1. Nauji automobiliai
  2. GR Yaris
Spartusis pasirinkimas
Legenda tęsiasi
Slinkti Praleisti
Legenda tęsiasi

Naujasis Toyota GR Yaris

Išskirtinė evoliucija

Geriausias ką tik tapo dar geresniu. Naujasis GR Yaris, sukurtas kaip nuolatinio tobulinimo filosofijos rezultatas diegiant naujoves iš automobilių sporto į bendro naudojimo kelius, iškart tapo karštųjų hečbekų klasika. Su galingu 3 cilindrų varikliu ir visų ratų pavara jis iš naujo apibrėžia tai, ką vadiname vairavimo malonumu.

Tobulintas tiesiogiai dalyvaujant Toyota automobilių sporto specialistams
Naujoviška ir nauja aštuonių laipsnių GAZOO Racing tiesioginė automatinė transmisija
Būkite veiksmo centre
Ogier ir Rovanperä specialiosios laidos
Automobilių sporto paveldas
Patobulintas konkurencijos
Dešimtmečius sėkmingai dalyvaujanti aukščiausio lygio lenktynėse ir ralio varžybose, Toyota yra grėsminga konkurentė pasaulio automobilių sporte. Kodėl? Nes nėra geresnės aplinkos naujoms technologijoms ir įdomiems naujiems automobiliams kurti.
TOYOTA GAZOO Racing tiesioginio perjungimo automatinė pavarų dėžė
Perprojektuota sportinė transmisija
Su TOYOTA GAZOO Racing tiesioginio perjungimo transmisija, užtikrinančia žaibišką pavarų perjungimą ir greitesnį rato įveikimą, lenktynių technologijos persikelia į kelius. Ši naujoviška pavarų dėžė su aštuoniais perjungimo laipsniais užtikrina jaudinantį pagreitį ir siūlo prognozuojamą, visiškai automatinį perjungimą, atitinkantį Jūsų ketinimus.

Prisitaiko prie Jūsų vairavimo stiliaus

Išmani ir lengvai pritaikoma tiesioginio perjungimo automatinė pavarų dėžė siūlo Normal, Eco, individualiai pritaikomą ir didelio našumo Sport režimus.

Superautomobiliams prilygstanti pavarų perjungimo sparta

Spartesnis pavarų perjungimas – greičiau įveikiami ratai. Naujoji GAZOO Racing tiesioginio perjungimo automatinė transmisija šį konkurencinį pranašumą perkelia į GR Yaris.

Vairavimo dinamika
Sukurta įspūdžiams
Vairuotojas – svarbiausia lenktyninio automobilio dalis. Naujasis GR Yaris sukurtas vadovaujantis filosofija pirmiausia – vairuotojas. Kiekviena detalė – nuo važiuoklės patobulinimų, gerinančių pojūtį ir grįžtamąjį ryšį, iki žemai nuleistos sėdynės – buvo patobulinta, kad užtikrintų jaudinantį ryšio pojūtį.

Neprilygstamas našumas

Šis išskirtinis variklis, pasižymintis didesne galia ir sukimo momentu, tampa vis stipresnis.

Tikslumas, kurį galite pajusti

Dėl standesnio kėbulo, tvirtesnių pakabos įtvarų ir standesnių spyruoklių naujasis GR Yaris pasižymi įspūdinga reakcija.

Į vairuotoją orientuota vieta

Evoliucionavusioje, į vairuotoją orientuotoje vietoje įrengta žemesnė sėdynė ir multimedijos ekranas, užtikrinantis didesnį komfortą ir geresnį valdymą.Ogier ir Rovanperä specialiosios laidos
Sukurta čempionų
Pristatome dvi unikalias specifikacijas, kurias sukūrė Toyota ralio žvaigždės. Sébastien Ogier matiniame Stealth Grey GR Yaris sumontuotas galinis aptakas, įdiegta unikali visų ratų pavaros sąranka ir įspūdingos mėlynos detalės. Ekstravertiškasis Kalle Rovanperä įgauna grafinių elementų, lenktynių įkvėptą galinį sparną ir Donut 4WD. * Specialių modelių pasiūla Europoje yra ribota.
Užsisakyti naujienlaiškį
GR Yaris naujienos
Naujasis GR Yaris – automobilis žinovams – sukurtas entuziastų ir skirtas entuziastams. Jei tai esate Jūs, užsiregistruokite čia ir gaukite naujienas apie GR Yaris.