Įveikime pavojus


Siekiame, kad kiekviena kelionė taptų malonia visiems. Tai reiškia, kad turime galvoti apie kiekvieno asmens unikalius mobilumo poreikius. Vadinasi, turime rūpintis ne tik vairuotojais, bet ir keleiviais bei visais kitais asmenimis, kuriems mūsų transporto priemonės daro įtaką. LQ ir kituose panašiuose koncepciniuose modeliuose dirbtinis intelektas siekia suprasti vairuotoją ir nuskaito priekyje besidriekiantį kelią. Taip užtikrinama visų sauga. Kitas pavyzdys – išmanioji sistema Toyota T-Mate, perspėjanti ir padedanti vairuoti kelionės metu. Be to, sukūrėme virtualiąją avarijų simuliavimo programinę įrangą THUMS, kuria pasidalinome su visais automobilių gamintojais. Siekiame žengti ne tik už nulinės emisijos, bet ir už nulinių avarijų ribos.

/
Nulinių avarijų vizija

Atsispirdami nuo pažįstamų saugos technologijų, diegiamų į visus Toyota modelius, plečiame saugos koncepciją, įtraukdami autonominio vairavimo technologiją. Tai prasideda nuo automobilį supančių ir nuolat budinčių pagalbinių sistemų Toyota T-Mate, kurios yra pasiruošusios padėti Jums. Mes nuolat siekiame tobulinti technologijas, kad galėtume išvengti transporto priemonių avarijų.

/
Toyota T-Mate

Pristatydami Toyota T-Mate, siūlome įvairias internetines funkcijas, kurios veikdamos kartu stebi viską, kas vyksta aplink jus. Nuo išmaniosios apsaugos nuo susidūrimo važiuojant mažu greičiu sistemos iki automobilio statymo pagalbos, nuo panoraminio vaizdo stebėjimo sistemos iki susidūrimų padedančios išvengti sistemos sistemos – tai tarsi draugas, besirūpinantis Jūsų sauga.


Sužinokite daugiau

/
THUMS

Toyota sukūrė pažangią skaitmeninę programinę įrangą, skirtą analizuoti įvairių tipų susidūrimų poveikį žmogaus kūnui. Viso to tikslas – toliau mažinti avarijose patiriamą žalą. THUMS yra tokia vertinga, kad nutarėme pasidalinti ja su visais automobilių gamintojais. Tuo siekiame, kad naudos gautų kuo daugiau žmonių.

/
LQ

Tai – tarsi jus mylintis automobilis. Pasitelkdamas dirbtinį intelektą, Toyota LQ reaguoja į Jūsų nuotaiką vairuojant. Automobilis suderina apšvietimą, kai jaučiatės sujaudinti, o pastebėjęs pirmuosius nuovargio požymius – pritaiko šviesą taip, kad išliktumėte budrūs. LQ turi papildomų gebėjimų pastebėti pavojus kelyje, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.

Žiūrėkite daugiau

Elektrifikuota Toyota Elektrifikuota Toyota Mes didžiuojamės būdami elektrifikacijos lyderiais. Pasirinkę hibridines, įkraunamąsias hibridines ir vandenilines transporto priemones, galėsite mėgautis jums šiandien tinkama energijos rūšimi. Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Mūsų pirmieji rinkoje pasirodę vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai gali pakeisti vairavimo įpročius: į juos lengva įpilti degalų, nuvažiuojamas atstumas viršija 650 km ir iš duslintuvo teka tik vanduo. Kodėl verta rinktis vandenilį? Kodėl verta rinktis vandenilį? Sužinokite apie svarbiausius vandenilio privalumus ir perskaitykite dažnai užduodamus klausimus apie šį energijos šaltinį. Atraskite naująjį Toyota Mirai Atraskite naująjį Toyota Mirai Naujasis Toyota Mirai išsiskiria iš minios glotniu, dinamišku siluetu. Patrauklus dizainas sklandžiai susilieja su naujoviškomis technologijomis.