Ar yra visiškų hibridų ir su keturių ratų pavara?

Klausimai ir atsakymai
Visiškas hibridas yra skirtas važinėti įvairiomis sąlygomis

Nors dauguma mūsų hibridinių automobilių yra varomi priekiniais ratais, Toyota asortimente taip pat yra su adaptyviąja visų varančiųjų ratų sistema AWD (angl. „intelligent all-wheel drive system“).

Pažangi visų varančiųjų ratų sistema AWD, priklausomai nuo kelio sąlygų, persijungia iš priekinių varančiųjų ratų režimo į keturių varančiųjų ratų režimą, taip suteikdama dar didesnį saugumą. Elektra reguliuojama išmanioji visų varančiųjų ratų AWD sistema yra kompaktiška ir lengva, todėl nedidina degalų sąnaudų, tačiau suteikia automobiliui daug geresnį stabilumą ant kelio sudėtingomis eismo sąlygomis.

Pažangi AWD technologija naudojama tiek naujajame RAV4, tiek Highlander visiškame hibride. Be geresnio stabilumo ant kelio, tai leidžia iki 30 % sukimo momento perduoti galiniams ratams, kad padidėtų sukibimas tiek su nelygia, tiek su slidžia kelio danga.

Pasiūlymai ir kampanijos

Žiūrėkite daugiau

Viršijame lūkesčius Viršijame lūkesčius Atraskite, kaip Toyota didina kelionių saugą ir malonumą kiekvienam. Nuo koncepcinių automobilių dirbtinio intelekto iki Toyota T-Mate saugos ir vairuotojo pagalbos sistemų. Įveikiame kliūtis Įveikiame kliūtis Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi. Toyota elektromobiliai Toyota elektromobiliai Mūsų pirmasis grynasis elektromobilis bus pristatytas vėliau 2022 metais. Jis pradės bent dešimties naujų nulinės emisijos transporto priemonių bangą per artimiausius penkerius metus. Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Mūsų Įkraunami hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir elektromobilio nulinės taršos efektyvumą.