1. Used Cars
  2. UAB Solorina
Spartusis pasirinkimas

Toyota Approved naudoti automobiliai

Jei ieškote tobulo naudoto automobilio, galite pasitikėti: Toyota Approved užtikrins eksploatacijos ramybę kiekviename etape. Mūsų patvirtintiems naudotiems automobiliams suteikiama visapusiška Toyota garantija, pagalba kelyje ir siūlomi nuodugniai patikrinti automobiliai, kuriais galite pasikliauti. Be to, siūlome Toyota lizingo ir draudimo paslaugas, kurios palengvins Jūsų gyvenimą.

POST https://usc-webcomponents.toyota-europe.com/v1/car-filter/lt/lt?carFilter=used&brand=toyota&uscEnv=production&sortOrder=published&disabledFilters=usedCarLocation&brands=38&location=dealerId%3A00CD9-794F2-91EAA-16400-01200-1&aniHeadline=UAB%2520%25E2%2580%259ESolorina%25E2%2580%259C

Forced client side injection based on cached strategy

Sužinokite daugiau apie Toyota Approved sertifikuotų naudotų automobilių privalumus

2 metų garantija

Visiems Toyota Approved* patvirtintiems sertifikuotiems Toyota automobiliams taikoma mažiausiai 2 metų galiojanti garantija, užtikrinanti visapusišką apsaugą ir ramybės jausmą kelyje, kad būtų pateisinti visi Jūsų lūkesčiai.
* Daugiau informacijos apie Toyota Approved garantiją bei jos terminus ir sąlygas rasite garantijos knygelėje.

2 metų pagalbos kelyje programa

Visiems Toyota Approved sertifikuotiems Toyota automobiliams per visą garantijos galiojimo laikotarpį taikoma visapusiška pagalbos kelyje programa, kurioje numatytos remonto paslaugos namų teritorijoje ar kelyje.

44 punktų techninė patikra

Prieš pardavimą visi Toyota Approved sertifikuoti įprasti ir hibridiniai Toyota automobiliai patikrinami mūsų kvalifikuotų meistrų, taikant visapusiškos Toyota techninės patikros procedūrą.

Hybrid Life Assurance garantija

Visiems Toyota Approved sertifikuotiems hibridiniams automobiliams taikoma Hybrid Life Assurance garantija: papildoma hibridinio aukštos įtampos akumuliatoriaus apsauga vieneriems metams arba 15 000 km*, kurią galite pratęsti iki automobiliui sukaks 10 metų nuo pirmosios jo registracijos datos, jeigu kasmet atliekama hibridinės sistemos komponentų patikra už papildomą mokestį.
* Priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau.

Parengti važiuoti iškart

Nepriklausomai nuo pasirinkto modelio, visi mūsų sertifikuoti Toyota automobiliai yra tinkamai parengti eksploatuoti (įskaitant visus atnaujinimo darbus), kad galėtumėte sėstis už vairo greičiau nei įsivaizdavote.

Finansavimas ir draudimas

Susiradus tinkamą sertifikuotą modelį, daugiau nereikia dėl nieko jaudintis: Toyota Financial Services siūlo lanksčius finansavimo sprendimus, o Toyota Insurance Management – patrauklius draudimo variantus.

Atpirkimas

Keisdami turimą Toyota automobilį į naują sumokėdami skirtumą Toyota įgaliotajam atstovui, galėsite tikėtis skaidraus profesionalų aptarnavimo, konkurencingos kainos pasiūlymo ir, svarbiausia, proceso metu išvengsite painiavos. Išsamesnės informacijos teiraukitės Toyota įgaliotojo atstovo.

Toyota Lizingas

Toyota Lizingas – tai greitas aptarnavimas ir lankstus mokėjimo planas. Mes pasirūpinsime visais dokumentais, kad procesas vyktų sklandžiai ir patogiai. Todėl galėsite ramiai pradėti vairuoti naująjį Toyota automobilį. Išsamesnės informacijos teiraukitės Toyota įgaliotojo atstovo.

Toyota Draudimas

Toyota Draudimu galima apdrausti visus Toyota asmeninio naudojimo automobilius, kurie yra naujesni nei 8 metų. Toyota Draudimas apima visą parą teikiamą pagalbą kelyje ir nemokamą pakaitinį automobilį. Beje, jei Jūsų automobiliui prireiktų remonto, galite būti ramūs žinodami, kad visi darbai bus atlikti oficialiajame Toyota autoservise, naudojant tik originalias dalis. Išsamesnės informacijos teiraukitės Toyota įgaliotojo atstovo.

Visada visiškai hibridiniai elektromobiliai. Visada Toyota.

Toyota visiškai hibridiniai elektromobiliai taupo degalus ir pinigus bei savo klasėje išmeta mažiausiai CO2. Kadangi visi mūsų visiškai hibridiniai elektromobiliai yra savaime įsikraunantys, jų nereikia jungti į elektros tinklą.
Žiūrėkite daugiau
Skaičiavimo pavyzdys
Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys (taikoma vartotojams – fiziniams asmenims, įsigijusiems lizinguojamą turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms): Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 15 000,00 €, sutarties terminas – 60 mėn., Kliento mokamas avansas – 10.0 proc., neišpirkta turto vertė sutarties termino pabaigoje – 3 000,00 €, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (Euribor reikšmė 2023-09-05: 3.938 proc.) + 4.99 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 8.928 proc.), sutarties mokestis – 200 Eur, (mėnesio įmokos dydis – 239,92 €). Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB, ir mokėti Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 10,07 %., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 13 760,33 €. Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą. Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą - toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis. Skaičiavimai yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis pateikiant Jums konkretų pasiūlymą!