Atvykite į bandomąjį važiavimą
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e. brošiūras
Užsiregistruokite į servisą
Raskite įgaliotąjį atstovą

RAV4 Plug-in Hybrid Premium - Visureigis

 • 19 colių, 5 stipinų, juodi, šlifuoti lengvojo lydinio ratlankiai
 • Midnight Black stogas
 • Panoraminio vaizdo monitorius
 • JBL premium garso sistema
Palyginti
Toyota RAV4 Plug-in Hybrid - Premium - Visureigis
 • Bi-tone Pearl White (070/218) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Bi-tone Zircon Silver (1D6/218) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Bi-tone Ash Grey (1G3/218) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Bi-tone Midnight Blue (8X8/218) Nesuderinamas su variklio variantu
 • Bi-tone Emotional Red 2 (3U5/218) Nesuderinamas su variklio variantu
Kaina – nuo
54 090 €
RAV4 Plug-in Hybrid Executive kaina – nuo 49 300 €
Vidutinės sąnaudos
Degalų sąnaudos ir CO2 vertės matuojamos kontroliuojamoje aplinkoje, naudojant gamybai parengtą modelį ir vadovaujantis Europos Sąjungos reglamento (ES) Nr. 2017/1151 reikalavimais. Taikoma naujoji pasaulinė darnioji lengvojo darbinio ciklo transporto priemonių bandymų procedūra (WLTP) bei jos galiojantys pataisymai.
Daugiau apie WLTP bandymų metodą
1 l/100 km
CO2
Degalų sąnaudos ir CO2 vertės matuojamos kontroliuojamoje aplinkoje, naudojant gamybai parengtą modelį ir vadovaujantis Europos Sąjungos reglamento (ES) Nr. 2017/1151 reikalavimais. Taikoma naujoji pasaulinė darnioji lengvojo darbinio ciklo transporto priemonių bandymų procedūra (WLTP) bei jos galiojantys pataisymai.
Daugiau apie WLTP bandymų metodą
22 g/km

RAV4 Plug-in Hybrid įrangos lygiai

Pagrindinės ypatybės
RAV4 Plug-in iš priekio

Dviguba DNR

RAV4 Plug-in Hybrid modelyje dera galingiausia mūsų sukurta hibridinė technologija ir išskirtinis elektromobilio gebėjimas nugabenti Jus toliau ir švariau. Po rafinuoto dizaino kėbulu slypi dvigubos energijos sistema, kurią sudaro mūsų ketvirtosios kartos hibridinė technologija ir didelės talpos ličio jonų akumuliatorius. Visa tai leis Jums mėgautis momentiniu pagreičiu ir didžiausiu klasėje nuvažiuojamu atstumu.

RAV4 Plug-in iš šono

Ekologiška galia

RAV4 Plug-in Hybrid – galingas, dinamiškas ir patikimas visureigis, kurio našumas įkvepia kurti naują palyginamąją klasę. 2,5 litro Hybrid Dynamic Force benzininis variklis ir išmanioji visų ratų pavaros sistema (AWD-i) leidžia automobiliui nuo 0 iki 100 km/val. pagreitėti vos per 6 sekundes. Tai užtikrina įspūdinga trauka ir 306 AG galia.

RAV4 Plug-in salonas

Salono stilius

Stilingas RAV4 Plug-in Hybrid salonas tobulai antrina tyliai ir našiai veikiančiam varikliui. Erdviame, rafinuotame salone įrengtos sportinės odinės sėdynės ir didelis panoraminis stogas, tad keliausite patogiai. Tuo tarpu akumuliatorius užima itin mažai bagažinės erdvės ir šiai lieka net 520 litrai. Rafinuotame RAV4 salone neprilygstamą komfortą leis pajusti tiek projekcinis ekranas, 9 garsiakalbių JBL Premium Audio sistema, tiek belaidžio įkrovimo funkcija ir 230 V maitinimo lizdas bagažinėje.

Apsižvalgykite

Susipažinkite su pagrindinėmis RAV4 Plug-in Hybrid funkcijomis. Pasukite transporto priemonę ir apžiūrėkite ją iš visų pusių.

 • Išorės dizainas

  RAV4 Plug-in Hybrid pagamintas taip, kad išsiskirtų tiek jo valdymas, tiek dizainas. Patvarumu pulsuojanti išvaizda ir visureigio savybės čia dera su aštriu ir dinamišku stiliumi. RAV4 Plug-in Hybrid yra neabejotinai puikiai atrodantis automobilis su miestietišku prieskoniu. Po rafinuoto dizaino kėbulu slypi kurią sudaro mūsų ketvirtosios kartos hibridinė technologija ir didelės talpos ličio jonų akumuliatorius. Visa tai leis Jums mėgautis momentiniu pagreičiu ir didžiausiu klasėje nuvažiuojamu atstumu.

