1. Nauji automobiliai
  2. Hybrid Electric
Spartusis pasirinkimas
  • Hibridinio elektromobilio meistriškumas

    Corolla sedanas – smagus vairuoti, tačiau taupus. Jame įrengtas Toyota penktosios kartos hibridinis elektrinis galios agregatas. Čia beveik begarsė elektrinė galia suderinama su nenuilstančiu vidaus degimo varikliu: Corolla sedanas yra įsikraunantis, kad galėtumėte važiuoti be jokio nerimo.

Komfortas ir kontrolė

Corolla sedaną dėl jautraus valdymo smagu vairuoti, jis rieda patogiai, o stabilumas įkvepia pasitikėjimo. Jo tvirta bazinė konstrukcija – aukšto lygio rafinuotumo ir saugos pagrindas bei esminė įspūdingos vairavimo dinamikos priežastis.

Nuveikite daugiau su mažiau

Toyota jau ilgai tobulina mobilumo sistemas ir sprendžia problemas, pritaikydama naujas technologijas. Naujojo Corolla sedano galingas ir sparčiai reaguojantis hibridinis elektrinis galios agregatas pasiekia mažesnes degalų sąnaudas ir CO₂ emisiją.
  • Penktosios kartos hibridinė elektrinė sistema

    Corolla sedanas sukurtas naudojant Toyota neprilygstamą hibridinių elektromobilių kompetenciją. Naujasis galios valdymo blokas ir lengvas, kompaktiškas bei galingas akumuliatorius Corolla sedane – tai modernus penktosios kartos hibridinės elektrinės sistemos galios agregatas.