Jūsų Toyota automobilio variklis pagamintas griežtai laikantis reikalavimų dėl maksimalių leistinų nuokrypių, kad patikimai ir sklandžiai veiktų ilgus metus. Tačiau dėl degalų ar degimo proceso variklyje susikaupus nuosėdoms, Jūsų Toyota automobilis gali prasčiau veikti ir sunaudoti daugiau degalų.

Vienąkart panaudojus Toyota degalų sistemos valiklį, teršalų kiekį galima sumažinti iki pradinių rodiklių, kokie buvo nustatyti esant naujam Jūsų Toyota automobiliui. Pakanka vieno valymo ir Jūs galite efektyviai išspręsti automobilio problemas dėl:

  • sunkaus variklio užvedimo;
  • netolygaus variklio darbo tuščiąja eiga;
  • per mažos variklio galios;
  • didelių degalų sąnaudų;
  • variklio bildėjimo;
  • variklio užgesimo;
  • didelio išmetamųjų dujų kiekio.

Toyota dyzelinės degalų sistemos valiklis giliai valo visą degalų sistemą ir variklį. Jis buvo išbandytas griežtais testais dėl suderinamumo ir efektyvumo šalinant nuosėdų sankaupas, kad automobilis sunaudotų mažiau degalų ir sklandžiau veiktų.

Toyota benzininės degalų sistemos valiklis valo degimo žvakes, palengvina variklio užvedimą ir giliai išvalo degimo kamerą. Po šio valymo Toyota automobilis Jus džiugins didesne galia, mažesnėmis degalų sąnaudomis ir tylesniu veikimu.

Jei norite išvengti brangiai kainuojančio kuro purkštukų keitimo, kad atstatytumėte variklio darbines charakteristikas ir sumažintumėte degalų sąnaudas bei teršalų kiekį iki Toyota nustatytų pradinių rodiklių, jau šiandien pasirūpinkite, kad jūsų variklis būtų išvalytas Toyota kuro sistemos valikliu.

Žiūrėkite daugiau

Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Nepaisant to, ar išvykstate trumpam, ar susiruošėte atostogauti, mūsų naujojoje prekių kolekcijoje rasite dovanų kiekvienam. Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas.
Mes naudojame svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.