1. Electrified
 2. Battery electric
Spartusis pasirinkimas

Kodėl verta rinktis elektromobilį?

Įkrovimas namie

Toyota elektromobilį įkrauti saugu, patogu ir paprasta. Įkraukite namie iš buitinio elektros lizdo, prijungdami pridedamą įkrovimo kabelį. Jei norite įkrauti greičiau, įsirenkite namų įkroviklį. Taip pat galite sparčiai įkrauti įvairiose viešosiose įkrovimo stotelėse.

Išskirtinis nuvažiuojamas atstumas

Toyota elektromobiliai (pvz., Toyota bZ4X) viena įkrova gali nuvažiuoti daugiau nei 500 km*.

*WLTP ciklas. Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo pasirinktos komplektacijos, galios agregatų ir vairavimo sąlygų.

Iki 8 metų gamintojo garantija elektromobilio baterijai**

Gamintojo garantija elektromobilio baterijai užtikrina, kad jos talpa, lyginant su pradine talpa, nenukris žemiau 70%. Ši garantija galioja 8 metus arba iki 160 000 km ridos (priklausomai nuo to, kuri sąlyga bus pasiekta anksčiau) nuo automobilio pirmosios registracijos datos. Pirmaisiais eksploatacijos metais ridos apribojimai netaikomi.

*Paslauga aktyvuojama atlikus reguliariosios priežiūros darbus oficialioje Toyota atstovybėje ir galioja 12 mėnesių arba iki 15 000 km, priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau (atsižvelgiant į skirtingus priežiūros darbų intervalus, taikomus skirtingiems modeliams pagal gamintojo nustatymus).
Papildomai mes siūlome 10 metų pratęstąją Toyota bZX4 baterijos garantiją, kuri apima 8 metų arba iki 160 000 km ridos gamintojo garantiją elektromobilio baterijai.

Kaip veikia Toyota elektromobiliai?

Elektromobiliai yra tylūs, rafinuoti ir pasižymi tik elektrifikuotiems automobiliams būdingomis jaudinančiomis vairavimo savybėmis. Vietoj variklio ir degalų bako automobiliuose naudojami elektriniai motorai, kuriuos maitina baterija, kurią lengva įkrauti namie arba keliaujant. Sužinokite daugiau, kaip veikia elektromobilių technologija, peržiūrėję toliau pateiktą animaciją.
 • Įkrovimas

  Įkraukite bateriją elektra namie, naudodami kištukinį lizdą arba namų įkroviklį. Kitas būdas – įkraukite viešosiose sparčiojo įkrovimo stotelėse.

 • Vairavimas

  Baterija tiekia energiją elektriniams motorams, kurie varo automobilį pirmyn.

 • Regeneracinis stabdymas

  Kai vairuotojas stabdo ir automobilis lėtėja, energija, kuri paprastai tokiu atveju prarandama, įkrauna bateriją.

Peržiūrėkite mūsų elektromobilius

Dažnai užduodami klausimai

Hibridinis elektromobilis perjungia du energijos šaltinius – benziną ir elektrą iš įsikraunančio hibridinės sistemos akumuliatoriaus. Kaip galima spręsti iš pavadinimo, bateriją naudojantis elektromobilis varomas tik baterijos energija. Jame nėra variklio, jis nenaudoja jokių degalų, tik elektrą, ir į aplinką neišmeta jokių dujų.

Modernūs elektromobiliai gali nuvažiuoti toliau nei Jums atrodo. Naujausias Toyota bZ4X gali viena įkrova įveikti iki 500 km.  

Savo elektromobilį įkrausite paprastai ir patogiai. Įkraukite, kai Jums patogu, pridedamą kabelį prijungę prie buitinio elektros lizdo. Įrengus specialų namų įkroviklį, visiškai įkrauti galima vos per penkias valandas(atsižvelgiant į modelį). Sustoję nuolat augančio greitojo įkrovimo vietų tinklo stotelėje, pvz., degalinėje šalia plento arba prekybos centro aikštelėje, bateriją įkrausite ir kelionę tęsti galėsite vos po 30 minučių (įkraunama iki 80 %, atsižvelgiant į modelį ir įkroviklio galią).*

 

*Nuo 10 % iki 80 % įkrovos lygio.

Daugeliu atvejų elektromobiliai eksploatacijos eigoje gali sutaupyti Jums pinigų. Nulinės taršos transporto priemonėms taikomos valstybinės lengvatos ir pirkimo subsidijos. Kadangi elektriniai motorai bei baterijos reikalauja minimaliai techninės priežiūros, jų ir priežiūra gali būti pigesnė. 

Mūsų elektromobiliai yra tokie pat kokybiški, patikimi ir patvarūs, kaip ir bet kuris kitas Toyota automobilis. Baterijos suprojektuotos eksploatuoti tiek, kiek ir pats automobilis. Kiekvienam suteikiama 8 metų (160 000 km*) garantija, kad galėtumėte ramiai eksploatuoti juos daug metų. Baterijai pasiekus eksploatacijos pabaigą, mes pagal priėmimo tvarką ją sutvarkysime saugiai ir atsakingai. 

 

*Kas sueina pirmiau

Geriau išnaudokite savo elektrifikuotą Toyota


 • MyToyota internetinės paslaugos

  MyToyota išmaniojo telefono programėlė padeda maksimaliai išnaudoti elektrifikuoto Toyota automobilio galimybes – nuo automobilio būsenos patikrinimo iki salono išankstinio atvėsinimo (pašildymo).


 • Toyota buitinis įkroviklis

  Stilingas Toyota namuose įrengtas įkroviklis leis namie atskleisti įkraunamo hibrido arba elektromobilio potencialą. Nesvarbu, ar norite sutaupyti degalų, toliau nuvažiuodami vien elektra, ar rečiau lankytis viešose sparčiojo įkrovimo stotelėse ir taip sutaupyti laiko: mūsų aukštos kokybės namų įkrovikliai – patogus ir apsimokantis būdas kasdien papildyti automobilį energija.


 • Visiška ramybė

  Mėgaukitės sklandžiausia ir patogiausia įmanoma elektromobilio naudojimo patirtimi. Kartu su Toyota automobiliu gausite visus esminius elementus, kurie padės maksimaliai išnaudoti Jūsų elektromobilį.