Ateities vizija

Žvilgsnis į naująjį Toyota koncepcinį modelį C-HR

Frankfurto automobilių paroda – vienas prestižiškiausių pasaulinio masto renginių. Tai puiki vieta automobilių gamintojams pristatyti savo naujus ir įdomius pasiekimus. 2015 m. Frankfurto parodoje mes atkreipėme visų dėmesį nauja pernai dienos šviesą išvydusio koncepcinio modelio C-HR versija.


Aiškesnis būsimo modelio vaizdas

/

Toyota C-HR koncepcija, kaip ir 1994 m. pasirodęs RAV4, kuris į visureigių rinką įpūtė naujų vėjų, perteikia unikalų Toyota požiūrį į kompaktiškų crossover segmentą.

Antroji koncepcinio C-HR modelio versija, iš savo pirmtako perėmusi tą patį į aktyviai gyvenančius miestiečius orientuotą dizainą su išraiškingų deimanto formų stilistika bei tvirtą stotą, pasirodo su 5 durelėmis, nauja pilka metallic danga ir labiau gamybai pritaikyta priekinės bei galinės kėbulo dalių konstrukcija ir žibintais. C-HR ne tik įspūdingai atrodo, bet ir leidžia susidaryti aiškesnį vaizdą, koks turėtų būti naujasis modelis.

Po jo kupė siluetu slepiasi nauja platforma, pritaikyta siekiant užtikrinti modernų valdymą ir manevringumą, kurių pageidauja pirkėjai. Kompaktiškas 4350 mm ilgio, 1850 mm pločio ir 1500 mm aukščio crossover su žemesniu svorio centru ir tvirtesne konstrukcija žada įkvepiančią vairavimo patirtį.

/
/

C-HR koncepcinis modelis, kaip ir Prius, tapęs nuolat besiplečiančio Toyota hibridinių modelių asortimento simboliu, yra varomas mūsų unikalios hibridinės sistemos. Novatoriškas galios agregatas idealiai tinka naujoviškai koncepcinei versijai. Jis užtikrina puikias važiavimo savybes, mažiausias klasėje kuro sąnaudas ir taršos rodiklius.

Nauja dizaino tema

Ši nauja koncepcinė versija papildo segmentą nauja išraiškinga deimanto formų stilistika. Ji išsiskiria daugybe patrauklių skulptūrinių detalių, primenančių brangakmeniui būdingus preciziškai išpjautus briaunotus paviršius.

/

Žvelgiant iš viršaus žemyn, galima pastebėti, jog smailėjantys C-HR kampai ne tik vizualiai sumažina kėbulo masyvumą, bet ir išryškina efektingas priekinių bei galinių ratų arkas ir plačią bei tvirtą automobilio stovėseną žiūrint bet kokiu rakursu.

Grakščios viršutinės grotelės virš tvirto centrinio bamperio profilio darniai įsilieja į priekinės dalies kraštus, sudarydamos išskleistų sparnų formą. Sparnuose įrengti kompleksiniai priekiniai žibintai, kuriuose integruoti unikalūs dieniniai žibintai (DRL) su pažangia technologija, sukuriančia trimatį efektą.

Aptakios formos ir tvirtas stotas

Žiūrint iš šono, briaunota apatinė kėbulo dalis, tvirtos ratų arkos ir kampuoti galiniai kėbulo „pečiai“ sudaro patrauklų kontrastą su aptakiu kabinos profiliu, kurį išryškina platūs ištisiniai šoninių langų ilginamieji elementai.

/


Tai sukuria „plaukiojančio“ stogo, kuris gale pereina į aptaką, siluetą. Šį įspūdį sustiprina į galą smailėjantys C statramsčiai, kurie iš abiejų pusių apsupa galinį langą. Stogas su kiaurymių raštu sukuria dinamišką šviesos žaismą koncepcinio C-HR modelio viduje.

Žiūrint į šio automobilio galinę dalį, smailėjantis langas ir unikalūs aviacijos įkvėpti tarsi plūduriuojantys galiniai žibintai dar labiau išryškina plačius crossover kėbulo „pečius“ ir tvirtą stovėseną.

/


Nauja koncepcinio modelio išvaizda sukurta bendradarbiaujant pasauliniams dizaino centrams. Ji įkūnija naują dizaino koncepciją ir pristato mūsų ateities automobilių dizaino tendencijas.

Visų koncepcinių automobilių dizaino tikslas – įvertinti publikos reakciją į naują stilių ir dizaino tendencijas. Todėl mes tikimės, jog įspūdinga išvaizda, manevringumu, dinamika bei pažangia pavaros sistema išsiskiriantis kompaktiškas Toyota crossover modelis, toks kaip C-HR, taps realiu pasirinkimo variantu aktyviems miestiečiams.

Daugiau apie Toyota

Originalūs Toyota aksesuarai Originalūs Toyota aksesuarai Su originaliais Toyota aksesuarais Jūsų Toyota automobilis taps dar dailesnis, individualesnis ir funkcionalesnis. Toyota siūlo platų visiems įvairių kartų modeliams skirtą aksesuarų asortimentą. Išsirinkite tinkamus aksesuarus savo Toyota automobiliui. Toyota savininko sritis Toyota savininko sritis Registruokitės Mano Toyota portale, tikrinkite žemėlapių naujinius bei atsisiųskite savininko vadovą. Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. Toyota garantija Toyota garantija Mūsų automobiliai pagaminti pagal išskirtinius kokybės standartus, tačiau norėdami, kad jų savininkai jaustųsi visiškai ramūs sėdėdami už vairo, siūlome 3 metų gamyklinę garantiją mechaniniams komponentams (išskyrus nusidėvinčias dalis) ir 12 metų garantiją nuo korozijos (negalioja komerciniams automobiliams).
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: