Atraskite naująjį Toyota Mirai

Vandenilis savo gražiausia forma


Naujasis Toyota Mirai išsiskiria iš minios glotniu, dinamišku siluetu. Patrauklus dizainas sklandžiai susilieja su naujoviškomis technologijomis. Prabangus aukštos klasės salonas pulsuoja komfortu ir sklandžia technologijų integracija. Atnaujintas Mirai vandenilio elementų variklis pradeda naują aplinkos neteršiančių transporto priemonių amžių, kuriame dominuoja efektyvumas, pirmaujanti galia ir ilgaamžiškumas.

Su naujuoju Toyota Mirai pasiekite daugiau.

Vandenilio galia

Toyota Mirai – naujoviškas degalų elementų elektromobilis, kuriame iš vandenilio ir deguonies gaminama elektra, taigi, elektrinis motoras varomas maksimaliai efektyviai.

Koks rezultatas? Jokios emisijos ir be jokio nerimo įveikiamas didesnis nei 650 km atstumas. Naujasis Mirai siūlo unikalią vairavimo patirtį, neprilygstamą tylą, galinių ratų pavarą ir išskirtinį pagreitį.

Tai – vairavimas neišmetant teršalų, kokio niekada nepatyrėte anksčiau.

/
Geresnė vairavimo patirtis
/

Uždarę Mirai dureles, izoliuositės nuo eismo triukšmo, o viduje pasitiks erdvus harmoningo dizaino interjeras, kuriame galės patogiai įsitaisyti iki penkių asmenų.

Vakarėjant salono apšvietimas leis matyti viską, ką reikia. Itin didelis informacinis skydelis padeda visos kelionės metu.

Leiskite Mirai pasirūpinti automobilio statymo rūpesčiais su įtaisytąja, pirmąja Europoje Toyota sistema Teammate Advanced Park. Tai – išmanioji technologija, kuri atlieka darbą už Jus.

Išmaniosios technologijos

Mirai tinka ir trumpoms, ir ilgesnėms kelionėms. Jo technologijos vairavimą paverčia sklandžiu ir smagiu, o belaidžiu būdu įkraunamas telefonas per AppleCarPlay™ arba Android Auto™ sklandžiai integruojamas su 12,3 colio multimedijos ekranu.

Prieš kelionę išmaniuoju telefonu galite netgi pašildyti arba atvėsinti Mirai, kad kelionę pradėtumėte tobulos temperatūros salone.

/
/
Įsipareigojimas neteršti aplinkos

Vanduo – vienintelė emisija. Naujasis Mirai, tobulintas ištisus dešimtmečius, pasiekė šį ambicingą tikslą. Jo degalų elementų modulis – tikrasis oro kokybės novatorius ir tinkamas sprendimas šiltnamio efektui mažinti. Įvairialypis vandenilio degalų elementų naudojimas – nuo viešojo transporto iki laivų ir nuo kelių transporto iki namų ūkių – keičia bendruomenės veidą. Išaušo vandenilio era.

/

Žiūrėkite daugiau

Toyota Mirai Toyota Mirai Mirai ženklina naujo automobilių amžiaus pradžią. Vandenilis – svarbus ateities energijos šaltinis. Naudodamas vandenilį elektros energijai gaminti, Mirai neteršia aplinkos ir, kaip bet kuris kitas automobilis, yra patogus bei malonus vairuoti. Toyota įkraunamieji hibridiniai elektromobiliai Toyota įkraunamieji hibridiniai elektromobiliai Mūsų įkraunamieji hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir akumuliatorinio elektromobilio nulinės taršos efektyvumą. Įmonės Toyota Baltic AS aplinkos apsaugos principai Įmonės Toyota Baltic AS aplinkos apsaugos principai Toyota Baltic – atsakinga įmonė. Mes vadovaujamės skaidrios bei etiškos elgsenos principais ir rūpinamės savo veiklos poveikiu aplinkai bei žmonėms. Tai leido Toyota Baltic iškovoti Atsakingojo verslumo forumo sidabrinį apdovanojimą. Mūsų biuras vartoja vien ekologišką energiją. Antrosios kartos Toyota Mirai. Jokio aplinkos teršimo. Antrosios kartos Toyota Mirai. Jokio aplinkos teršimo. Pirmąjį vandeniliu varomą Mirai sedaną Toyota pristatė 2014 m., o dabar įmonė yra pasirengusi pakelti savo visiškai aplinkos neteršiančią kuro elementais varomų elektromobilių (FCEV) technologiją į naujas aukštumas su antrosios kartos koncepciniu Mirai automobiliu.