Ar juos brangu išlaikyti?

Klausimai ir atsakymai
Inovacija, kuri pasiteisina

Dėl mūsų novatoriškos rekuperacijos technologijos net Toyota hibridinių automobilių stabdžių trinkelės susidėvi daug mažiau, o tai reiškia mažesnes priežiūros išlaidas.

Toyota hibridinio automobilio elektros variklio ir hibridinio akumuliatorių komponentai nereikalauja priežiūros ir, kaip patikrinta technologija, yra patikimesni nei vidaus degimo varikliai. Tam tikri mechaniniai elementai, tokie kaip sankaba, 12 V generatorius, pagalbinių įrenginių diržai ir starteris buvo visiškai pašalinti, o tai dar labiau sumažino nenumatytų išlaidų riziką.

Pasiūlymai ir kampanijos

Žiūrėkite daugiau

Viršijame lūkesčius Viršijame lūkesčius Atraskite, kaip Toyota didina kelionių saugą ir malonumą kiekvienam. Nuo koncepcinių automobilių dirbtinio intelekto iki Toyota T-Mate saugos ir vairuotojo pagalbos sistemų. Įveikiame kliūtis Įveikiame kliūtis Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi. Toyota elektromobiliai Toyota elektromobiliai Mūsų pirmasis grynasis elektromobilis bus pristatytas vėliau 2022 metais. Jis pradės bent dešimties naujų nulinės emisijos transporto priemonių bangą per artimiausius penkerius metus. Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Mūsų Įkraunami hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir elektromobilio nulinės taršos efektyvumą.