1. Electrified
  2. Battery electric
Spartusis pasirinkimas

Toyota elektromobiliai

Laisvė nuo degalų ir emisijos

Mūsų naujos kartos elektromobiliai yra sukurti remiantis daugiau nei dvidešimt metų kaupta patirtimi elektrifikacijos srityje. Tai padėjo mums sukurti galios, patikimumo ir praktiškumo derinį be jokių kompromisų.

 

Susipažinkite su mūsų elektromobiliais

Sužinokite daugiau apie mūsų augantį itin efektyvių elektromobilių asortimentą.

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?sortOrder=modelIndex&fuelType=electric&lang_ver=1kHgz1337

Forced client side injection based on cached strategy

Susipažinkite su Toyota buitiniais įkrovikliu

Žr. daugiau

Visi elektromobilių privalumai

Elektromobiliai nenaudoja degalų ir neišmeta teršalų. Juos paprasta įkrauti, jie rafinuoti ir malonūs vairuoti, kadangi elektriniai motorai iškart generuoja didžiausią sukimo momentą. Be to, palyginti su tradiciniais automobiliais, jų eksploatacijos sąnaudos mažesnės.

 

 

 

Energija ilgam

Kaip ir visi Toyota komponentai, mūsų elektromobilių akumuliatoriai sukurti taip, kad būtų naudojami ilgai. Siekdama užtikrinti eksploatacijos ramybę, kartu su kitais metinės automobilio priežiūros darbais Toyota atlieka ir elektromobilio akumuliatoriaus išplėstinę patikrą.

 

 

 

Pristatome Toyota bZ

Susipažinkite su Toyota bZ serija. Tai – naujasis Toyota šeimos prekės ženklas. Šie įvairiapusiai naujos kartos elektromobiliai – ne tik nulinės emisijos modeliai. Jie transformuos gyvenimus ir vairavimo patirtį. Pirmasis Toyota bZ serijos modelis – tai įspūdingasis Toyota bZ4X.
Atraskite Toyota bZ