Žemėlapio naujiniai

Kad ir kur būtumėte, atnaujinkite savo Toyota navigacijos sistemą ir būkite visiškai ramūs. Taip būsite tikri, kad vadovaujatės naujausiais žemėlapių duomenimis ir Jūsų nesuklaidins naujos kelių sistemos ar kiti pakeitimai.
Žemėlapių naujinių nauda
  • Mažiau streso. Kasmet automobilių kelių tinklas pasikeičia beveik 15 proc.*, todėl labai svarbu atnaujinti savo Toyota navigacijos sistemos žemėlapius, kad galėtumėte naudotis naujausiais duomenimis ir išvengtumėte įtampos kelyje.
  • Mažesnės degalų sąnaudos. Naudodamiesi naujausiais žemėlapiais, galite pasirinkti pačius ekonomiškiausius maršrutus. Jums nereikės įveikti papildomų kilometrų ir važiuoti ratais, tuščiai eikvojant degalus. Nauda ir žemei, ir Jūsų piniginei.
  • Taupomas brangus laikas. Naudodamiesi naujausiais Toyota navigacijos sistemos žemėlapiais, galite pasirinkti greičiausią arba trumpiausią maršrutą, priklausomai nuo to, kiek skubate.
Naujos funkcijos ir patobulinimai
Naujiniai apima naujas savybes ir papildomus patobulinimus, dėl kurių navigacijos patirtis bus dar geresnė. Jums suteikiamos geresnės ryšio (Bluetooth, USB įkrovos ir kt.), kartografinės (automatinio mastelio keitimo, tunelių ir kelių susikirtimų peržiūros, tikslesnio maršruto apskaičiavimo) ir socialinių programėlių prijungimo galimybės.**

* Informacijos šaltinis: Navteq. 
** Šios funkcijos gali būti prieinamos ne visose sistemose. Daugiau informacijos teiraukitės artimiausioje Toyota atstovybėje.


Perkelkite savo važiavimo patyrimą į naują lygį


 
/

Turėdami naujausią sistemą taip pat galite pasinaudoti ir kitomis naujomis savybėmis, pavyzdžiui, geresnėmis sankryžų peržiūros galimybėmis, tikslesniais atvykimo laikais ir naujomis lankytinomis vietomis. Dėl to vairuoti bus paprasčiau ir maloniau.

Kokia žemėlapių versija įdiegta mano Toyota sistemoje?
Norėdami sužinoti programinės įrangos versiją, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

  • Paspauskite mygtuką „SETUP“.
  • Paspauskite „General“.
  • Slinkite žemyn į paskutinį puslapį.
  • Paspauskite „System information“.

Ekrane pasirodys žemėlapių ir programinės įrangos versijos.

Išsamesnės informacijos apie tai, kaip susirasti savo multimedijos sistemos programinės įrangos versiją, ieškokite puslapyje adresu https://www.toyota-tech.eu   
Kokia dabar siūloma naujausia Toyota žemėlapių versija?

Programinė įranga paprastai atnaujinama du kartus per metus.

Šiuo metu prieinama naujausia versija yra spalis 2019.

Siūlomi naujausi Toyota navigacijos sistemos naujiniai. Atnaujinkite žemėlapius jau dabar ir mėgaukitės ramybe kelyje.

Dėl naujausių savo Toyota navigacijos sistemos naujinių kreipkitės į Toyota įgaliotąją atstovybę.

Žiūrėkite daugiau

Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Praktinės instrukcijos Praktinės instrukcijos Sužinokite, kaip atlikti pagrindinius savo Toyota automobilio techninės priežiūros darbus, laikantis paprastų vaizdinių instrukcijų. Toyota padeda gelbėtojams Toyota padeda gelbėtojams Iki šių metų pabaigos Toyota teiks nemokamą 24/7 pagalbą kelyje COVID-19 priešakinės linijos darbuotojams, kurie vairuoja Toyota: avarijos atveju, išsikrovus akumuliatoriui, prakiurus padangai, pasibaigus degalams, pametus raktelius ar palikus juos automobilio viduje ar įvykus mechaniniam gedimui. Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Mes darome viską siekdami užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos būtų Jums pasiekiamos net ir dabartinėje krizinėje situacijoje. Vis dėlto, norėtume atkreipti dėmesį, kad gali keistis Toyota įgaliotųjų atstovybių darbo valandos ir teikiamos paslaugos.