Tinkami žieminiai ratai,
užtikrinantys sielos ramybę

Toyota žieminių ratų kainos

Žiema visada užklumpa netikėtai. Tačiau ne Toyota savininkus. Toyota žieminiai ratai užtikrins visišką vairavimo ramybę daug metų į priekį.Yaris
Yaris
GR Yaris
GR Yaris
Yaris Cross
Yaris Cross
Corolla hečbekas
Corolla hečbekas
Corolla Touring Sports
Corolla Touring Sports
Corolla sedanas
Corolla sedanas
Toyota C-HR
Toyota C-HR
Camry
Camry
RAV4
RAV4
RAV4 Plug-in Hybrid
RAV4 Plug-in Hybrid
Highlander
Highlander
Land Cruiser
Land Cruiser
Hilux
Hilux
Proace City
Proace City
Proace City Verso
Proace City Verso
Proace
Proace
Proace Verso
Proace Verso

Kodėl reikia naudoti žiemines padangas?

Žieminės padangos yra sukurtos ir išbandytos taip, kad užtikrintų puikų sukibimą su šlapia, snieguota ir apledėjusia kelio danga. Dėl specialaus protektoriaus raštų derinio ir medžiagų mišinio, kuris išlieka elastingas temperatūrai nukritus žemiau 7 ºC, padangos žymiai sutrumpina stabdymo kelią ir suteikia saugumo vairuojant net ir atšiauriomis oro sąlygomis. Iš tiesų žieminės padangos gali perpus sutrumpinti stabdymo kelią, kai jo danga padengta sniegu, kaip matyti čia.

ŽIEMINĖS PADANGOS
winter tyres car
16.5 M STABDYMO KELIAS
VASARINĖS PADANGOS
summer tyre cars
34.2 M STABDYMO KELIAS
* Rodomas stabdymo kelias, važiuojant 40 km/val. greičiu apsnigtu keliu
Kartoti
Kuo naudingos žieminės padangos?

Žieminės padangos turi didesnį natūralios gumos kiekį nei vasarinės, todėl yra elastingos esant žemai temperatūrai ir taip palengvina kasdienį vairavimą bei suteikia saugumo. Jų unikalūs protektoriaus raštai yra sukurti taip, kad išstumtų vandenį ir patižusį sniegą iš padangos, tokiu būdu sumažinant akvaplanavimą ir sutrumpinant stabdymo kelią. Protektoriaus bloke jos taip pat turi mažus griovelius, vadinamus lamelėmis, kurios puikiai sukimba su apsnigta ir apledėjusia kelio danga.

ŽIEMINIS RATAS
SU PADANGA
VASARINIS RATAS
SU PADANGA

Kada reikėtų keisti vasarines padangas į žiemines?
/
Kai temperatūra yra žemesnė nei 7 ºC.
Dėl specialių protektoriaus raštų ir elastingesnio medžiagų mišinio žieminės padangos užtikrina puikų sukibimą ir sumažina stabdymo kelią temperatūrai nukritus žemiau 7 ºC.
/
Sniegas
Žieminių padangų protektoriaus bloke yra daugybė mažų griovelių, vadinamų lamelėmis, kurios sukimba su sniegu ir patižusiu sniegu bei tokiu būdu užtikrina geresnį sukibimą ir sutrumpina stabdymo kelią.
/
Ledas
Minkštesnių junginių ir specialių protektoriaus raštų derinys užtikrina, kad žieminės padangos suteiks geresnį sukibimą ir sutrumpins stabdymo kelią važiuojant apledėjusiu keliu.

Ar galiu uždėti žieminius ratus savo Toyota automobiliui?

Kartu su stilingais lengvojo lydinio ratlankiais ar tiksliai pritaikytais plieniniais ratų gaubtais Toyota siūlo žieminius ratus, kurie yra tinkami važinėti šaltuoju metų laiku bei yra atsparesni druskos, chemikalų ir smėlio daromam poveikiui. Norėdami užsakyti žieminius ratus ir padangas Toyota automobiliui arba gauti daugiau pagalbos ir patarimų, kreipkitės į vietinę Toyota atstovybę, kuri padės Jums sukurti asmeninį planą dėl šią žiemą reikalingų ratų ir padangų.


Kaip palyginti skirtingas žiemines padangas?

Nuo 2012 m. padangas parduodant Europos Sąjungoje, ant transporto priemonių padangų turi būti pateiktos standartizuotos etiketės. Tai leidžia lengviau palyginti skirtingų gamintojų padangų sukibimą, degalų efektyvumą ir triukšmą.

