Toyota stabdžių diskai ir kaladėlės

Saugus sustojimas

Stabdžių sistemai tenka atlaikyti nuolatinę apkrovą ir kartais nenumatytus smūgius. Taigi jos darbo sąlygos nėra lengvos. Stabdžių sistema yra svarbiausia Jūsų Toyota automobilio saugos įranga. Juk iš esmės vien nuo jos veikimo priklauso, ar automobilis bus efektyviai sustabdytas ar pristabdytas, ypač sudėtingomis ar avarinėmis situacijomis.

Kaip veikia stabdžių sistema?

Koja nuspaudus automobilio stabdžio pedalą, stabdžių skystis spaudžia suporto stūmoklius kiekvieno rato įvorėje, prispausdamas stabdžių kaladėles prie abiejų stabdžių diskų, kurie sukasi kartu su automobilio ratais, pusių. Trintis tarp kaladėlių ir diskų sustabdo automobilį.

Ilgainiui stabdžių kaladėlės ir diskai nusidėvi, todėl juos reikia pakeisti, nes važinėti su nudilusiomis stabdžių dalimis labai pavojinga. Yra keli žinotini nusidėvėjusių stabdžių elementų požymiai. Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  • Nukrypimas nuo kurso stabdant gali reikšti, jog netolygiai nudilusios stabdžių kaladėlės.
  • Stabdžiai skleidžia cypimo ir džeržgimo garsus.
  • Sumažėjusi stabdymo jėga.
  • Stabdžių diskų storis nesiekia minimalios ribos – tokiu atveju juos būtina keisti.
/
/

Pasirinkę originalias Toyota stabdžių kaladėles ir diskus, galite drąsiai leistis į kelią:

  • Visos originalios Toyota stabdžių kaladėlės ir diskai pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Jie sukurti ir išbandyti taip, kad užtikrintų maksimalų saugumą ir optimaliai veiktų.
  • Efektyviai veikiantys stabdžiai necypia ir nedžeržgia. Jokių garsų neskleidžiantys Toyota stabdžiai iškalbingai byloja apie kokybę.
  • Stabdžių kaladėlės ir diskai puikiai tinka visiems Toyota modeliams, todėl juos galima greitai pakeisti, nesibaiminant dėl suderinamumo.
  • Stabdžių dalys pagamintos pasitelkiant visas mūsų žinias apie Toyota automobilius, kuriuos geriausiai pažįstame tik mes.
  • Optifit stabdžių dalys siūlomos už patrauklią kainą.

Saugumo sumetimais reikia reguliariai atlikti stabdžių kaladėlių ir diskų patikrą įgaliotame Toyota servise.

Žiūrėkite daugiau

Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Nepaisant to, ar išvykstate trumpam, ar susiruošėte atostogauti, mūsų naujojoje prekių kolekcijoje rasite dovanų kiekvienam. Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas.
Mes naudojame svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.