e-Palette iš priekio kampu.
Parodytas Toyota prototipas (neparduodama)
e-Palette
Nauja mobilumo paslauga kiekvienam.
e-Palette – tai naujos kartos elektromobilis, sukurtas naudotis specialia mobilumo paslauga (MaaS*). Čia pritaikytos elektrifikacijos, prijungtinio ir automatizuoto vairavimo technologijos. e-Palette gali būti pritaikytas tokioms paslaugoms kaip transportavimas ir prekyba, kad palengvintų klientų kasdienybę.
*Autonomiškumo ir mobilumo paslaugos derinys, apibūdinantis Toyota mobilumo paslaugas naudojant automatizuotai vairuojamas transporto priemones.
Močiutė sveikinasi su vaikaičiu per tikroviško dydžio T-TR1 roboto ekraną.
Parodytas Toyota prototipas (neparduodama)
T-TR1
Virtualiojo mobilumo robotai išplečia žmonių galimybes.
Toyota T-TR1 koncepcinis robotas demonstruoja virtualiojo mobilumo potencialą ir būdus, kaip robotika gali išplėsti žmonių galimybes palaikyti tarpusavio ryšį ir judėti.
LQ sumontuotas elektrinis motoras, įdiegtas dirbtinis intelektas ir suteiktas futuristinis stilius.
Parodytas Toyota prototipas (neparduodama)
LQ
Emocinis ryšys su vairuotoju.
LQ yra koncepcinis automobilis, kuriame patobulintos technologijos kuria emocinį ryšį tarp automobilio ir vairuotojo, įgyvendindamos svarbiausią kūrybos koncepciją: „mokytis, augti, mylėti“. LQ turi automatinio vairavimo funkciją ir „Yui“ – galingą dirbtinio intelekto valdomą interaktyviąją priemonę, skirtą mokytis iš vairuotojo ir užtikrinti individualizuotą mobilumo patirtį. Pavadinimas LQ išreiškia Toyota viltį, kad toks požiūris taps bendrąja ateities automobilių plėtojimo kryptimi, patobulinant santykį tarp automobilio ir vairuotojo.
Toyota pagamino humanoidinį robotą T-HR3 su baltais korpuso skydais ir juodais judėjimo lankstais.
Parodytas Toyota prototipas (neparduodama)
T-HR3
Sparčiai reaguojantys ir nuotoliniu būdu valdomi robotai.
T-HR3 yra sukurtas imituoti švelnius žmogaus judesius ir prisilietimus. Jis padeda išplėsti žmonių mobilumą namie, darbuotojų galimybes ir saugą darbo vietoje.
Visiškai naujo mėlyno Toyota Mirai vaizdas iš šono.
Parodytas Toyota prototipas (neparduodama)
Visiškai naujas Mirai
Nauja vandenilio degalų elementų elektromobilių technologija.
Šis visiškai naujas Mirai – svarbus žingsnis pirmyn tobulinant andenilio degalų elementų elektromobilius (FCEV) ir kuriant vandenilio bendruomenę.
Vandenilio degalų elementais maitinamas autobusas su tai reiškiančiu užrašu FUEL CELL BUS skaitmeniniuose ekranuose.
Parodytas Toyota prototipas (neparduodama)
Sora – elektrifikuotas vandenilio degalų elementų autobusas
Patogus ir ekologiškas.
Šis degalų elementais maitinamas autobusas pavadintas pagal vandens ciklą (dangus, vandenynas, upė, oras). Jo praktiškumas ir funkcijos buvo pritaikytos taip, kad padėtų užtikrinti visų gyventojų mobilumą, tuo pat metu saugant aplinką nuo kenksmingos CO2 taršos.
Visos trys pėsčiųjų akumuliatorinių elektromobilių (BEV) versijos.
Parodyti Toyota prototipai (neparduodami)
Pėsčiųjų elektromobilių asortimentas
Palengvinkite paskutinį kilometrą.
Stilingi ir ekologiški pėsčiųjų elektromobiliai suprojektuoti padėti keleiviams greitai judėti po miestą ir įveikti paskutinį kelionės kilometrą. Toyota 2020 m. Tokijo Olimpinių ir Paralimpinių žaidynių metu aprūpino olimpinio kaimelio ir aplinkinėse teritorijose budėjusius apsaugos ir medicinos darbuotojus stacionariais asmeniniais mobilumo įrenginiais.
Keleivinės transporto priemonės su palengvinta prieiga vaizdas kampu iš priekio, su ištiesta neįgaliojo vežimėlio rampa.
Parodyti Toyota prototipai (neparduodami)
APM palengvinto įlipimo keleivinė transporto priemonė
Prisitaikome prie Jūsų mobilumo poreikių.
APM palengvinto įlipimo keleivinė transporto priemonė – tai mobilumo gerinimo transporto priemonė, sukurta naudoti Tokijo 2020 m. Olimpinių ir Paralimpinių žaidynių metu. Kuriant APM, vadovautasi vizija „Mobilumas visiems“. Šis automobilis – tai paskutinio kilometro sprendimas, padedantis transportuoti kaip įmanoma daugiau žmonių po įvairius renginius ir objektus, įskaitant žaidynių sportininkus bei personalą, taip pat – įvairių poreikių turinčius lankytojus.
Naujojo JPN taksi vaizdas iš priekio su užrašu JPN TAXI ant stogo ženklo ir priekinių grotelių.
Parodyti Toyota prototipas.
JPN Taxi
Tai – japoniško svetingumo įkūnijimas.
JPN Taxi padabintas japonų tradicine koiai (indigo mėlyna) spalva, kuri simbolizuoja saugumą, garbę ir formalumą. Viduje, už stumdomųjų durelių – lankstus interjeras, pritaikomas pagal įvairius keleivių poreikius.