Nulis – tik pradžia

Toyota. Nuo nulinės emisijos link geresnio pasaulio.

Mes nesiekiame tik nulinės emisijos. Tai – tiesiog vienas iš žingsnių elektrifikacijos kelionėje, kurią pradėjome 1997 metais, pristatę hibridinius automobilius ir tęsiame su įkraunamaisiais hibridais. Mes pagaminome vandeniliu varomus automobilius. Pasiūlėme vandenilio galią autobusams, sunkvežimiams ir netgi laivams, kurie nuo šiol į aplinką išleidžia tik vandenį. Nuo mažos emisijos iki nulinių apribojimų, nuo didesnio mobilumo iki geresnės visuomenės. Kam sustoti ties nuliu, jei galima eiti pirmyn?

Ne vien tik maža emisija

Daugiau nei prieš 20 metų nulinės emisijos tikslas įkvėpė mus pristatyti pirmąjį pasaulyje hibridinį masinės gamybos automobilį. Šis įkvėpimas nedingo ir šiandien – mes toliau kuriame įkraunamuosius hibridus ir vandeniliu varomus automobilius. Kadangi esame elektrifikacijos lyderiai, negalime sustoti. Mūsų planuose – iki 2025 metų visame pasaulyje pristatyti 40 naujų arba atnaujintų elektrifikuotų transporto priemonių. Tai pasiekę, siūlysime plačiausią elektrifikuotų galios agregatų asortimentą. Tokiu būdu visi galės mėgautis jų poreikius atitinkančiomis technologijomis.

/
Hibridai: tai – neabejotini lyderiai Mūsų ketvirtosios kartos hibridinių modelių asortimentas leis iki 70 % laiko mieste judėti neteršiant gamtos, be to, jų nereikia prijungti ir įkrauti.
/
Įkraunamieji hibridai: nulinė emisija – ilgiau Mūsų įkraunamieji hibridai gali neteršti gamtos važiuojant vien elektra iki 75 km (iš vienos įkrovos). Jie pasižymi visais mūsų hibridinių elektromobilių privalumais, taigi, siūlo ramybę ilgesnėse kelionėse.
/
Vandenilio degalų elementais varomi elektromobiliai: vanduo – vienintelė emisija Juos greitai papildysite degalais ir galėsite nuvažiuoti daugiau nei 650 km: pirmasis rinkoje pasirodęs Mirai turi vandenilio degalų elementus, kurie užtikrina galią ir leidžia išvengti emisijos, nes į aplinką išmeta tik vandenį.
Įveikus apribojimus

Mes iš automobilių gamintojos tampame mobilumo sprendimų teikėja. Taigi, ne tik priimame nuolat kintančių visuomenės mobilumo poreikių iššūkį: einame dar toliau. Siekiame pasirūpinti visų judėjimu – nuo pagyvenusių žmonių iki paralimpiečių, neatsižvelgiant į jų fizinius gebėjimus. Kadangi neketiname palikti nė vieno, pirmyn judėsime visi kartu.

/
Laisvė mėgautis kelione Concept-i RIDE – tai elektromobilis su neįgaliojo vežimėlio prieiga, valdomas tik vairasvirte. Jo unikalus sėdynių išdėstymas ir automatizuotos vairavimo funkcijos kiekvienam užtikrina laisvę ir ramybę.
/
Paskutinio kilometro laisvė Mūsų smagus ir ekologiškas Walking Area BEV (akumuliatorinis elektromobilis) padės kiekvienam – stovint, sėdint arba neįgaliojo vežimėlyje – mieste greitai įveikti paskutinį kelionės kilometrą.
/
Laisvė konkuruoti visiems Mes tikime, kad turint laisvę judėti viskas įmanoma. Mes esame olimpinių ir paralimpinių žaidynių pasaulinis mobilumo partneris, taigi, turime puikią progą realizuoti savo viziją ir pasiūlyti mobilumo sprendimus visiems.
/
Laisvė visiems Sukūrėme APM (keleivinę transporto priemonę su palengvinta prieiga), kuri skirta padėti ypatingus mobilumo poreikius turintiems dalyviams keliauti po Tokijo 2020 renginių objektus, pvz., olimpinį stadioną.
Viršijame lūkesčius

Nulinė emisija, kas toliau? Siūlome išties neišdildomų įspūdžių visiems – automobilyje, mieste arba internete. Mūsų pažangi saugos technologija leidžia dar vienu žingsniu priartėti prie mūsų tikslo – visiškai eliminuoti eismo įvykius keliuose. Sujungus mūsų transporto priemonių kokybės ir patikimumo reputaciją su labiau jūsų poreikius atitinkančiomis paslaugomis ir peržengus nulinės emisijos slenkstį, kiekviena patirtis taps saugesne ir suteiks daugiau smagumo.

