Priekinis stiklas

Kad gerai matytumėte ir saugiai jaustumėtės

Vairuodami savo Toyota automobilį, Jūs norite būti užtikrinti priekinio lango kokybe, kad galėtumėte gerai matyti kelią ir būtumėte apsaugoti nuo prastų oro sąlygų.

Įskilus automobilio priekiniam stiklui, galite kreiptis į įgaliotąją Toyota atstovybę. Serviso darbuotojai kruopščiai ištirs, ar stiklą būtina keisti ar galima sutaisyti.
Pasirūpinkite, kad Jūsų Toyota automobilyje būtų įrengtas aukštos kokybės priekinis stiklas, nes jis yra svarbus veiksnys, siekiant užtikrinti Jūsų ir Jūsų keleivių saugumą. Saugos testų rezultatai patvirtina, kad originalūs priekiniai Toyota stiklai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.
Mūsų priekiniai stiklai išbandomi ne tik patvarumo ir tvirtumo testais. Norėdami užtikrinti nepriekaištingą matomumą, mes atliekame ir stiklo paviršiaus deformacijos, dėl kurios gali atsirasti optinių stiklo iškraipymų, bandymus.

Jūs galite neabejoti mūsų originalių priekinių Toyota stiklų kokybe.

/
Aukštesnis saugumo lygis
 
Originalūs priekiniai Toyota stiklai apsaugo ne tik nuo prastų oro sąlygų, bet ir nuo sunkių sužalojimų įvykus avarijai.
/
Nepriekaištinga kokybė
 
Originalūs priekiniai Toyota stiklai suteikia akustinį ir šiluminį komfortą, apsaugo nuo UV spindulių ir pasižymi aukšta optine kokybe, užtikrindami puikų matomumą.
/
Idealiai pritaikyti
 
Mūsų priekiniai stiklai specialiai pagaminti Toyota automobiliams ir optimaliai pritaikyti Toyota Safety Sense įrangai montuoti. 

Jei reikia pataisyti ar pakeisti automobilio priekinį stiklą, mūsų įgaliotosios Toyota atstovybės darbuotojai mielai pagelbės šiuo klausimu. Jūs galite pasikliauti mūsų technikos specialistais, kurie geriausiai išmano Jūsų automobilį: remonto darbus jie atliks laikydamiesi aukščiausių mūsų kokybės standartų, kad galėtumėte ramiai jaustis kelyje.

Žiūrėkite daugiau

Originalios Toyota sankabos Originalios Toyota sankabos Visais atvejais sankaba turi veikti nepriekaištingai, kad galėtumėte efektyviai bei saugiai perjungti pavaras ir keisti greitį, išlaikydami automobilio kontrolę. Originalūs Toyota amortizatoriai Originalūs Toyota amortizatoriai Efektyviai veikiantys Jūsų Toyota automobilio amortizatoriai ne tik padeda išvengti kelio nelygumų sukeliamų smūgių. Jie yra ne mažiau svarbūs ir saugumo požiūriu. Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM yra dyzelinių variklių išmetamųjų dujų apdorojimo skystis, kuris mažina dyzelinių variklių išskiriamų azoto oksidų (NOx) kiekį.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: