Toyota valytuvai

Garantuoja gerą matomumą ir saugų vairavimą

Geras matomumas užtikrina saugų ir komfortišką vairavimą, ir visai nesvarbu, ar Jūs mėgaujatės kelione keleivio sėdynėje, ar sėdite už vairo.

Toyota valytuvus turėtumėte rinktis dėl šių priežasčių:
  • Juos pakeisti yra lengva ir greita – užtruksite tik 30 sekundžių
  • Jie veikia tyliai, tad kelionės bus dar malonesnės
  • Jie pagaminti iš patvarios aukštos kokybės gumos, kuri yra atspari įplėšimams ir tinkama mūsų oro sąlygoms
  • Jie sukurti galvojant apie saugumą, tad vandenį nuo stiklo pašalina efektyviau nei konkurentų valytuvai
  • Jie gaminami vadovaujantis aukščiausiais Toyota kokybės standartais

Kada valytuvų šluoteles reikia keisti?

Valytuvų šluoteles pakeisti lengva, jeigu žinote, kada ir kaip tai reikia padaryti. Jas reikia keisti dėl žemiau išvardintų priežasčių:

/
Dryžiai ant stiklo

Problema: plonos nenuvalomos linijos ant stiklo atsiranda dėl pašalinių objektų, esančių ant valytuvo šluotelės, arba dėl to, kad jos kraštas nusidėvėjo.

Sprendimas: nuvalykite šluotelės kraštą. Jeigu situacija nepagerėjo, šluoteles pakeiskite naujomis.

/
Šokinėjimas

Problema: valytuvai šokinėja arba triukšmingai vibruoja stiklo paviršiumi dėl vaško ar cheminių liekanų ant stiklo paviršiaus arba dėl valytuvo šluotelės deformacijos.

Sprendimas: nuvalykite stiklą ir šluotelės kraštą. Jeigu situacija nepagerėjo, šluoteles pakeiskite naujomis.

/
Dėmės / ruožai

Problema: nuvalius stiklą, ant jo lieka dėmės, kadangi valytuvo svirtelė arba šluotelės kraštas yra deformuoti ar nusidėvėję.

Sprendimas: pakeiskite valytuvo šluoteles naujomis.

Žiūrėkite daugiau

Originalios Toyota sankabos Originalios Toyota sankabos Visais atvejais sankaba turi veikti nepriekaištingai, kad galėtumėte efektyviai bei saugiai perjungti pavaras ir keisti greitį, išlaikydami automobilio kontrolę. Originalūs Toyota amortizatoriai Originalūs Toyota amortizatoriai Efektyviai veikiantys Jūsų Toyota automobilio amortizatoriai ne tik padeda išvengti kelio nelygumų sukeliamų smūgių. Jie yra ne mažiau svarbūs ir saugumo požiūriu. Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM yra dyzelinių variklių išmetamųjų dujų apdorojimo skystis, kuris mažina dyzelinių variklių išskiriamų azoto oksidų (NOx) kiekį.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: