Įveikime kliūtis


Kai turite laisvę judėti, viskas įmanoma. Štai kodėl dirbame siekdami sukurti pasaulį, kuriame visi gali judėti laisvai. Dėl šios priežasties 2018–2024 metų laikotarpiui užmezgėme partnerystės ryšius ir su olimpinių, ir paralimpinių žaidynių organizatoriais. Todėl 2024 m. Paryžiaus olimpiadoje planuojame demonstruoti didžiulę naujų mobilumo sprendimų įvairovę.

Tarp tokių – pagalbos žmonėms robotas, padedantis judėti tiems, kurie to negali padaryti patys. Taip pat pristatysime visiškai elektrinę transporto priemonę i-Ride, suprojektuotą neįgaliojo vežimėlių naudotojams, kad mobilumas būtų paprastesnis ir efektyvesnis.

/
Pagalbos žmonėms robotas

Toyota pagalbos žmonėms robotas plečia mobilumo ribas padėdamas tiems, kuriems reikia kasdienės pagalbos, kad jie galėtų būti labiau nepriklausomi. Jis gali judėti autonomiškai ir nenuilstamai vykdyti įvairias žmogaus balsu bei planšetiniu kompiuteriu duodamas užklausas ir komandas.

/
Palengvinto įlipimo keleivinė transporto priemonė

Kitas būdas, kuriuo siekiame peržengti nulinių emisijų ribą – padėti judėjimo negalią turintiems žmonėms. Palengvinto įlipimo keleivinė transporto priemonė sukurta užtikrinti, kad vyresnio amžiaus žmonės su negalia, nėščiosios bei šeimos su mažais vaikais galėtų važiuoti viešuoju transportu ir šiek tiek padidintų savo laisvę.

/
i-Ride

i-Ride – tai genialus elektromobilis, į kurį galima įvažiuoti neįgaliojo vežimėliu ir kuris yra valdomas paprasta vairasvirte. Jo unikalus sėdynių išdėstymas ir automatizuotos vairavimo funkcijos naudotojams užtikrina geresnį mobilumą ir ramybę.

/
i-Road

Nuostabus ir novatoriškas Toyota i-Road su aktyviojo pokrypio technologija leidžia intuityviai ir smagiai riedėti miestuose, užtikrindamas geresnį judėjimą ankštose vietose. Jis vienu metu padeda mažinti ir spūstis, ir taršą.

/
T-HR3

Dar vienas misiją vykdantis robotas T-HR3 – tai linksmas humanoidas su rimta paskirtimi. Tiksliai atkartodamas judesius, T-HR3 gali padėti gydytojams ir jų pacientams organizuoti nuotolines procedūras, įskaitant gyvybei pavojingas situacijas.

/
E-Care

Toyota E-Care siūlo geresnį mobilumą, nes leidžia gydytojams vykdyti judėjimo negalią turinčių pacientų virtualias apžiūras ir konsultuoti juos nuotoliniu būdu, nuvykdamas ten, kur pacientams jį patogiausia pasiekti.

Žiūrėkite daugiau

Elektrifikuota Toyota Elektrifikuota Toyota Mes didžiuojamės būdami elektrifikacijos lyderiais. Pasirinkę hibridines, įkraunamąsias hibridines ir vandenilines transporto priemones, galėsite mėgautis jums šiandien tinkama energijos rūšimi. Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Mūsų pirmieji rinkoje pasirodę vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai gali pakeisti vairavimo įpročius: į juos lengva įpilti degalų, nuvažiuojamas atstumas viršija 650 km ir iš duslintuvo teka tik vanduo. Kodėl verta rinktis vandenilį? Kodėl verta rinktis vandenilį? Sužinokite apie svarbiausius vandenilio privalumus ir perskaitykite dažnai užduodamus klausimus apie šį energijos šaltinį. Atraskite naująjį Toyota Mirai Atraskite naująjį Toyota Mirai Naujasis Toyota Mirai išsiskiria iš minios glotniu, dinamišku siluetu. Patrauklus dizainas sklandžiai susilieja su naujoviškomis technologijomis.