Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai

Vien elektra nuvažiuosite toliau

Mūsų įkraunamieji hibridai pasižymi hibridinių elektromobilių privalumais, tačiau yra dar našesni ir vien elektra gali nuvažiuoti dar toliau. Juos galima įkrauti iš elektros tinklo namie arba viešojoje įkrovimo stotelėje, o vien elektra jie jus nuveš iki 75 km, tuo metu neskleisdami jokios taršos ir nevartodami degalų. Ilgesnėse kelionėse jie sklandžiai perjungs savo efektyvias benzinines elektros sistemas, kad galėtumėte ramiai nuvykti nuo durų iki durų.

Geriausia iš abiejų pasaulių

RAV4 Plug-in Hybrid ketvirtosios kartos hibridinės sistemos technologijos tiekiama dviejų rūšių energija ir didelės talpos akumuliatorius leidžia mėgautis geriausia, ką siūlo abu pasauliai: dinamišku našumu ir išskirtiniu elektromobilio (EV) efektyvumu, įskaitant pirmaujančią klasėje CO2 emisiją, degalų sąnaudas ir elektra įveikiamą atstumą.

/
Jūsų įkraunamojo hibrido įkrovimas

Visą savo įkraunamojo hibrido potencialą išnaudoti ir elektromobilį įkrauti galite keliais būdais: namie, darbe arba pakeliui, prisijungdami prie augančio viešųjų įkrovimo stotelių tinklo.

/
Įkrovimas namie RAV4 Plug-in Hybrid bortinis spartusis įkroviklis leidžia įkrauti jo akumuliatorių iš standartinio 10 A buitinio elektros tinklo. Tai truks 7,5 valandos.
/
Skirtinė įkrovimo sistema Siekdami optimalios spartos ir saugos, galite skirtinį kabelį prijungti prie sieninio bloko ir RAV4 Plug-in Hybrid įkrauti per 2,5 valandos.
/
Spartusis įkrovimas Įvairiose viešose vietose – degalinėse šalia plento, miesto degalinėse ir šalia prekybos centrų – dygsta vis daugiau greitojo įkrovimo stotelių.
MyT internetinės paslaugos

MyT išmaniojo telefono programėlė siūlo skirtines funkcijas, kad maksimaliai išnaudotumėte savo Toyota įkraunamąjį hibridą. Iš jos galėsite patikrinti akumuliatoriaus būseną, nuvažiuojamą atstumą, programuoti įkrovimo laikus ir netgi iš anksto atvėsinti arba pašildyti saloną.

Atraskite MyT internetines paslaugas

/
Ilgalaikė galia

Kaip ir visi Toyota komponentai, mūsų įkraunamųjų hibridų akumuliatoriai suprojektuoti taip, kad būtų eksploatuojami ilgai. Siūlome papildomos ramybės: kiekvienam hibridinės sistemos akumuliatoriui suteikiame garantiją, kurią, vykdant kasmetines hibridinės sistemos būklės patikras, galima pailginti iki 10 metų.

Mūsų priėmimo schemoje garantuojama: pasibaigus elektromobilio akumuliatoriaus eksploatacijos trukmei, jis bus utilizuotas saugiai ir atsakingai. Toyota įgaliotieji autoservisai šiuo metu utilizuoja daugiau nei 90 % mūsų akumuliatorių. Siekiame perdirbti daugiau nei 50 % kiekvieno hibridinės sistemos akumuliatoriaus (pagal svorį).

/

Žiūrėkite daugiau

Viršijame lūkesčius Viršijame lūkesčius Atraskite, kaip Toyota didina kelionių saugą ir malonumą kiekvienam. Nuo koncepcinių automobilių dirbtinio intelekto iki Toyota T-Mate saugos ir vairuotojo pagalbos sistemų. Įveikiame kliūtis Įveikiame kliūtis Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi. Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Mūsų pirmieji rinkoje pasirodę vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai gali pakeisti vairavimo įpročius: į juos lengva įpilti degalų, nuvažiuojamas atstumas viršija 650 km ir iš duslintuvo teka tik vanduo. Elektrifikuota Toyota Elektrifikuota Toyota Mes didžiuojamės būdami elektrifikacijos lyderiais. Pasirinkę hibridines, įkraunamąsias hibridines ir vandenilines transporto priemones, galėsite mėgautis jums šiandien tinkama energijos rūšimi.