1. Offers
 2. C-HR pakkumine
Spartusis pasirinkimas

Toyota C-HR

Specialus pasiūlymas

LABAI GEROS PALŪKANŲ NORMOS
AUTOMOBILIAI, ESANTYS SANDĖLYJE

Toyota C-HR. Mūsų išskirtiniam visureigiui dabar taikomas specialus pasiūlymas

 • Ekonomiška ir patikima Toyota hibridinės pavaros sistema
 • Visiška sielos ramybė su Toyota Safety Sense saugos sistemų paketu
 • Apple CarPlay™ ir Android Auto™ sąsajos
 • Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (iACC)
 • LED priekiniai ir galiniai žibintai
 • Kaina nuo: 30 160 €

Toyota C-HR skirta tiems, kurie nenori būti tokie, kaip visi. Pasirinkus Toyota C-HR, nereikės ieškoti kompomisų komfortui, praktiškumui ar degalų ekonomijai. Dabar galite įsigyti ribotą skaičių C-HR visiškai hibridinių elektromobilių, pasinaudodami specialiu pasiūlymu: labai geromis palūkanų normomis ir greitu pristatymu. Jūsų turimas automobilis gali tapti naujojo C-HR visiško hibrido pradiniu įnašu.

Rinkitės originalius Toyota C-HR aksesuarus ir jūsų pavasario bei vasaros kelionės bus tiesiog tobulos

Originalūs Toyota stogo bagažinės laikikliai

Stogo bagažinės laikikliai yra puikus sprendimas, kai prireikia lankstumo, norint gabenti daugiau daiktų savo Toyota C-HR automobiliu. Jų dėka prie automobilio stogo galite pritvirtinti įvairią įrangą: dviratį, stogo dėžę ar netgi vandens sporto įrangą. Patvarūs laikikliai yra aerodinaminės formos, tad kelia mažiau triukšmo važiuojant. Jie montuojami su rakinamomis spynomis Jūsų gabenamai įrangai apsaugoti.

Stogo bagažinės laikiklių komplektas susideda iš fiksuoto tvirtinimo laikiklių ir jų montavimo rinkinio.

Universalus Toyota dviračių laikiklis

Naudodami universalų Toyota dviračių laikiklį, savo dvirãtį draugą galite pasiimti į visas vasaros keliones ir tęsti savo nuotykius ten, kuri nėra kelių.

 • Maksimalus dviračio svoris: iki 20 kg
 • Maksimalus padangų plotis: 3 coliai
 • Laikiklį galima montuoti iš abiejų automobilio pusių

 

Toyota C-HR nuimamas vilkimo kablys

Specialiai C-HR modeliui sukurtas nuimamas vilkimo kablio komplektas yra tvirtas ir patvarus priedas. Jo dėka kartu galima gabenti namelį ant ratų, valtį ar ant jo pritvirtinti dviračių laikiklį, leidžiantį kartu vežtis iki 3 dviračių. Šio kablio montavimas ir nuėmimas yra itin paprasti ir nereikalauja specialių įgūdžių. 

 • Maksimalus priekabos svoris, priklausomai nuo automobilio pavaros: iki 2000 kg
 • Maksimali vertikalioji vilkimo kablio apkrova: 80 kg
 • Atstumas tarp kablio montavimo vietos ir užkabinimo vietos: 77 mm
 • Montavimo kablio rutulio diametras: 50 mm

 

Vidutinės degalų sąnaudos –  4,9-5,3 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 110-120 g/km (apskaičiuota pagal WLTP). Nuotraukos yra informacinio pobūdžio.

Pasiūlymas oficialiosiose Toyota atstovybėse galioja iki 2023-06-30 arba tol, kol yra specialiojo pasiūlymo automobilių.

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys (taikoma vartotojams – fiziniams asmenims, įsigijusiems lizinguojamą turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms): Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 33 950,00 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., Kliento mokamas avansas – 10 proc., neišpirkta turto vertė sutarties termino pabaigoje – 3 395,00 Eur, finansuojama suma – 30 555,00 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (Euribor reikšmė 2023-03-05: 3,353 proc.) + 0,99 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 4,343 proc.), sutarties mokestis – 250,00 Eur, (mėnesio įmokos dydis – 421,90 Eur). Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB, ir mokėti Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1,00 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 4,76 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 35 364,97 Eur.

Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą. Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą – toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.