Žemėlapio naujiniai

Kad ir kur būtumėte, atnaujinkite savo Toyota navigacijos sistemą ir būkite visiškai ramūs. Taip būsite tikri, kad vadovaujatės naujausiais žemėlapių duomenimis ir Jūsų nesuklaidins naujos kelių sistemos ar kiti pakeitimai.
Žemėlapių naujinių nauda
  • Mažiau streso. Kasmet automobilių kelių tinklas pasikeičia beveik 15 proc.*, todėl labai svarbu atnaujinti savo Toyota navigacijos sistemos žemėlapius, kad galėtumėte naudotis naujausiais duomenimis ir išvengtumėte įtampos kelyje.
  • Mažesnės degalų sąnaudos. Naudodamiesi naujausiais žemėlapiais, galite pasirinkti pačius ekonomiškiausius maršrutus. Jums nereikės įveikti papildomų kilometrų ir važiuoti ratais, tuščiai eikvojant degalus. Nauda ir žemei, ir Jūsų piniginei.
  • Taupomas brangus laikas. Naudodamiesi naujausiais Toyota navigacijos sistemos žemėlapiais, galite pasirinkti greičiausią arba trumpiausią maršrutą, priklausomai nuo to, kiek skubate.
Naujos funkcijos ir patobulinimai Naujiniai apima naujas savybes ir papildomus patobulinimus, dėl kurių navigacijos patirtis bus dar geresnė. Jums suteikiamos geresnės ryšio (Bluetooth, USB įkrovos ir kt.), kartografinės (automatinio mastelio keitimo, tunelių ir kelių susikirtimų peržiūros, tikslesnio maršruto apskaičiavimo) ir socialinių programėlių prijungimo galimybės.**

* Informacijos šaltinis: Navteq. 
** Šios funkcijos gali būti prieinamos ne visose sistemose. Daugiau informacijos teiraukitės artimiausioje Toyota atstovybėje.


Perkelkite savo važiavimo patyrimą į naują lygį
 
/

Turėdami naujausią sistemą taip pat galite pasinaudoti ir kitomis naujomis savybėmis, pavyzdžiui, geresnėmis sankryžų peržiūros galimybėmis, tikslesniais atvykimo laikais ir naujomis lankytinomis vietomis. Dėl to vairuoti bus paprasčiau ir maloniau.

Kokia žemėlapių versija įdiegta mano Toyota sistemoje?
Norėdami sužinoti programinės įrangos versiją, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

  • Paspauskite mygtuką „SETUP“.
  • Paspauskite „General“.
  • Slinkite žemyn į paskutinį puslapį.
  • Paspauskite „System information“.

Ekrane pasirodys žemėlapių ir programinės įrangos versijos.

Išsamesnės informacijos apie tai, kaip susirasti savo multimedijos sistemos programinės įrangos versiją, ieškokite puslapyje adresu https://www.toyota-tech.eu   
Kokia dabar siūloma naujausia Toyota žemėlapių versija?

Programinė įranga paprastai atnaujinama du kartus per metus.

Šiuo metu prieinama naujausia versija yra spalis 2019.

Siūlomi naujausi Toyota navigacijos sistemos naujiniai. Atnaujinkite žemėlapius jau dabar ir mėgaukitės ramybe kelyje.

Dėl naujausių savo Toyota navigacijos sistemos naujinių kreipkitės į Toyota įgaliotąją atstovybę.

Žiūrėkite daugiau

Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota suteikia 5 metų (arba 150 000 km) garantiją ir 24/7 pagalbos kelyje paslaugas kiekvienam automobiliui. Be to, Toyota suteikia 10 metų garantiją hibridiniam akumuliatoriui ir mažiausiai 24 mėnesių garantiją bei pagalbos kelyje paslaugas TOYOTA PLUS naudotiems automobiliams. Originalūs Toyota aksesuarai Originalūs Toyota aksesuarai Su originaliais Toyota aksesuarais Jūsų Toyota automobilis taps dar dailesnis, individualesnis ir funkcionalesnis. Toyota siūlo platų visiems įvairių kartų modeliams skirtą aksesuarų asortimentą. Išsirinkite tinkamus aksesuarus savo Toyota automobiliui. Originalios Toyota sankabos Originalios Toyota sankabos Visais atvejais sankaba turi veikti nepriekaištingai, kad galėtumėte efektyviai bei saugiai perjungti pavaras ir keisti greitį, išlaikydami automobilio kontrolę. Originalūs Toyota amortizatoriai Originalūs Toyota amortizatoriai Efektyviai veikiantys Jūsų Toyota automobilio amortizatoriai ne tik padeda išvengti kelio nelygumų sukeliamų smūgių. Jie yra ne mažiau svarbūs ir saugumo požiūriu.