Originalios Toyota dalys

Tegu Toyota automobilis išlieka originaliu

Tik naudodami originalias dalis galėsite mėgautis tikra Toyota

Norime užtikrinti idealią Jūsų Toyota būklę ir tobulą veikimą, todėl tiekiame ir naudojame tik originalias Toyota dalis. Specialiai Toyota automobiliams gaminamos dalys padeda užtikrinti automobilio saugumą, ekonomiškumą, didesnę automobilio vertę, o svarbiausia tai, kad tik naudojant originalias dalis Jūsų Toyota išlieka tikra Toyota.

Naudojant originalias dalis Jūsų Toyota išlieka originali. Šios dalys:• Atitinka aukščiausius kokybės standartus
• Pailgina Jūsų automobilio naudojimo laiką
• Keičiamos mūsų kvalifikuotų specialistų
• Pagamintos, kad tiktų iš pirmo karto
• Parduodamos su 12 mėnesių garantija
• Parduodamos už prieinamas kainas


Originalios dalys prieš neoriginalias

Visos Toyota originalios dalys yra kruopščiai patikrinamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus Toyota kokybės, patikimumo ir našumo standartus. Neoriginalios dalys gali atrodyti tokios pat ir netgi tikti, tačiau joms nebuvo atliktos griežtos kontrolės procedūros, todėl Toyota negali pasiūlyti Jums garantijos, kad jos atitiks reikalavimus. Taigi neoriginalių dalių naudojimas yra rizikingas.

/
Saugos rizika
  • Neoriginalios dalys gali kelti pavojų vairuotojo ir keleivių sveikatai, kadangi su jomis neatliktos griežtos kontrolės procedūros, kurios taikomos originalioms Toyota dalims.
  • Neoriginalios dalys dėvisi greičiau, todėl tai gali sukelti gedimus arba tapti avarijos priežastimi.
/
Finansinė rizika
  • Neoriginalios dalys (sankabos diskai, stabdžių trinkelės, alyvos filtrai) gali netinkamai veikti ir padaryti žalos automobiliui – dėl šios priežasties rizikuojama didelėmis išlaidomis remontui.
  • Naudojant neoriginalias dalis, gali būti anuliuota gamintojo garantija.

Žiūrėkite daugiau

Originalūs Toyota aksesuarai Originalūs Toyota aksesuarai Su originaliais Toyota aksesuarais Jūsų Toyota automobilis taps dar dailesnis, individualesnis ir funkcionalesnis. Toyota siūlo platų visiems įvairių kartų modeliams skirtą aksesuarų asortimentą. Išsirinkite tinkamus aksesuarus savo Toyota automobiliui. Toyota Eurocare – pagalba kelyje visą parą Toyota Eurocare – pagalba kelyje visą parą Siekdama patenkinti klientų poreikius, Toyota džiaugiasi galėdama net 3 metus savo klientams teikti Toyota Eurocare paslaugas.Skaitykite daugiau> Toyota Extracare pratęstoji garantija Toyota Extracare pratęstoji garantija Kad galėtumėte jaustis ramūs, sužinokite daugiau apie Toyota Extracare. Skaitykite daugiau> Toyota žieminių ratų komplektas Toyota žieminių ratų komplektas Toyota žieminiai ratai užtikrina sielos ramybę net ir tuomet, kai oro sąlygos tampa atšiaurios.