Ar juos reikia įkrauti?

Klausimai ir atsakymai
Naudojimas be jokių rūpesčių

Visi Toyota visiškai hibridiniai elektromobiliai įsikrauna savaime. Jie vadinami hibridiniais elektromobiliais, nes turi du energijos šaltinius: benzininį ir elektrinius variklius. Tai reiškia, kad, skirtingai nei vien tik elektra varomų automobilių ir įkraunamųjų hibridinių automobilių, jų akumuliatorių įkrauti iš elektros tinklo nereikia.

Kai Toyota visiškai hibridinio elektromobilio akumuliatorius pradeda sekti, jį įkrauna benzininio variklio maitinamas generatorius. Be to, naudojama rekuperacijos technologija – tai reiškia, kad stabdant ar varikliui dirbant tuščiąja eiga, generatorius gamina elektros energiją, kuri kaupiama hibridiniame akumuliatoriuje vėlesniam naudojimui.

Pasiūlymai ir kampanijos

Žiūrėkite daugiau

Viršijame lūkesčius Viršijame lūkesčius Atraskite, kaip Toyota didina kelionių saugą ir malonumą kiekvienam. Nuo koncepcinių automobilių dirbtinio intelekto iki Toyota T-Mate saugos ir vairuotojo pagalbos sistemų. Įveikiame kliūtis Įveikiame kliūtis Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi. Toyota elektromobiliai Toyota elektromobiliai Mūsų pirmasis grynasis elektromobilis bus pristatytas vėliau 2022 metais. Jis pradės bent dešimties naujų nulinės emisijos transporto priemonių bangą per artimiausius penkerius metus. Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Mūsų Įkraunami hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir elektromobilio nulinės taršos efektyvumą.