Aprašymas ant padangų šono
wheel descriptions
Matmenų žymėjimas
EEK sertifikavimo ženklas ir patvirtinimas
Gamintojo kodas
Transporto skyrius
Apkrovos indeksas / greičio simbolis
Gamintojo pavadinimas
Bevamzdis
Produkto pavadinimas
PNI protektoriaus nusidėvėjimo indikatorius
ES padangų ženklinimo žinojimas
/
 
/
Degalų efektyvumas
Trintis, kurią padangos sukuria riedėdamos keliu, vadinama pasipriešinimu riedėjimui. Kuo didesnis pasipriešinimas riedėjimui, tuo daugiau sunaudojama degalų ir išmetama teršalų. A klasės padangos pasižymi mažiausiu pasipriešinimu ir yra geriausios degalų sąnaudų atžvilgiu.
/
Sukibimas su drėgna kelio danga
Šis įvertinimas atspindi absoliutų padangos stabdymo kelią stabdymo metu, važiuojant nuo 80 km/val. greičiu standartinėmis sąlygomis, drėgna kelio danga. Skirtumas tarp įvertinimų, kai „A“ yra geriausias, o „G“ – blogiausias, yra maždaug 3–6 m.
/
Triukšmas
Tai – triukšmas, kurį padangos sukelia važiuojant keliu bandymo sąlygomis. Šis triukšmas sklinda išorėje decibelais, kai viena juodos spalvos banga rodo mažiausią, o trys – didžiausią leistiną triukšmą.

Dažnai užduodami klausimai

Ar galiu naudoti žiemines padangas ištisus metus?

Tai nerekomenduojama. Norint susidoroti su šaltomis oro sąlygomis, žieminės padangos yra gaminamos iš minkštesnės ir lankstesnės gumos mišinio nei vasarinės padangos. Dėl to šiltesnėmis oro sąlygomis žieminės padangos greičiau dėvisi, didėja automobilio degalų sąnaudos ir ilgėja stabdymo kelias.

Kaip laikyti žiemines padangas?

Žiemines padangas reikia laikyti vėsioje, sausoje ir tamsioje vietoje. Jei padangas saugote be ratlankių, pasirūpinkite, kad jos stovėtų vertikaliai, o padangos, kurios yra su ratlankiais, visada turi būti paguldytos gulsčiai. Venkite sąlyčio su tepalais, benzinu ir alyva. Kai kurios Toyota atstovybės siūlo padangų saugojimo paslaugas. Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite su vietine atstovybe.

Kiek laiko galima naudoti žiemines padangas?

Priklausomai nuo metinės ridos, žieminės padangos yra suprojektuotos taip, kad būtų naudojamos nuo vienerių iki penkerių metų, jei jos yra tinkamai laikomos. Dėl fizinių ir cheminių reakcijų padangos sensta. Taip nutinka toms padangoms, kurios yra retai arba niekada nenaudojamos. Tinkamai laikomos žieminės padangos turėtų atitikti naujos padangos specifikacijas ir būti tokios pat efektyvios.

Kaip atpažinti mažai triukšmo keliančias žiemines padangas?

Žieminių padangų triukšmo charakteristikas galima rasti ES padangų etiketėje, kuri nuo 2012 m. taikoma visoms naujoms žieminėms padangoms. Triukšmo laipsnis matuojamas decibelais ir juodos spalvos garso bangos grafika.

Kokių tipų žieminės padangos siūlomos?

Padangų technologijos pažanga pagerino žieminių padangų eksploatacines savybes taip, kad dygliuotosios padangos yra reikalingos tik pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis.

Žieminės padangos

Šiuolaikinės žieminės padangos yra gaminamos iš mišinio, kuris žemoje temperatūroje išlieka elastingas. Jos yra pritaikytos važiuoti įvairiomis šalto oro sąlygomis, įskaitant sniegą, ledą ir šlapią bei sausą paviršių. Todėl jas galima rinktis ištisus metus – nuo rudens iki pavasario.

Dygliuotos padangos

Daugumos dygliuotų padangų metalinės smeigės yra apvilktos volframu ir įterptos į grublėtus protektoriaus raštus. Jos „įsiskverbia“ į ledu padengtą paviršių, kad būtų užtikrintas sukibimas su užšalusia kelio danga. Tokios padangos dažniausiai yra naudojamos regionuose, kur žiemą temperatūra išlieka ypatingai žema ar stingdanti.

Ką būtų galima patarti vairuojant žiemą?

Nesvarbu, kokio tipo padangas pasirinksite, atminkite, kad vairuojant žiemą reikia daugiau įgūdžių nei vasarą. Išsaugokite atstumą lėtėdami ir stabdydami, būkite atsargūs darydami posūkius ir visada sumažinkite greitį.

Žiūrėkite daugiau

Originalios dalys Originalios dalys Toyota dalys yra kokybiškos ir garantuoja patikimą Jūsų Toyota automobilio veikimą, todėl galite būti visiškai ramūs.