Įveikime emisiją


Praėjo jau 25 metai nuo to momento, kai su Toyota Prius pristatėme novatorišką elektrifikuoto automobilio technologiją. Mes toliau dedame pastangas šioje srityje ir nenurimsime, kol savo klientams nepasiūlysime sprendimo, kuris tiktų ir jiems, ir mūsų planetai. Tai reiškia, kad nuo šiol turėsime didžiulę elektrifikuotų modelių pasiūlą – hibridų, įkraunamų hibridinių elektromobilių, elektromobilių ir vandenilinių transporto priemonių. Mūsų tikslas šiuo metu – ne tik pasiekti nulinę emisiją, bet ir žengti toliau. Siekiame kurti teigiamo poveikio transporto priemones. Tai – tokie automobiliai transporto priemonės kaip vandenilinis Mirai, kuris išskiria tik vandenį ir važiuodamas valo orą.

/
Hibridiniai ir įkraunami hibridiniai automobiliai

Nuo pirmojo pasaulyje masiškai gaminamo ikoniškojo hibridinio automobilio Toyota Prius nuėjome tolimą kelią. Mūsų 25 metai kompetencijos yra tapę milijonais hibridų, važinėjančių mūsų keliais. Šie efektyvūs hibridai gali iki 70 % laiko važiuoti emisijos neskleidžiančiu elektriniu režimu. Beje, artimiausiais metais pamatysime dar didesnę hibridų pažangą.

Sužinokite daugiau

/
Toyota bZ serija

Toyota bZ serija – tai naujos kartos elektromobilių modeliai, skirti žengti už nulinės emisijos ribos. Pirmuosiuose šios serijos elektromobiliuose įdiegta ir kitų naujovių, pvz., elektroninė vairavimo sistema ir saulės elektrinė.


Sužinokite daugiau

/
Mirai

Vandenilio galia turi savo stiliaus ikoną – Toyota Mirai. Tai – pirmasis pasaulyje masinės gamybos vandenilinis automobilis. Beje, šiuo metu gaminama jau antroji jo karta. Mirai – tai automobilis, kuris jau žengė už nulinės emisijos ribos. Jis ne tik išmeta gryną vandenį be jokios taršos, bet ir važiuodamas grynina orą.

Sužinokite daugiau

Žiūrėkite daugiau

Elektrifikuota Toyota Elektrifikuota Toyota Mes didžiuojamės būdami elektrifikacijos lyderiais. Pasirinkę hibridines, įkraunamąsias hibridines ir vandenilines transporto priemones, galėsite mėgautis jums šiandien tinkama energijos rūšimi. Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Mūsų pirmieji rinkoje pasirodę vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai gali pakeisti vairavimo įpročius: į juos lengva įpilti degalų, nuvažiuojamas atstumas viršija 650 km ir iš duslintuvo teka tik vanduo. Kodėl verta rinktis vandenilį? Kodėl verta rinktis vandenilį? Sužinokite apie svarbiausius vandenilio privalumus ir perskaitykite dažnai užduodamus klausimus apie šį energijos šaltinį. Atraskite naująjį Toyota Mirai Atraskite naująjį Toyota Mirai Naujasis Toyota Mirai išsiskiria iš minios glotniu, dinamišku siluetu. Patrauklus dizainas sklandžiai susilieja su naujoviškomis technologijomis.