Priekinis stiklas

Kad gerai matytumėte ir saugiai jaustumėtės

Vairuodami savo Toyota automobilį, Jūs norite būti užtikrinti priekinio lango kokybe, kad galėtumėte gerai matyti kelią ir būtumėte apsaugoti nuo prastų oro sąlygų.

Įskilus automobilio priekiniam stiklui, galite kreiptis į įgaliotąją Toyota atstovybę. Serviso darbuotojai kruopščiai ištirs, ar stiklą būtina keisti ar galima sutaisyti.
Pasirūpinkite, kad Jūsų Toyota automobilyje būtų įrengtas aukštos kokybės priekinis stiklas, nes jis yra svarbus veiksnys, siekiant užtikrinti Jūsų ir Jūsų keleivių saugumą. Saugos testų rezultatai patvirtina, kad originalūs priekiniai Toyota stiklai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.
Mūsų priekiniai stiklai išbandomi ne tik patvarumo ir tvirtumo testais. Norėdami užtikrinti nepriekaištingą matomumą, mes atliekame ir stiklo paviršiaus deformacijos, dėl kurios gali atsirasti optinių stiklo iškraipymų, bandymus.

Jūs galite neabejoti mūsų originalių priekinių Toyota stiklų kokybe.
/
Aukštesnis saugumo lygis
 
Originalūs priekiniai Toyota stiklai apsaugo ne tik nuo prastų oro sąlygų, bet ir nuo sunkių sužalojimų įvykus avarijai.
/
Nepriekaištinga kokybė
 
Originalūs priekiniai Toyota stiklai suteikia akustinį ir šiluminį komfortą, apsaugo nuo UV spindulių ir pasižymi aukšta optine kokybe, užtikrindami puikų matomumą.
/
Idealiai pritaikyti
 
Mūsų priekiniai stiklai specialiai pagaminti Toyota automobiliams ir optimaliai pritaikyti Toyota Safety Sense įrangai montuoti. 

Jei reikia pataisyti ar pakeisti automobilio priekinį stiklą, mūsų įgaliotosios Toyota atstovybės darbuotojai mielai pagelbės šiuo klausimu. Jūs galite pasikliauti mūsų technikos specialistais, kurie geriausiai išmano Jūsų automobilį: remonto darbus jie atliks laikydamiesi aukščiausių mūsų kokybės standartų, kad galėtumėte ramiai jaustis kelyje.

Žiūrėkite daugiau

Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Nepaisant to, ar išvykstate trumpam, ar susiruošėte atostogauti, mūsų naujojoje prekių kolekcijoje rasite dovanų kiekvienam. Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas.
Mes naudojame svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.