Toyota Safety Sense

Su mumis jūs esate saugūs

Gyvenimas yra ilga, nenuspėjama ir nuostabi kelionė, todėl Toyota siekia, kad šios kelionės patirties neapkartintų jokie pavojai. Per dešimtmečius sukauptos žinios automobilių gamybos srityje ir išsamūs bendri tyrimai leidžia užtikrinti, kad kiekvienas naujas Toyota automobilis ne tik būtų pasirengęs veikti, bet ir suteiktų pagalbą, kai jos labiausiai reikia ir net tuomet, kai atrodo, kad ji nereikalinga.

Apsauga nuo pavojų

Vairuodami jūs instinktyviai pasikliaujate trimis gebėjimais – atpažinimu, nuovoka ir apsukrumu manevruojant. Nauji Toyota automobiliai padeda tinkamai panaudoti šiuos gebėjimus, kad būtų išvengta galinčių iškilti pavojingų situacijų. Ši aktyviosios saugos įranga – stabdžių antiblokavimo, pagalbinė stabdymo bei traukos kontrolės sistemos ir Toyota Safety Sense – sudaro didžiąją dalį su saugumu susijusios dabartinės Toyota veiklos, kurios pagrindinis tikslas – visiškai panaikinti nelaimingus atsitikimus ir sukurti visiems saugesnę eismo aplinką.

/

Toyota Safety Sense: žiūrėkite filmuką

Toyota Safety Sense

Siekdami sustiprinti saugumo ir pasitikėjimo sėdint už vairo jausmą, mes sukūrėme naujų aktyviosios saugos sistemų paketą Toyota Safety Sense. Jis skirtas apsaugoti jus ir jūsų keleivius nuo sužalojimų: važiuojant nedideliu greičiu Toyota Safety Sense gali padėti apskritai išvengti susidūrimo, o esant dideliam greičiui ši įranga sušvelnina bet kokį smūgį.
 

/
/
Pasirengęs viskam

Nuolat tobulindami įvairias saugos technologijas, tokias kaip smūgio energiją sugerianti kėbulo konstrukcija, nuo deformacijos apsauganti salono konstrukcija, oro saugos pagalvės, saugos diržai ir nuo kaklo sužalojimų apsaugančios sėdynės, mes atkuriame susidūrimus remdamiesi tikrų avarijų duomenimis, atliekame nuodugnią jų analizę ir siekiame užtikrinti pačius aukščiausius saugumo rezultatus, kurie atitiktų ir pranoktų tarptautinius saugumo standartus bei vertinimus.

Rūpinantis Jumis ir Jūsų Toyota automobiliu

Būti pripažintu kelių patikimiausių ir saugiausių automobilių gamintoju pasaulyje yra didelė garbė. Šis pasiekimas atrodo dar nuostabesnis žvelgiant į gamybos apimtis – per metus pagaminama beveik 10 mln. automobilių. Idant jūsų automobilis visuomet sklandžiai veiktų, o jums būtų patogiau jį prižiūrėti, mes parengėme visą seriją instrukcijų „Rūpinantis Jumis ir Jūsų Toyota automobiliu“. Tikimės, jog ši medžiaga jums pravers.

Sužinokite daugiau

/

Toyota Safety Sense saugos sistemų paketas ir skirtingos jo ypatybės priklauso nuo modelio ir įrangos lygio, taip pat nuo šalies, kurioje automobilis perkamas. Visą informaciją apie išsamius techninius duomenis Jums suteiks artimiausioje Toyota atstovybėje.

Žiūrėkite daugiau

 
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.