Toyota Baltic paralimpinė komanda


Mes didžiuojamės, galėdami remti 6 išskirtinius neįgaliuosius atletus ir trijų Baltijos šalių jų kelionėje į 2020 m. Tokijo paralimpines žaidynes ir dar toliau. Linkime, kad jų nuoširdžios istorijos įkvėptų jus pradėti savo keliones ir siekti nepasiekiamų tikslų.

Lietuva

Aušra Garunkšnytė

Visuomet pozityviai nusiteikusi ir linksma Aušra bėgimą vertina itin rimtai. Ji buvo pirmoji Lietuvos atletė, laimėjusi bilietą į 2020 m. Tokijo paralimpines žaidynes. Londono maratono metu ji nugalėjo visas savo baimes, susijusias su minios keliamu triukšmu, ir iškovojo įspūdingą ketvirtąją vietą. Ji žino, kad beveik nėra nieko neįmanomo, jeigu tik labai kažko trokšti ir atsiduodi tam troškimui visa širdimi. Kai ji su savo treneriu nebėga tolimų distancijų, ji ilsina savo kojas jodinėdama žirgais kartu su draugais.

Danas Sodaitis

Danas yra greitas. Tikrai labai greitas, nepaisant to, ką jis veikia: bėga sprintą stadione, vairuoja savo motociklą ar spaudžia fotoaparato mygtuką. Būti greitu ir būti geresne savęs versija yra jo kasdienis tikslas ir iššūkis. Jis neturi problemų – tik sprendimus. Visada. Danas studijavo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, kurioje ir išsiugdė savo požiūrį į iššūkius. Jo aistra ir užsispyrimas padėjo pelnyti pagarbą ir tapti profesionaliu sprinteriu bei 2018 metais Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate iškovoti sidabro medalį ir džiaugtis vice-čempiono titulu. Susipažinus su juo artimiau pastebėsite, kad po geležine sportininko kauke slepiasi neįtikėtinai draugiškas ir rūpestingas žmogus.

Latvija

Diana Dadzite

Kai žiūrite į Dianą, mėtančią savo ietį, tikrai galite suprasti, kodėl ryžto vardas galėtų būti iš D raidės. Ši sunkiai dirbanti atletė nieko daugiau taip netrokšta, kaip garsinti Latvijos vardą. Ir tai ji daro visais įmanomais būdais. Jai priklauso aukso medalis iš Rio paralimpinių žaidynių ir Pasaulio čempionato Londone. Tuo metu, kai netreniruoja savo kūno, ji peni savo sielą knygomis ir puodeliu skanios arbatos.

Rihards Snikus

Rihards yra neįgaliųjų sporto jojimo atletas, kuris mėgsta šokti su žirgais. Su savo mėgstamiausiu žirgu „King of Dance“ („Šokių Karalius“) Rihards gracingai laimėjo medalius Tryon pasaulio taurės varžybose, Europos jojimo čempionate Geteborge ir daugelyje kitų orių varžybų. Tačiau jis priverčia šokti ne vien žirgus. Kai nedalyvauja varžybose, jis dirba didžėjumi ir skatina žmones šokti vestuvėse, vakarėliuose, diskotekose ir sporto renginiuose. Rihards žino, kad muzika turi neįtikėtiną poveikį siekiant neįmanomą paversti įmanomu.

Estija

Susannah Kaul

Jeigu už pozityvumą būtų teikiami medaliai, Estijos neįgaliųjų plaukikė Susannah jų turėtų tiek, kad galėtų iškabinti per visą sieną. Ji visuomet šypsosi ir tiki, kad gyvenimas yra per trumpas, kad būtum nepatenkintas ir suirzęs. Būtent todėl ji kruopščiai planuoja savo darbotvarkę: intensyviai treniruojasi, studijuoja architektūrą, gamina skanų maistą, mėgaujasi vairuodama automobilį ir pelno daugybę apdovanojimų. Ji buvo apdovanota medaliais tiek Estijos, tiek Pasaulio čempionatuose ir išrinkta geriausia neįgaliąja atlete Estijoje.

Matz Topkin

Matz optimizmą ir gyvenimo džiaugsmą numaldo tik jo užsispyrimas ir atsidavimas tam, ką daro. Jis pelnė sidabro medalį Europos plaukimo čempionate ir yra 100 m plaukimo nugara pasaulio rekordininkas savo klasėje. Nepaisant visų svarbių pasaulinių pasiekimų, Matz ir toliau išlieka mieliausiu ir paslaugiausiu žmogumi, kokį tik galėtumėte sutikti.

Daugiau apie vandenilį

Lašas po lašo neįmanoma tampa realybe Lašas po lašo neįmanoma tampa realybe Mes tikime, kad kai turite judėjimo laisvę, viskas yra įmanoma. Padėti kitiems įveikti tai, kas atrodo neįmanoma, - tai motyvuoja mus. Tai istorija, kaip žingsnis po žingsnio, lašas po lašo neįmanoma tampa realybe. GR 86: istorija tęsiasi GR 86: istorija tęsiasi Jus sveikina trečiasis GR modelis. Naujesnis ir galingesnis GR 86 sukurtas legendinio „smagaus vairuoti“ pirmtako pagrindu. Jame suderintas rafinuotas stilius ir vairavimo malonumas. 2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2018 metais pristatėme 2030 m. vidutinės trukmės tikslus, kurie padės mums realizuoti Aplinkosau-gos iššūkį 2050. MyT internetinės paslaugos MyT internetinės paslaugos Prisijungus atsiranda daugiau galimybių. Nesvarbu, ar esate automobilyje, ar kitur – su MyT galėsite visiškai valdyti savo Toyota. Tai – naujas internetinių paslaugų paketas, skirtas padidinti vairavimo saugą ir malonumą.