Atraskite naująjį Corolla Cross Hybrid

Šypsenų kupina kelionė

Pasitikite naująjį Corolla Cross Hybrid.

Pirmasis Corolla visureigis papildo pasaulyje geriausiai parduodamo modelio gamą nauju ir tvirtu kėbulo stiliumi.

Corolla Cross šeimoms pasiūlys viską, ko reikia kasdien: čia sujungiamas erdvaus visureigio su aukšta sėdėsena padėtimi praktiškumas ir mūsų pažangiausia hibridinė sistema bei saugos technologijos.

Ar Jūs pasiruošę pasitikti tikrą šeimos automobilį? Tai bus kelionė, kurios išties verta laukti.

Šiuos automobilius bus galima įsigyti nuo 2022 m. pabaigos.
Užsisakyti naujienlaiškį

Visureigiai turi įvairių privalumų
/
Keliauti smagu

Modernūs visureigiai yra judrūs ir lengvai valdomi, todėl juos vairuoti išties malonu. Naujasis 2 litrų darbinio tūrio hibridinės sistemos variklis siūlo neprilygstamą galios ir mažos CO2 emisijos derinį. Pasirinkę papildomai užsakomą išmanią visų varančiųjų ratų sistemą (AWD-i), galėsite pasitikėti savimi ir būti užtikrinti bet kokiomis sąlygomis. Greitesnis įsibėgėjimas, įspūdinga degalų ekonomija ir jokių įkrovimo jungčių: su Corolla Cross Hybrid bus smagi kiekviena šeimos kelionė.

Pagirtinas praktiškumas

Kadangi visureigis aukštesnis, jis kur kas erdvesnis nei tradicinis hečbekas ar sedanas. Čia ne tik daugiau vietos galvai ir kojoms: dėl erdvesnės bagažinės, aukštai įtaisytų grindų ir plačios bagažinės angos susidėti daiktus tampa lengviau.

/
/
Naujos perspektyvos

Nesvarbu, ar sukiojatės mieste su reikalais, ar važiuojate atostogauti: vairuodami Corolla Cross Jūs visada apsaugoti ir informuoti kelyje. T-Mate saugos technologijos ir vairuotojo pagalbos sistemos – visada šalia, įskaitant patobulintą priešavarinę sistemą, todėl kelionės bus saugesnės. Automobilyje įdiegtos pažangios skaitmeninės technologijos – nuo sklandžiai debesijos pagrindu veikiančios navigacijos sistemos, valdomos 10,5 colio jutikliniame ekrane, iki vairuotojui rodomo 12,3 colio prietaisų skydelio ekrano, todėl net ir kelionė į mokyklą bus vėl smagi.

Žiūrėkite daugiau

Žengiame už nulinės emisijos ribos Žengiame už nulinės emisijos ribos Atraskite didžiulę Toyota elektrifikuotų transporto priemonių įvairovę. Turime sprendimą kiekvienam klientui, kuris tiks ir jam, ir planetai – nuo hibridų iki nulinės emisijos akumuliatorinių elektromobilių. Viršijame lūkesčius Viršijame lūkesčius Atraskite, kaip Toyota didina kelionių saugą ir malonumą kiekvienam. Nuo koncepcinių automobilių dirbtinio intelekto iki Toyota T-Mate saugos ir vairuotojo pagalbos sistemų. Įveikiame kliūtis Įveikiame kliūtis Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi. Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Mūsų Įkraunami hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir elektromobilio nulinės taršos efektyvumą.