1. Electrified
  2. Fuel Cell Electric
Spartusis pasirinkimas

Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai

Kodėl verta rinktis degalų elementais varomą elektromobilį?

Aprūpinti pirmaujančiomis technologijomis, mūsų lyderiai – vandenilio degalų elementais varomi elektromobiliai – turi potencialą sukelti vairavimo revoliuciją. Nesustokite ties nulinėmis emisijomis, palikdami už savęs tik vandenį: įsitaisykite ir mėgaukitės įspūdingai dinamišku važiavimu, kurio metu gryninamas į degalų elementų sistemą įtraukiamas oras.

Degalų įpilsite per penkias minutes

Į Toyota vandenilio degalų elementais varomus elektromobilius degalų įpilsite lengvai ir greitai. Ši technologija gamina elektrą, degalų elementų pakete vykstant cheminei reakcijai tarp vandenilio ir deguonies. Vandenilio balioną iš siurblio pripildysite greičiau nei per penkias minutes, tad galėsite grįžti į kelią ir mėgautis sklandžia kelione.

Įspūdingas nuvažiuojamas atstumas

Toyota vandenilio degalų elementais varomuose elektromobiliuose – apstu puikių naujovių, suprojektuotų maksimaliai pagerinti vairavimo patirtį. Mūsų naujausios kartos vandenilio degalų elementais varomi elektromobiliai (pvz., Toyota Mirai) pilnu balionu gali nuvažiuoti toliau nei bet kurie kiti tikrieji elektromobiliai viena įkrova – iki 650 km gryno smagumo.

Valysite orą, kur bevažiuotumėte

Toyota revoliucinė vandenilio degalų elementais varomų elektromobilių technologija kelyje užtikrina nulines emisijas. Vandenilio degalų elementais varomi elektromobiliai – ekologiškesnis mobilumo sprendimas, nes pro išmetimo vamzdį išleidžia vos kelis lašus vandens. Jie turi potencialą transformuoti vairavimą ir kurti švaresnę planetą.

Kaip tai veikia?

Vandenilio galia – mūsų ateitis. Per pastarąjį dešimtmetį vandenilis tapo įtikimais ir vyraujančiais transporto priemonių degalais. Jis padės išsaugoti planetą ateinančioms kartoms. Toliau pateiktose animacijose parodyta, kaip veikia degalų elementų technologija.

Spustelėkite ir pažiūrėkite, kaip veikia degalų elementų technologija.

Skatiname pasaulį judėti pirmyn

2014 metais pristatę pirmą pasaulyje masinės gamybos vandeniliu varomą automobilį su vandenilio degalų elementų technologija, išmetimo vamzdžio emisiją pakėlėme į naują lygį. Ši futuristinė švaresnio mobilumo versija kviečia mus žvilgtelėti už nulinės emisijos ribų. Ir ji – jau keliuose šiandien.
Žr. daugiau

Gaivinantis vairavimas. Iki 650 km vienu balionu.

Revoliucinė vandenilio degalų elementų technologija užtikrina vairavimą su nulinėmis emisijomis ir iki 650 km nepertraukiamą kelionę, kad galėtumėte mėgautis besidriekiančiu keliu.

Toyota vandenilio degalų elementais varomi elektromobiliai vairuojami rafinuotai, pasižymi neprilygstamu riedėjimo komfortu, judrumu ir reakcija. Jausminga kiekviena kelionė – pilna įkvėpimo, jaudulio ir smagumo.

Apie vandenilį

Vandenilis – perspektyvi pamaina iškastiniam kurui, galinti ne tik sumažinti pasaulinę viešojo ir komercinio transporto emisiją: jis jau veža mus į ateitį, kuri pastatyta vien ant vandenilio pamatų.
Žr. daugiau

Dažnai užduodami klausimai

Viskas, ką Jums reikia žinoti apie degalų elementų elektromobilius, jų skirtumus nuo kitų tipų automobilių ir pan.

Akumuliatoriniams elektromobiliams energiją tiekia akumuliatorius, kuriam išsekus jį reikia įkrauti, tuo tarpu vandenilio degalų elementais varomi elektromobiliai gamina elektrą degalų elementų pakete vykdydami cheminę reakciją. Vandenilinės transporto priemonės siūlo įspūdingą našumą ir vienu balionu gali nuvažiuoti toli, už savęs palikdamos tik vandenį.

Naujausios kartos Toyota vandenilio degalų elementais varomi elektromobiliai gali nuvažiuoti toliau nei daugelis kitų elektrifikuotų transporto priemonių – iki 650 km vienu balionu vandenilio, be jokios emisijos.

Vandenilinės transporto priemonės nėra įkraunamos taip, kaip akumuliatoriniai elektromobiliai. Vietoj to vairuotojai į savo automobilį įpila vandenilio dujų. Tai saugu ir panašu į tradicinį benzininio arba dyzelinio automobilio degalų bako pildymą. Panašiai trunka ir pats pripildymas – maždaug 3–5 minutes visam balionui.

Kadangi degalų ir draudimo sąnaudos panašios, vandenilio degalų elementais varomi elektromobiliai palyginami su tradiciniais benzininiais arba dyzeliniais automobiliais. Vis dėlto jie užtikrina nulines emisijas, todėl jiems taikomos įvairios valstybinės iniciatyvos – nuo nuolaidų įmonių automobiliams ir kelių mokesčiams iki leidimo įvažiuoti į miestų taršos ribojimo zonas. Be to, mažesnės techninės priežiūros sąnaudos reiškia, kad vandenilio degalų elementais varomas elektromobilis gali sutaupyti jums pinigų.

Kalbant apie ilgaamžiškumą, kiekvienas degalų elementų paketas suprojektuotas eksploatuoti tiek, kiek pats automobilis. Kalbant apie eksploatacijos ramybę, automobiliui suteikiama 100 000 km garantija, o Toyota priėmimo schema užtikrina, kad besibaigiančios eksploatacijos degalų elementų paketą bus galima panaudoti kitais tikslais arba saugiai ir atsakingai utilizuoti.

Vandenilis sudaro 70 % materijos žinomoje visatoje. Nenuostabu, kad jį naudoti saugiau nei benziną arba dyzeliną. Toyota – nulinės emisijos naujovių ekspertai. Mes praleidome daugelį metų bandydami savo vandeniliu varomus automobilius ekstremalios temperatūros ir kitomis sąlygomis, siekdami užtikrinti, kad juos būtų galima eksploatuoti saugiai bei patikimai, kaip ir bet kurį kitą modelį. Toyota daugiasluoksniai vandenilio balionai yra itin gerai apsaugoti. Jų neįveikia net iš arti iššauta kulka.