 • Momentinė galia ir neprilygstamas našumas

  Geriausi klasėje CO2 emisijos rodikliai (22 g/km) ir degalų sąnaudos (1,0 l/100 km) įrodo, kad RAV4 Plug-in Hybrid varikliai veikia sklandžiai ir našiai. Su naujuoju 18,1 kWh ličio jonų akumuliatoriumi galima vien elektra įveikti iki 75 km (jei leidžia akumuliatoriaus įkrovos lygis ir važiavimo sąlygos), tuo tarpu automobilio bortinis 6,6 kW įkroviklis visiškai įkraus akumuliatorių per 2,5 valandos.

 • Pasiruošęs viskam

  Tam, kad galėtumėte sklandžiai valdyti automobilio pramogų ir jungiamumo sistemą, intuityviame prietaisų skydelyje įmontuotas 9 colių jutiklinis ekranas su mūsų naujausia multimedijos sistema ir įdiegta išmaniojo telefono integracijos funkcija. Kartu su Apple CarPlay™ ir Android Auto™ muzikai, skambučiams ir kitokiam turiniui valdyti siūloma MyT išmaniojo telefono programėlė, leisianti tikrinti akumuliatoriaus įkrovos lygį, programuoti įkrovimo laiką ir netgi atvėsinti arba pašildyti RAV4 saloną. Tuo tarpu įvairios pažangios saugos technologijos padės apsaugoti visus – tiek transporto priemonėje, tiek aplink esančius eismo dalyvius.

Dažniausiai užduodami klausimai apie įkraunamus hibridus

 • Koks skirtumas tarp hibridų ir įkraunamų hibridų?

  Ir hibriduose, ir įkraunamuose hibriduose naudojama ta pati pasiteisinusi technologija Toyota Hybrid Synergy Drive, bet yra vienas esminis skirtumas.

  Toyota įkraunamuose hibriduose montuojamas gerokai didesnės talpos akumuliatorius, todėl jie elektriniu režimu nuvažiuoja gerokai toliau – iki 75 km. Įkraunamuose hibridus galima įkrauti iš išorinio elektros šaltinio, pvz., buitinio elektros lizdo, namuose įrengtos įkrovimo stotelės arba viešosios įkrovimo stotelės. Įkraunant kaip įmanoma dažniau, pasiekiamas didžiausias efektyvumas, tačiau net ir neįkrauti Toyota Įkraunami hibridai veikia hibridiniu režimu.

  Važiuodami hibridiniu režimu, visi Toyota hibridai sklandžiai perjunginėja du energijos šaltinius: efektyvų benzininį variklį ir išmaniosios įsikraunančios hibridinės sistemos akumuliatorių. Tokiu būdu užtikrinamas aukštesnio lygio lankstumas, ypač – ilgesnėse kelionėse.
 • Ar vairavimas – ne tik efektyvus, bet ir smagus?

  RAV4 Plug-in Hybrid valdomas smagiai greitai ir yra galingas. Šis automobilis užtikrina tikrą vairavimo malonumą. Dėl įspūdingos traukos ir 306 AG galios nuo 0 iki 100 km/h jis pagreitėja vos per 6 sekundes.

  RAV4 Plug-in Hybrid pasižymi mažesne CO2 emisija ir didesniu efektyvumu nei tradicinis automobilis su vidaus degimo varikliu bei užtikrina dar geresnę degalų ekonomiją (22 g CO2 / 1,0 l mišriuoju ciklu). Be to, RAV4 Plug-in Hybrid siūlo elektromobiliams būdingus privalumus – nuo akimirksniu pasiekiamo didelio sukimo momento iki visiškos tylos salone.
 • Kaip toli galima nuvažiuoti viena įkrova? Ar galima važiuoti tik elektros režimu?

  Elektros režimu galima bet kur važiuoti neišmetant jokių teršalų. RAV4 Plug-in Hybrid elektra nuvažiuojamas atstumas siekia iki 75 km (mišriuoju ciklu) arba iki 98 km (mieste).

  Elektriniu režimu galima įsibėgėti iki 135 km/h, net ir iki galo spaudžiant greičio pedalą*. Prireikus važiuoti toliau nei įveikiama elektriniu režimu, RAV4 Plug-in Hybrid sklandžiai persijungia į hibridinį režimą, derindamas benzininį variklį ir regeneruotą bei akumuliatoriuje kaupiamą energiją.

