Toyota salono oro filtras

Visuomet gaivus oras

Gaivus oras – didelė vertybė, ypač mieste. Toyota salono oro filtrai šią vertybę paverčia norma: tai svarbus švaraus ir gaivaus oro šaltinis, leidžiantis ištisus metus mėgautis malonia salono aplinka.

Oro filtrus rekomenduojame keisti kas 15 000 km:
  • Oro filtrai saugo Jūsų sveikatą, sulaikydami dirginančias medžiagas ir teršalus, tokius kaip žiedadulkės, ozonas, dulkės ir išmetamosios dujų dalelės.
  • Jie palaiko gaivų orą salone ir leidžia mėgautis dar malonesnėmis kelionėmis.
  • Nuo jų būklės priklauso automobilio oro kondicionieriaus veikimas įvairiomis oro sąlygomis.

Filtrų tipai

Siūlomi dviejų tipų oro filtrai, iš kurių galite pasirinkti Jums tinkamiausią:
/
 
Standartinis Toyota salono oro filtras

Šis oro filtras, pagamintas iš aukštos neaustinės medžiagos, sulaiko pagrindinius oro teršalus, neleisdamas jiems patekti į Toyota automobilio saloną.

/
 
Kombinuotasis Toyota salono oro filtras

Pagamintas iš kokybiškos neaustinės medžiagos ir papildytas aktyvintos medžio anglies sluoksniu. Jis sulaiko 25 proc. daugiau teršalų nei standartinis filtras, tarp jų alergenus ir išmetamųjų dujų daleles.

Toyota salono oro filtrai leidžia mėgautis sveiku ir gaiviu oru automobilio salone ir dar malonesnėmis kelionėmis.

Žiūrėkite daugiau

Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas. Originalūs Toyota amortizatoriai Originalūs Toyota amortizatoriai Efektyviai veikiantys Jūsų Toyota automobilio amortizatoriai ne tik padeda išvengti kelio nelygumų sukeliamų smūgių. Jie yra ne mažiau svarbūs ir saugumo požiūriu. Originalios Toyota sankabos Originalios Toyota sankabos Visais atvejais sankaba turi veikti nepriekaištingai, kad galėtumėte efektyviai bei saugiai perjungti pavaras ir keisti greitį, išlaikydami automobilio kontrolę.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.