Priekinis stiklas

Kad gerai matytumėte ir saugiai jaustumėtės

Vairuodami savo Toyota automobilį, Jūs norite būti užtikrinti priekinio lango kokybe, kad galėtumėte gerai matyti kelią ir būtumėte apsaugoti nuo prastų oro sąlygų.

Įskilus automobilio priekiniam stiklui, galite kreiptis į įgaliotąją Toyota atstovybę. Serviso darbuotojai kruopščiai ištirs, ar stiklą būtina keisti ar galima sutaisyti.
Pasirūpinkite, kad Jūsų Toyota automobilyje būtų įrengtas aukštos kokybės priekinis stiklas, nes jis yra svarbus veiksnys, siekiant užtikrinti Jūsų ir Jūsų keleivių saugumą. Saugos testų rezultatai patvirtina, kad originalūs priekiniai Toyota stiklai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.
Mūsų priekiniai stiklai išbandomi ne tik patvarumo ir tvirtumo testais. Norėdami užtikrinti nepriekaištingą matomumą, mes atliekame ir stiklo paviršiaus deformacijos, dėl kurios gali atsirasti optinių stiklo iškraipymų, bandymus.

Jūs galite neabejoti mūsų originalių priekinių Toyota stiklų kokybe.

/
Aukštesnis saugumo lygis
 
Originalūs priekiniai Toyota stiklai apsaugo ne tik nuo prastų oro sąlygų, bet ir nuo sunkių sužalojimų įvykus avarijai.
/
Nepriekaištinga kokybė
 
Originalūs priekiniai Toyota stiklai suteikia akustinį ir šiluminį komfortą, apsaugo nuo UV spindulių ir pasižymi aukšta optine kokybe, užtikrindami puikų matomumą.
/
Idealiai pritaikyti
 
Mūsų priekiniai stiklai specialiai pagaminti Toyota automobiliams ir optimaliai pritaikyti Toyota Safety Sense įrangai montuoti. 

Jei reikia pataisyti ar pakeisti automobilio priekinį stiklą, mūsų įgaliotosios Toyota atstovybės darbuotojai mielai pagelbės šiuo klausimu. Jūs galite pasikliauti mūsų technikos specialistais, kurie geriausiai išmano Jūsų automobilį: remonto darbus jie atliks laikydamiesi aukščiausių mūsų kokybės standartų, kad galėtumėte ramiai jaustis kelyje.

Žiūrėkite daugiau

Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM yra dyzelinių variklių išmetamųjų dujų apdorojimo skystis, kuris mažina dyzelinių variklių išskiriamų azoto oksidų (NOx) kiekį. Toyota Touch® 2 multimedijos sistema Toyota Touch® 2 multimedijos sistema Pasirodžiusios naujos pažangesnės intuityviai valdomos Toyota Touch® 2 ir Toyota Touch® 2 & Go multimedijos sistemos leis pajusti dar didesnį vairavimo malonumą. Degalų sistemos valiklis Degalų sistemos valiklis Vienąkart panaudojus Toyota degalų sistemos valiklį, teršalų kiekį galima sumažinti iki pradinių rodiklių, kokie buvo nustatyti esant naujam Jūsų Toyota automobiliui.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: