Toyota Eurocare

Techninė pagalba kelyje ištisą parą, be išeiginių

Mūsų ekspertai suprojektavo jūsų Toyota automobilį siekdami maksimalaus patikimumo ir patvarumo. Vis dėlto gali pasitaikyti netikėtumų, tarp kurių vertėtų paminėti blogą orą ir prastus kelius. Todėl siūlome Toyota techninę pagalbą kelyje, kuri veikia ištisą parą, be išeiginių.

Toyota nemokama techninė pagalba kelyje Toyota transporto priemonėms teikiama iki 10 metų (jei transporto priemonės reguliariai atvyksta į autoservisą patikrai).*

Techninė pagalba kelyje Toyota Eurocare – tai mūsų klientų pasitenkinimo didinimo programos dalis. Pagal ją siekiame užtikrinti sklandų vairavimą ištisą parą, 365 paras per metus. Siūlome iki 10 metų trukmės ištisą parą (be išeiginių) teikiamą Toyota techninę pagalbą kelyje. Sistema veikia visose Baltijos jūros regiono valstybėse ir daugiau nei 30 Europos valstybių. Visapusiškos techninės pagalbos kelyje galiojimas pratęsiamas dar metams, kai atvykstate su savo Toyota transporto priemone pas įgaliotąjį atstovą reguliariai priežiūrai atlikti. Net ir pasibaigus garantijai. Pasiūlymas galios, kol jūsų transporto priemonei sukaks 10 metų. Nėra jokių ridos apribojimų. Techninė pagalba kelyje teikiama ir namie, ir kelyje, nuvelkant transporto priemonę į autoservisą.

* Galioja visiems naujiems Toyota modeliams, įsigytiems nuo 2020-01-01.

Jei esate Lietuvoje, skambinkite: 88 007 4442*
Jei esate užsienyje, skambinkite: +370 52 39 5002*
* Pokalbiui taikomi vietos pokalbių tarifai.

Toyota Eurocare pagalba kelyje:
  • Mechaniniai gedimai
  • Avarija
  • Pasibaigę degalai
  • Išsikrovęs akumuliatorius
  • Nuleista padanga
  • Dingę arba automobilio viduje likę rakteliai
Penki trumpi patarimai skambinant Toyota Eurocare:

Jūsų asmeniniai duomenys: Jūsų vardas ir pavardė, telefono numeris, kuriuo galima su jumis susisiekti, keleivių skaičius ir pan.
Jūsų transporto priemonės duomenys: Registracijos numeris ir/arba transporto priemonės identifikacijos numeris, modelis, spalva.
Problemos apibūdinimas: Kas nutiko, apibūdinkite esamą situaciją.
Transporto priemonės ir keleivių buvimo vieta: Kur esate jūs, kiti keleiviai ir automobilis. Naudinga informacija: kelio numeris, kelintas kilometras, artimiausio kaimo/miesto pavadinimas ir pan.
Įvykus transporto priemonės vagystei: Įvykus transporto priemonės vagystei, prieš prašant pagalbos apie vagystę būtina pranešti vietinėms įstaigoms.

Siūlomos paslaugos sustojus kelyje
Namuose +50 km Užsienyje
Sutvarkyto automobilio atsiėmimas
Sutvarkyto automobilio atsiėmimas
patikrinti ikona patikrinti ikona patikrinti ikona
Pagalbos suteikimas
Pagalbos suteikimas
patikrinti ikona patikrinti ikona patikrinti ikona
Vilkimas
Vilkimas
patikrinti ikona patikrinti ikona patikrinti ikona
Viešbutis
Viešbutis
  patikrinti ikona patikrinti ikona
Automobilio nuoma
Automobilio nuoma
  patikrinti ikona patikrinti ikona
Kelionės tęsimas
Kelionės tęsimas
  patikrinti ikona patikrinti ikona
Patarimai ir pranešimai
Patarimai ir pranešimai
  patikrinti ikona patikrinti ikona
Vairuotojo paslauga
Vairuotojo paslauga
    patikrinti ikona
Transporto priemonės grąžinimas
Transporto priemonės grąžinimas
    patikrinti ikona

Žiūrėkite daugiau

Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota suteikia 5 metų (arba 150 000 km) garantiją ir 24/7 pagalbos kelyje paslaugas kiekvienam automobiliui. Be to, Toyota suteikia 10 metų garantiją hibridiniam akumuliatoriui ir mažiausiai 24 mėnesių garantiją bei pagalbos kelyje paslaugas TOYOTA PLUS naudotiems automobiliams. Toyota savininko sritis Toyota savininko sritis Registruokitės Mano Toyota portale, tikrinkite žemėlapių naujinius bei atsisiųskite savininko vadovą. Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją.