota servise.

Žiūrėkite daugiau

Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas. Originalūs Toyota amortizatoriai Originalūs Toyota amortizatoriai Efektyviai veikiantys Jūsų Toyota automobilio amortizatoriai ne tik padeda išvengti kelio nelygumų sukeliamų smūgių. Jie yra ne mažiau svarbūs ir saugumo požiūriu. Originalios Toyota sankabos Originalios Toyota sankabos Visais atvejais sankaba turi veikti nepriekaištingai, kad galėtumėte efektyviai bei saugiai perjungti pavaras ir keisti greitį, išlaikydami automobilio kontrolę.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: