Toyota salono oro filtras

Visuomet gaivus oras

Gaivus oras – didelė vertybė, ypač mieste. Toyota salono oro filtrai šią vertybę paverčia norma: tai svarbus švaraus ir gaivaus oro šaltinis, leidžiantis ištisus metus mėgautis malonia salono aplinka.

Oro filtrus rekomenduojame keisti kas 15 000 km:
  • Oro filtrai saugo Jūsų sveikatą, sulaikydami dirginančias medžiagas ir teršalus, tokius kaip žiedadulkės, ozonas, dulkės ir išmetamosios dujų dalelės.
  • Jie palaiko gaivų orą salone ir leidžia mėgautis dar malonesnėmis kelionėmis.
  • Nuo jų būklės priklauso automobilio oro kondicionieriaus veikimas įvairiomis oro sąlygomis.

Filtrų tipai

Siūlomi dviejų tipų oro filtrai, iš kurių galite pasirinkti Jums tinkamiausią:
/
 
Standartinis Toyota salono oro filtras

Šis oro filtras, pagamintas iš aukštos neaustinės medžiagos, sulaiko pagrindinius oro teršalus, neleisdamas jiems patekti į Toyota automobilio saloną.

/
 
Kombinuotasis Toyota salono oro filtras

Pagamintas iš kokybiškos neaustinės medžiagos ir papildytas aktyvintos medžio anglies sluoksniu. Jis sulaiko 25 proc. daugiau teršalų nei standartinis filtras, tarp jų alergenus ir išmetamųjų dujų daleles.

Toyota salono oro filtrai leidžia mėgautis sveiku ir gaiviu oru automobilio salone ir dar malonesnėmis kelionėmis.

Žiūrėkite daugiau

Originalios Toyota sankabos Originalios Toyota sankabos Visais atvejais sankaba turi veikti nepriekaištingai, kad galėtumėte efektyviai bei saugiai perjungti pavaras ir keisti greitį, išlaikydami automobilio kontrolę. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM yra dyzelinių variklių išmetamųjų dujų apdorojimo skystis, kuris mažina dyzelinių variklių išskiriamų azoto oksidų (NOx) kiekį. Toyota Touch® 2 multimedijos sistema Toyota Touch® 2 multimedijos sistema Pasirodžiusios naujos pažangesnės intuityviai valdomos Toyota Touch® 2 ir Toyota Touch® 2 & Go multimedijos sistemos leis pajusti dar didesnį vairavimo malonumą. Degalų sistemos valiklis Degalų sistemos valiklis Vienąkart panaudojus Toyota degalų sistemos valiklį, teršalų kiekį galima sumažinti iki pradinių rodiklių, kokie buvo nustatyti esant naujam Jūsų Toyota automobiliui.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: