Vis dėlto, ar jie galingi?

Klausimai ir atsakymai
Reikiama galia reikiamu metu

Toyota hibridai sklandžiai persijungia tarp dviejų maitinimo šaltinių, benzininio ir elektrinio variklio, kad reikiamu metu būtų pasiekta reikiama galia. Hibridinių automobilių elektros variklis užtikrina greitą sukimo momentą (arba trauką), kai paspaudžiamas akceleratoriaus pedalas, o važiuojant didesniu greičiu ar lenkiant, jis dirba kartu su benzininiu varikliu, kad pasiektų dar didesnę galią.

Pradėjus naudoti naują Corolla 2,0 litrų hibridinę pavarą ir RAV4 2,5 l hibridinę pavarą, Toyota visiškai hibridiniai elektromobiliai išsiskiria dar greitesne reakcija ir didesne galia. Pavyzdžiui, RAV4 visiškas hibridas nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja vos per 8,1 sekundės, o jo hibridinis energijos šaltinis leidžia tempti iki 1650 kg sveriančią priekabą.

Pasiūlymai ir kampanijos

Žiūrėkite daugiau

Viršijame lūkesčius Viršijame lūkesčius Atraskite, kaip Toyota didina kelionių saugą ir malonumą kiekvienam. Nuo koncepcinių automobilių dirbtinio intelekto iki Toyota T-Mate saugos ir vairuotojo pagalbos sistemų. Įveikiame kliūtis Įveikiame kliūtis Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi. Toyota elektromobiliai Toyota elektromobiliai Mūsų pirmasis grynasis elektromobilis bus pristatytas vėliau 2022 metais. Jis pradės bent dešimties naujų nulinės emisijos transporto priemonių bangą per artimiausius penkerius metus. Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Mūsų Įkraunami hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir elektromobilio nulinės taršos efektyvumą.