/
Kelionės į ten, kur pasijusite suprantami Visiškai automatizuotame LQ Concept įrengtas galingas dirbtinio intelekto agentas vardu „Yui“. Jis mokosi iš jūsų ir gali pasiūlyti labiau individualizuotą naudojimo patirtį, taigi, su automobiliu užmegsite tampresnį ryšį.
/
Kelionės į ten, kur pasijusite saugesni Toyota Safety Sense – tai aktyvių saugos technologijų paketas, skirtas padėti mūsų automobiliams išvengti avarijų arba sušvelninti jų padarinius. Tokiu būdu žengiame dar vieną žingsnį siekdami savo tikslo – eliminuoti iš kelių eismo įvykius.
/
Kelionės į ten, kur pasijusite susiję glaudžiau Nuo instruktavimo dėl hibridinės sistemos naudojimo iki automobilio paieškos – MyT internetinių paslaugų išmaniojo telefono programėlė užtikrina visišką kontrolę tiek jūsų Toyota automobilio viduje, tiek ir išorėje, kad vairuoti būtų saugiau ir smagiau.
/
Kelionės į ten, kur pasijusite nesustabdomi Visiškai elektrinis i-ROAD su aktyviojo pokrypio technologija ir galinio rato vairavimo funkcija siūlo motociklo judrumą ir automobilio komfortą bei saugą. Jis puikiai tinka pirmiems ir paskutiniams kelionės mieste kilometrams įveikti.
Įveikiami barjerai

Savo aplinkosaugos iššūkyje 2050 numatėme, kad tik nulinės emisijos kelionės neužtenka. Įveikiame barjerus ir judame nulinės emisijos visuomenės link. Iš vandenilio išgaunama švari ir tvari energija padės sumažinti neigiamą mūsų gaminių bei veiklos poveikį aplinkai ir prisidės prie geresnės visuomenės kūrimo. Nesvarbu, ar kalbama apie judėjimą iš taško A į B, namų apšildymą ar energijos tiekimą miestams: norime, kad mūsų naujovės leistų mums visiems judėti į geresnį pasaulį. Kad kelionėje į geresnę ateitį nepaliktume nieko šalikelėje.

/
Daugiau nei viešasis transportas Mūsų nulinės emisijos vandenilio technologijas diegia CaetanoBus, kurdama pirmąjį Europoje vandenilio degalų elementų autobusų parką. Tai – tik vandenį išmetantis viešasis transportas be jokių kompromisų.
/
Daugiau nei miestai Miestas-prototipas Woven City, iškilsiantis Japonijos Fudžio kalno papėdėje esančioje 175 akrų teritorijoje, taps visiškai sujungta ekosistema, kurioje žmonės galės gyventi, dirbti ir leisti laisvalaikį. Jam energiją tieks vien Toyota vandenilio degalų elementai.
/
Daugiau nei verslas Viešbučio kambarys, parduotuvė arba pavėžėjimo automobilis. e-Palette – tai mūsų mobiliojo verslo vizija. Tai – nulinės emisijos tinkinamas podas, galintis siūlyti jūsų poreikius tenkinančias paslaugas tiesiog jūsų kieme.
/
Daugiau nei visuomenė Vandenilis – tvarus iškastinio kuro pakaitalas. Nuo degalų sunkvežimiams ir laivams iki kuro namams šildyti: mes pasiruošę pagrindiniam vaidmeniui transformacijoje į visuomenę vandenilio pagrindu. Čia vanduo – vienintelis šalutinis produktas.
Sužinokite daugiau apie elektrifikuotus automobilius

Atraskite

Žiūrėkite daugiau

Atraskite naująjį Toyota Mirai Atraskite naująjį Toyota Mirai Naujasis Toyota Mirai išsiskiria iš minios glotniu, dinamišku siluetu. Patrauklus dizainas sklandžiai susilieja su naujoviškomis technologijomis. Toyota įkraunamieji hibridiniai elektromobiliai Toyota įkraunamieji hibridiniai elektromobiliai Mūsų įkraunamieji hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir akumuliatorinio elektromobilio nulinės taršos efektyvumą. Toyota GR sportiniai automobiliai Toyota GR sportiniai automobiliai Toyota GR serija – tai tikrųjų sportinių automobilių asortimentas, kuriam sukurti panaudotos TOYOTA GAZOO Racing žinios ir technologijos. Smagi bus kiekviena kelionė. Toyota visiškai hibridiniai elektromobiliai Toyota visiškai hibridiniai elektromobiliai Toyota hibridas – tai taupiai degalus vartojantis, mažos emisijos hibridinis elektromobilis, kurio nereikia prijungti prie elektros tinklo akumuliatoriui įkrauti. Iki 60 % laiko važiuokite visiškai neteršdami gamtos.