1. Naujienos, istorijos ir įvykiai
  2. Prius Plug-in Red Dot 2023
Spartusis pasirinkimas

Naujasis Toyota Prius Plug-in Hybrid – „Red Dot 2023“ dizaino apdovanojimo laimėtojas

Naujasis Toyota Prius Plug-in Hybrid pelnė Red Dot Dizaino Apdovanojimą. 43 narių tarptautinė komisija nusprendė, kad Toyota Prius Plug-in Hybrid yra vertas aukščiausio apdovanojimo – „Geriausias iš geriausiųjų“ – Produktų Dizaino kategorijoje.

Beveik vienbalsiai komisija nusprendė, kad naujojo Toyota Prius Plug-in Hybrid išorės dizainas, pažymintis sportišku siluetu, puikiai subalansuotomis proporcijomis ir išskirtine išvaizda, yra sėkmingas originalaus Toyota Prius dizaino, plėtoto visose šio modelio kartose, tolimesnis vystymas. Naujasis Toyota Prius Plug-in Hybrid taip pat gavo papildomų taškų už puikiai apgalvotą vidaus dizainą bei dinamiškas vairavimo ypatybes.

Komisijos nariai paaiškino, kad atnaujintas modelis įgavo kupė stiliaus siluetą bei įgavo netikėtą sportinę išvaizdą, taip patobulinant Toyota Prius modelio stilių, gyvuojantį ir atpažįstamą jau daugiau nei ketvirtį amžiaus. Erdviame viduje vyrauja tamsūs atspalviai ir aukščiausios kokybės medžiagos, kurie sukuria išskirtinai stilingą ir harmoningą atmosferą. Perkurtas prietaisų skydelis taip pat sulaukė daug teigiamų atsiliepimų, nes jis yra aiškus ir paprastas, siekiant padidinti komfortą, saugą ir ergonomiką.

Red Dot Dizaino Apdovanojimai yra vienas didžiausių dizaino konkursų pasaulyje. Jam kasmet pateikiama maždaug 20 000 paraiškų. Jau daugiau nei 60 metų Red Dot Dizaino Apdovanojimai vertina dizaino inovacijas tokiose kategorijose, kaip Produktų Dizainas, Komunikacijų Dizainas ir Konceptinis Dizainas.

Šis Red Dot apdovanojimas yra reikšmingas pasiekimas Toyota kompanijai, kadangi jis yra jau 10-asis, kurį Toyota kompanija yra laimėjusi nuo 2014 metų.

Žiūrėkite daugiau