1. Electrified
 2. Fuel Cell Electric
Spartusis pasirinkimas

Atraskite Toyota vandenilio degalų elementų varomus elektromobilius

Aprūpinti pirmaujančiomis technologijomis, mūsų pažangieji vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai turi potencialo sukelti vairavimo revoliuciją. Šis automobilis po savęs palieka tik švarų vandenį, o Jūs galite mėgautis puikiu dinamišku važiavimu, kurio metu net valomas į degalų elementų sistemą patenkantis oras.

Kodėl verta rinktis degalų elementais varomą elektromobilį?

Degalų įpilsite per penkias minutes

Į Toyota vandenilio degalų elementais varomus elektromobilius degalų įpilsite lengvai ir greitai. Ši technologija gamina elektrą, degalų elementų pakete vykstant cheminei reakcijai tarp vandenilio ir deguonies. Vandenilio balioną iš siurblio pripildysite greičiau nei per penkias minutes, tad galėsite grįžti į kelią ir mėgautis sklandžia kelione.

Įspūdingas nuvažiuojamas atstumas

Toyota vandenilio degalų elementais varomuose elektromobiliuose – apstu puikių naujovių, suprojektuotų maksimaliai pagerinti vairavimo patirtį. Mūsų naujausios kartos vandenilio degalų elementais varomi elektromobiliai (pvz., Toyota Mirai) pilnu balionu gali nuvažiuoti toliau nei bet kurie kiti tikrieji elektromobiliai viena įkrova – iki 650 km gryno smagumo.

Valysite orą, kur bevažiuotumėte

Toyota revoliucinė vandenilio degalų elementais varomų elektromobilių technologija kelyje užtikrina nulines emisijas. Vandenilio degalų elementais varomi elektromobiliai – ekologiškesnis mobilumo sprendimas, nes pro išmetimo vamzdį išleidžia tik gryną vandenį. Jie turi potencialą transformuoti vairavimą ir kurti švaresnę planetą.

Kaip veikia Toyota vandeniliniai automobiliai?

Vandenilio energija yra mūsų ateitis. Per pastarąjį dešimtmetį vandenilis tapo patikima ir populiaria transporto priemonių varomąja priemone, galinčia padėti išsaugoti planetą ateities kartoms. Toliau pateiktose animacijose parodyta, kaip veikia vandenilio degalų elementų technologija.
 • Degalų įpylimas

  Degalus pilsite kaip į tradicinį automobilį, tik ne benziną ar dyzeliną, o vandenilį. Tiesiog įsipilkite degalų, naudodamiesi nurodytos vandenilio degalinės siurbliu.

 • Vandenilis

  Paleidus automobilį, degalų bake laikomas vandenilis degalų elemento viduje susilieja su oru, įtrauktu pro įsiurbimo angą. Ši cheminė reakcija generuoja elektros srovę ir tiekia energiją akumuliatoriui įkrauti.

 • Regeneracinis stabdymas

  Paprastai, įjungus stabdžius ir automobiliui lėtėjant, netenkama energijos. Tačiau šiuo atveju ji rekuperuojama ir nukreipiama akumuliatoriui įkrauti.

Rinkitės degalų elementų varomą elektromobilį

Dažnai užduodami klausimai

Įprastiems elektromobiliams energiją tiekia baterija, kuriai išsekus ją reikia įkrauti, tuo tarpu vandenilio degalų elementais varomi elektromobiliai gamina elektrą degalų elementų pakete vykdydami cheminę reakciją. Vandenilinės transporto priemonės siūlo įspūdingą našumą ir vienu balionu gali nuvažiuoti toli, už savęs palikdamos tik vandenį.

Naujausios kartos Toyota vandenilio degalų elementais varomi elektromobiliai gali nuvažiuoti toliau nei daugelis kitų elektrifikuotų transporto priemonių – iki 650 km vienu balionu vandenilio, be jokios emisijos.

Vandenilinės transporto priemonės nėra įkraunamos taip, kaip akumuliatoriniai elektromobiliai. Automobilis varomas vandeniliu, kuris pumpuojamas panašiai kaip benzinas arba dyzelinas. Panašiai trunka ir pats pripildymas – maždaug 3–5 minutes visam balionui.

Vandenilis sudaro 70 % materijos žinomoje visatoje. Nenuostabu, kad jį naudoti saugiau nei benziną arba dyzeliną. Toyota – nulinės emisijos naujovių ekspertai. Mes praleidome daugelį metų bandydami savo vandeniliu varomus automobilius ekstremalios temperatūros ir kitomis sąlygomis, siekdami užtikrinti, kad juos būtų galima eksploatuoti saugiai bei patikimai, kaip ir bet kurį kitą modelį. Toyota daugiasluoksniai vandenilio balionai yra itin gerai apsaugoti. Jų neįveikia net iš arti iššauta kulka.

Geriau išnaudokite savo elektrifikuotą toyota


 • MyToyota internetinės paslaugos

  MyToyota išmaniojo telefono programėlė padeda maksimaliai išnaudoti Toyota vandenilio degalų elementų elektromobilio galimybes – nuo automobilio būsenos patikrinimo iki salono išankstinio atvėsinimo (pašildymo).