Toyota salono oro filtras

Visuomet gaivus oras

Gaivus oras – didelė vertybė, ypač mieste. Toyota salono oro filtrai šią vertybę paverčia norma: tai svarbus švaraus ir gaivaus oro šaltinis, leidžiantis ištisus metus mėgautis malonia salono aplinka.

Oro filtrus rekomenduojame keisti kas 15 000 km:
  • Oro filtrai saugo Jūsų sveikatą, sulaikydami dirginančias medžiagas ir teršalus, tokius kaip žiedadulkės, ozonas, dulkės ir išmetamosios dujų dalelės.
  • Jie palaiko gaivų orą salone ir leidžia mėgautis dar malonesnėmis kelionėmis.
  • Nuo jų būklės priklauso automobilio oro kondicionieriaus veikimas įvairiomis oro sąlygomis.

Filtrų tipai

Siūlomi dviejų tipų oro filtrai, iš kurių galite pasirinkti Jums tinkamiausią:
/
 
Standartinis Toyota salono oro filtras

Šis oro filtras, pagamintas iš aukštos neaustinės medžiagos, sulaiko pagrindinius oro teršalus, neleisdamas jiems patekti į Toyota automobilio saloną.

/
 
Kombinuotasis Toyota salono oro filtras

Pagamintas iš kokybiškos neaustinės medžiagos ir papildytas aktyvintos medžio anglies sluoksniu. Jis sulaiko 25 proc. daugiau teršalų nei standartinis filtras, tarp jų alergenus ir išmetamųjų dujų daleles.

Toyota salono oro filtrai leidžia mėgautis sveiku ir gaiviu oru automobilio salone ir dar malonesnėmis kelionėmis.

Žiūrėkite daugiau

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: