Toyota garantija

Kad vairuotumėte be jokių rūpesčių

Mūsų automobiliai pagaminti pagal išskirtinius kokybės standartus, tačiau norėdami, kad jų savininkai jaustųsi visiškai ramūs sėdėdami už vairo, siūlome 3 metų gamyklinę garantiją mechaniniams komponentams (išskyrus nusidėvinčias dalis) ir 12 metų garantiją nuo korozijos (negalioja komerciniams automobiliams).

Produkto ypatybės

/
Bendroji garantija
 
Garantija taikoma visiems defektams, atsiradusiems dėl gamybos ar surinkimo broko naudojant automobilį normaliomis sąlygomis, ir galioja 3 metus arba iki nuvažiuojant 100 000 km (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau). Ji taikoma tik Europos šalyse.
 
Tais atvejais, kai automobilis dėl gedimo nebevažiuoja ir šį gedimą sąlygoja garantijoje numatytas defektas, pagal šią garantiją padengiamos vilkimo į artimiausią įgaliotąją atstovybę išlaidos. 
/
Garantija nuo paviršiaus rūdžių ir dažų dangos defektų
 
Paviršiaus rūdims bei dažų defektams, atsiradusiems ant bet kurios dažytos kėbulo vietos dėl nekokybiškų medžiagų ar darbo broko, taikoma 3 metų garantija (be ridos apribojimų).
/
Garantija nuo kiauryminės korozijos
 
Kėbulo kiaurymėms (visoms skylėms iš vidaus į išorę), atsiradusioms dėl korozijos, kurios priežastis – nekokybiškos medžiagos ar gamybos brokas, taikoma 12 metų garantija (be ridos apribojimų).
/
Papildoma informacija
 
Originaliems automobilio aksesuarams taip pat suteikiama 3 metų garantija. Ji taikoma esant defektams dėl gamybos broko.
 
Standartinės garantijos gali būti perduodamos bet kuriam kitam savininkui iki garantijos termino pabaigos.

Hibrido garantija

Ši garantija galioja bet kokiems dėl gamybos arba surinkimo atsiradusiems trūkumams arba defektams įprastai eksploatuojant automobilį. Ji suteikiama 5 metams arba 100 000 km (atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau), pirmaisiais metais netaikant jokių ridos apribojimų šiems hibrido komponentams:
— hibridinės transporto priemonės akumuliatoriui;
— hibridinės transporto priemonės akumuliatoriaus elektroniniam valdymo blokui;
— hibridinės transporto priemonės centriniam elektroniniam valdymo blokui;
— hibridinės transporto priemonės inverteriui ir konverteriui.

/

Sąlygos

  • Automobilis turi būti prižiūrimas laikantis gamintojo techninių sąlygų ir instrukcijų, pateiktų savininko vadove. Nesilaikant šio reikalavimo, garantija su technine priežiūra susijusioms dalims gali negalioti.

  • Savininkas turi saugoti visus dokumentus, patvirtinančius šiuos atliktus priežiūros darbus.- Tais atvejais, kai defektai turi būti pašalinti atliekant garantinius darbus,

  • savininkas privalo kuo skubiau pristatyti automobilį į įgaliotąją atstovybę. Taip bus užkirstas kelias tolesniam defekto plitimui ir išvengta didesnių remonto darbų.

Žiūrėkite daugiau

Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Toyota Baltijos šalių serviso konsultantų profesinio meistriškumo varžybų laimėjimas atiteko Latvijai Toyota Baltijos šalių serviso konsultantų profesinio meistriškumo varžybų laimėjimas atiteko Latvijai Vakar Talino Dainų slėnyje Toyota surengė 14-ąsias Baltijos šalių profesinio meistriškumo varžybas, kurių dėmesio centre šį kartą buvo serviso konsultantų aptarnavimo gebėjimai. Geriausiu Baltijos šalyse tapo Latvijos atstovybės Amserv Motors serviso konsultantas Kristaps Narubins. Praktinės instrukcijos Praktinės instrukcijos Sužinokite, kaip atlikti pagrindinius savo Toyota automobilio techninės priežiūros darbus, laikantis paprastų vaizdinių instrukcijų.
Express Service Express Service Rinkitės Toyota Express Service paslaugą ir reguliari Jūsų automobilio priežiūra bus atlikta per valandą. Greita ir patogu. Biokuras Biokuras Atsakinga gamyba, efektyvus naudojimas. Ar mano automobilyje gali būti naudojamas biokuras?
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: