Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai

Išmeta tik vandenį

Mūsų pirmieji rinkoje pasirodę vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai gali pakeisti vairavimo įpročius: į juos lengva įpilti degalų, nuvažiuojamas atstumas viršija 650 km ir iš duslintuvo teka tik vanduo. 2014 metais pristatę pirmąjį pasaulyje vandeniliu varomą masinės gamybos automobilį, gamtos neteršiančių degalų elementų technologiją keliame į naują lygį. Pasitikite antrosios kartos Mirai – švaraus mobilumo viziją, kuri keliais rieda jau šiandien.

Naujas žingsnis vairavimo neteršiant gamtos kelionėje

Vandenilio degalų elementų elektromobiliai varomi ne akumuliatoriuje sukaupta energija: jie elektrą gaminasi patys, degalų elementų pakete vykdydami vandenilio ir deguonies cheminę reakciją. Vandenilio bakus degalinėje galima papildyti greičiau nei per penkias minutes, o kelyje – mėgautis judėjimu neteršiant gamtos. Kelionės bus saugios, patogios ir smagios, tarsi važiuotumėte tradiciniu automobiliu.

/
Švari ir saugi energija

Vandenilis – švarus ir saugus, jo yra visur aplink mus. Ji labiausiai paplitęs elementas ir sudaro net 70 % visatos materijos. Taigi, vandenilį galima gaminti vietoje, o, gamyboje naudojant tik atsinaujinančius energijos šaltinius, jis leidžia visiškai išvengti anglies emisijos.

Šiuo metu vykdoma visą Europą apimanti iniciatyva sukurti vandenilinių transporto priemonių pildymo taškų tinklą. Jau atidaryta maždaug 200 degalinių, kasmet planuojama vis naujų. Degalus pilti saugu ir paprasta, o procesas primena tradicinio automobilio eksploataciją – nuo kolonėlės ir pistoleto iki klaviatūros ir informacijos ekrano.

/
Vandenilio visuomenė
/

Vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai kaip Mirai – tik vandenilio plėtros pradžia. Vandenilis – perspektyvi pamaina iškastiniam kurui, galinti ne tik sumažinti pasaulinę viešojo ir komercinio transporto emisiją: jis jau veža mus į ateitį, kuri pastatyta vien ant vandenilio pamatų.

Toyota degalų elementų technologija jau keičia ir sausumos, ir jūrų transporto rinkos veidą – nuo šakinių krautuvų ir sunkiojo darbinio ciklo sunkvežimių iki CaetanoBus ir Energy Observer laivų. O nuo kitų metų jis tieks energiją visai bendruomenei. Toyota Woven City – tai miestas-prototipas Fudžio kalno papėdėje, tapsiantis visiškai sujungta ekosistema, kuriai energiją tieks vien vandenilio degalų elementai.

Žiūrėkite daugiau

Toyota Mirai Toyota Mirai Mirai ženklina naujo automobilių amžiaus pradžią. Vandenilis – svarbus ateities energijos šaltinis. Naudodamas vandenilį elektros energijai gaminti, Mirai neteršia aplinkos ir, kaip bet kuris kitas automobilis, yra patogus bei malonus vairuoti. Toyota įkraunamieji hibridiniai elektromobiliai Toyota įkraunamieji hibridiniai elektromobiliai Mūsų įkraunamieji hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir akumuliatorinio elektromobilio nulinės taršos efektyvumą. Įmonės Toyota Baltic AS aplinkos apsaugos principai Įmonės Toyota Baltic AS aplinkos apsaugos principai Toyota Baltic – atsakinga įmonė. Mes vadovaujamės skaidrios bei etiškos elgsenos principais ir rūpinamės savo veiklos poveikiu aplinkai bei žmonėms. Tai leido Toyota Baltic iškovoti Atsakingojo verslumo forumo sidabrinį apdovanojimą. Mūsų biuras vartoja vien ekologišką energiją. Antrosios kartos Toyota Mirai. Jokio aplinkos teršimo. Antrosios kartos Toyota Mirai. Jokio aplinkos teršimo. Pirmąjį vandeniliu varomą Mirai sedaną Toyota pristatė 2014 m., o dabar įmonė yra pasirengusi pakelti savo visiškai aplinkos neteršiančią kuro elementais varomų elektromobilių (FCEV) technologiją į naujas aukštumas su antrosios kartos koncepciniu Mirai automobiliu.