Toyota valytuvai

Garantuoja gerą matomumą ir saugų vairavimą

Geras matomumas užtikrina saugų ir komfortišką vairavimą, ir visai nesvarbu, ar Jūs mėgaujatės kelione keleivio sėdynėje, ar sėdite už vairo.

Toyota valytuvus turėtumėte rinktis dėl šių priežasčių:
  • Juos pakeisti yra lengva ir greita – užtruksite tik 30 sekundžių
  • Jie veikia tyliai, tad kelionės bus dar malonesnės
  • Jie pagaminti iš patvarios aukštos kokybės gumos, kuri yra atspari įplėšimams ir tinkama mūsų oro sąlygoms
  • Jie sukurti galvojant apie saugumą, tad vandenį nuo stiklo pašalina efektyviau nei konkurentų valytuvai
  • Jie gaminami vadovaujantis aukščiausiais Toyota kokybės standartais
Kada valytuvų šluoteles reikia keisti?

Valytuvų šluoteles pakeisti lengva, jeigu žinote, kada ir kaip tai reikia padaryti. Jas reikia keisti dėl žemiau išvardintų priežasčių:

/
Dryžiai ant stiklo

Problema: plonos nenuvalomos linijos ant stiklo atsiranda dėl pašalinių objektų, esančių ant valytuvo šluotelės, arba dėl to, kad jos kraštas nusidėvėjo.

Sprendimas: nuvalykite šluotelės kraštą. Jeigu situacija nepagerėjo, šluoteles pakeiskite naujomis.

/
Šokinėjimas

Problema: valytuvai šokinėja arba triukšmingai vibruoja stiklo paviršiumi dėl vaško ar cheminių liekanų ant stiklo paviršiaus arba dėl valytuvo šluotelės deformacijos.

Sprendimas: nuvalykite stiklą ir šluotelės kraštą. Jeigu situacija nepagerėjo, šluoteles pakeiskite naujomis.

/
Dėmės / ruožai

Problema: nuvalius stiklą, ant jo lieka dėmės, kadangi valytuvo svirtelė arba šluotelės kraštas yra deformuoti ar nusidėvėję.

Sprendimas: pakeiskite valytuvo šluoteles naujomis.

Žiūrėkite daugiau

Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Nepaisant to, ar išvykstate trumpam, ar susiruošėte atostogauti, mūsų naujojoje prekių kolekcijoje rasite dovanų kiekvienam. Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Originalios Toyota sankabos Originalios Toyota sankabos Visais atvejais sankaba turi veikti nepriekaištingai, kad galėtumėte efektyviai bei saugiai perjungti pavaras ir keisti greitį, išlaikydami automobilio kontrolę.
Mes naudojame svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.