  *Įkrovos lygis (SOC) turi būti pakankamas
 • Kur galima įkrauti?

  Buitinis elektros lizdas
  RAV4 Plug-in Hybrid galima įkrauti prijungus prie buitinio elektros lizdo (10 A).

  Namų įkrovimo stotelė
  Įrengus namų įkrovimo stotelę*, bus galima įkrauti greitai ir patikimai.

  Viešieji įkrovikliai
  Prijunkite prie bet kokio viešojo greitojo įkroviklio, įrengto automobilių stovėjimo aikštelėse. Taip pat galite per MyT programėlę užsisakyti Toyota įkrovimo tinklo abonementą, kad lengvai pasiektumėte netoliese esančias įkrovimo stoteles.

  *Jei su automobiliu planuojate įsigyti namų įkrovimo stotelę, kreipkitės į savo atstovybę.
 • Kiek trunka įkrovimas?

  Buitinis elektros lizdas
  Visiškai įkrausite per 7,5 valandos*. Turėdami galimybę planuoti įkrovimo laiką, galėsite sumažinti įkrovimo sąnaudas, jei naudojatės dviejų laiko zonų elektros tarifu ir naktį už elektrą mokate mažiau.

  Namų įkrovimo stotelė
  Namuose įsirengus įkrovimo stotelę, užtikrinama optimali sparta bei sauga, ir galima visiškai įkrauti per 2,5 valandos*. Taip pat galite valdyti bei stebėti įkrovimą nuotoliniu būdu, per MyT programėlę.

  Viešieji įkrovikliai
  Prijunkite prie viešojo įkroviklio. Kaip ir naudojant namų įkrovimo stotelę, akumuliatorius bus visiškai įkrautas per 2,5 valandos*.
  MyT programėlė papildomai leidžia patikrinti, kiek laiko liko iki visiško įkrovimo. Tai ypač naudinga prijungus prie viešojo įkroviklio.

  * Nuo 0 iki 100 %
 • Kaip maksimaliai padidinti elektra nuvažiuojamą atstumą?

  Dažniau įkraukite
  Įkraunant kasdien, bus galima maksimaliai išnaudoti Jūsų automobilio elektros režimo galimybes.

  Sklandus vairavimas
  Optimizavę vairavimo stilių, padidinsite savo automobilio elektros režimo efektyvumą ir kiekvienoje kelionėje mėgausitės išskirtiniu efektyvumu.

  Regeneraciniai stabdžiai
  Grąžinant stabdymo energiją į akumuliatorių, kaskart atleidus greičio pedalą automobilis ima intuityviai lėtėti.

  Salono pašildymas
  Kaskart mėgaukitės tobula temperatūra su nuotolinio šildymo funkcija. Prieš kelionę atvėsinkite arba pašildykite automobilį, nesumažindami akumuliatoriaus eksploatacijos trukmės.
 • Ar įkraunamas hibridas važiuos iškrovus akumuliatorių?

  Reguliariai įkraudami, pastebėsite elektros režimo privalumus, įskaitant mažesnę emisiją ir eksploatacijos sąnaudas. Vis dėlto, kol bake yra degalų, RAV4 Plug-in Hybrid važiuos hibridiniu režimu net ir su iškrautu akumuliatoriumi.
 • Kiek ilgai galės būti eksploatuojamas RAV4 Plug-in Hybrid akumuliatorius?

  Kiekvienas Toyota akumuliatorius pagaminamas taip, kad būtų eksploatuojamas ne trumpiau nei pats automobilis. Kiekvienam akumuliatoriui suteikiama 10 metų garantija, kaskart galiojanti vienerius metus arba 15 000 km (kas greičiau). Jos pabaigoje automobilį reikia nugabenti pas įgaliotąjį Toyota atstovą hibridinės sistemos būklei patikrinti. Po jos akumuliatoriaus garantija pratęsiama.

Toyota sieniniai įkrovimo blokai

Stilingas Toyota sieninis įkrovimo blokas leis namie atskleisti įkraunamojo hibrido (PHEV) arba grynojo elektromobilio (EV) potencialą. Nesvarbu, ar norite sutaupyti degalų, toliau nuvažiuodami vien elektra, ar aplankyti mažiau viešųjų sparčiojo įkrovimo stotelių ir taip sutaupyti laiko: mūsų aukštos kokybės sieniniai įkrovimo blokai – patogus ir rentabilus būdas kasdien papildyti automobilį energija.