Įspėjamųjų ir kontrolinių lempučių reikšmės

Įspėjamosios prietaisų skydelio lemputės ir signalai, esantys ekrane ir šoniniame veidrodėlyje, informuoja vairuotoją apie įvairių automobilio sistemų būklę. Gedimo indikatoriaus lemputės informuoja vairuotoją apie automobilio sistemų gedimus. Indikatoriai informuoja vairuotoją apie įvairių automobilio sistemų būklę.
Signalinis indikatorius užsidega jūsų automobilio prietaisų skydelyje, o jūs neturite vartotojo vadovo? Spauskite ant piktogramos ir sužinokite kodėl šis signalinis indikatorius įsijungęs ir ką reikia daryti toliau.

Žiūrėkite daugiau

2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2018-aisiais pristatėme 2030 m. vidutinės trukmės tikslus, kurie padės mums įveikti aplinkosaugos lyderiai iššūkį 2050. MyT internetinės paslaugos MyT internetinės paslaugos Prisijungus atsiranda daugiau galimybių. Nesvarbu, ar esate automobilyje, ar kitur – su MyT galėsite visiškai valdyti savo Toyota. Tai – naujas internetinių paslaugų paketas, skirtas padidinti vairavimo saugą ir malonumą. Baltic paralimpinė komanda Baltic paralimpinė komanda Toyota remia Baltijos šalių atletus jų kelyje į 2021 m. Tokijo paralimpines žaidynes. Toyota Baltijos šalių paralimpinė komanda įkvepia mus siekti savo iš pažiūros nepasiekiamų tikslų. 2000GT – Toyota sportinių automobilių istorija 2000GT – Toyota sportinių automobilių istorija Toyota 2000GT automobilis, gerai žinomas iš 1967 m. pasirodžiusio filmo apie Džeimsą Bondą „Gyveni tik du kartus“ (You Only Live Twice) su Seanu Connery, pasaulio rinką pasiekė tais pačiais metais. Jis iškart tapo rimta paraiška, jog Toyota yra tvirtai pasiryžusi konkuruoti su geriausiais Europoje sportiniais automobiliais.