Ar jie taupo degalus?

Klausimai ir atsakymai
Didžiausia ekonomija savo klasėje

Toyota hibridiniai automobiliai yra vieni iš ekonomiškiausių savo klasės automobilių. Važiuodami trumpus atstumus nedideliu greičiu ar judėdami spūstyse, jie beveik nenaudoja degalų. Taip yra dėl to, kad kai tik įmanoma, jie naudoja vien tik elektros energiją. Pavyzdžiui, Corolla Hybrid vidutinės bendrosios degalų sąnaudos yra vos 4,5 l/100 km.

Toyota visiškai hibridiniai elektromobiliai yra savaime įsikraunantys, kadangi juose montuojama turi rekuperacijos sistema, kuri gamina elektros energiją stabdant arba važiuojant tuščiąja eiga. Tai leidžia ilgiau važiuoti naudojant tik elektros energiją ir taupyti degalus. Koks to rezultatas? Nulinės degalų sąnaudos, nulinis išmetamųjų teršalų kiekis ir beveik begarsis važiavimas net iki 60 % visų kelionių mieste.

Pasiūlymai ir kampanijos

Žiūrėkite daugiau

Viršijame lūkesčius Viršijame lūkesčius Atraskite, kaip Toyota didina kelionių saugą ir malonumą kiekvienam. Nuo koncepcinių automobilių dirbtinio intelekto iki Toyota T-Mate saugos ir vairuotojo pagalbos sistemų. Įveikiame kliūtis Įveikiame kliūtis Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi. Toyota elektromobiliai Toyota elektromobiliai Mūsų pirmasis grynasis elektromobilis bus pristatytas vėliau 2022 metais. Jis pradės bent dešimties naujų nulinės emisijos transporto priemonių bangą per artimiausius penkerius metus. Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Mūsų Įkraunami hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir elektromobilio nulinės taršos efektyvumą.