Rinkitės švarų orą

Toyota salono oro filtras

Per ventiliacijos angas į automobilį iš lauko patenka oras, kuriame yra daug dirginančių medžiagų, įskaitant išmetamąsias dujas, dulkes, žiedadulkes ir kitas nemalonias ir net kenksmingas daleles. Per ventiliacijos sistemą į saloną patenka ir teršalai, nebent juos sulaiko veiksmingas salono oro filtras.

Toyota salono oro filtras užtikrina švarų orą!

Galite rinktis iš dviejų skirtingų filtrų – standartinį filtrą arba aktyviosios anglies filtrą.

/

Standartinis salono oro filtras yra vadinamasis žiedadulkių filtras. Jis gaminamas iš labai aukštos kokybės medžiagos. Filtras pašalina iš oro dulkes ir žiedadulkes, taip pat didžiąją dalį suodžių, švino, sulfatų ir išmetamosiose dujose esančias įvairias kietąsias daleles.

Kaina su nuolaida (su montavimu): 29 €*

/

Aktyviosios anglies filtras taip pat gaminamas iš labai aukštos kokybės medžiagos, o jo paviršius papildomai padengiamas aktyviosios anglies sluoksniu. Palyginti su įprastais filtrais, aktyviosios anglies filtras pašalina 25 proc. daugiau teršalų. Svarbus aktyviosios anglies filtro pranašumas yra tas, kad jis pašalina iš oro nemalonius kvapus.
Aktyvioji anglis suriša išmetamųjų dujų daleles, kurios vargina astma ir kitomis kvėpavimo takų ligomis sergančius žmones, todėl aktyviosios anglies filtras yra geriausias sprendimas, jei automobilyje yra alergiškų keleivių arba jei dažnai važinėjate vietose, kuriose yra didelis oro užterštumas.

Kaina su nuolaida (su montavimu): 36 €*

Salono filtrą keiskite kartą per metus
Veikiantis oro filtras:
  • pašalindamas iš oro kenksmingas daleles, veiksmingai padeda žmonėms, kurie yra alergiški, serga astma ar kvėpavimo takų ligomis;
  • sulaiko dažniausiai pasitaikančius teršalus ir pašalina iš oro nemalonius kvapus;
  • padeda Jūsų Toyota oro kondicionieriui dirbti efektyviau, tai ypač svarbu siekiant išvengti kondensato žiemos mėnesiais, nes esant nuolatiniam geram matomumui, važiuoti gerokai saugiau.
/

Žiūrėkite daugiau

Toyota Eurocare – pagalba kelyje visą parą Toyota Eurocare – pagalba kelyje visą parą Siekdama patenkinti klientų poreikius, Toyota džiaugiasi galėdama net 3 metus savo klientams teikti Toyota Eurocare paslaugas.Skaitykite daugiau> Toyota Extracare pratęstoji garantija Toyota Extracare pratęstoji garantija Kad galėtumėte jaustis ramūs, sužinokite daugiau apie Toyota Extracare. Skaitykite daugiau> Originalios dalys Originalios dalys Toyota dalys yra kokybiškos ir garantuoja patikimą Jūsų Toyota automobilio veikimą, todėl galite būti visiškai ramūs. Toyota žieminių ratų komplektas Toyota žieminių ratų komplektas Toyota žieminiai ratai užtikrina sielos ramybę net ir tuomet, kai oro sąlygos tampa atšiaurios.

* Pasiūlymas galioja oficialiose Toyota atstovybėse iki 2022-03-31.

Specialūs pasiūlymai negali būti naudojami kartu, vienu metu galima pasinaudoti tik vienu pasiūlymu.