10 metų hibridinio traukos akumuliatoriaus garantija


Pirmąjį Toyota hibridinį modelį – Prius – pristatėme rinkai dar 1997 metais, ir nuo to laiko naujų hibridų savininkų skaičius visame pasaulyje kasmet išauga daugiau nei milijonu. Per daugiau kaip dvidešimt metų Toyota hibridų technologija įrodė esanti patikima ir aplinką tausojanti technologija.

Vienas iš svarbiausių Toyota hibridinės pavaros komponentų yra hibridinis traukos akumuliatorius.

Mes taip pasitikime savo hibridinių traukos akumuliatorių ilgaamžiškumu, kad suteikiame jiems 10 metų garantiją. Tad ir Jūs galite būti tikri, kad Jūsų Toyota hibrido sistema visada puikiai veikia.

Atnaujinama garantija

Garantija galioja vienerius metus arba kol nuvažiuojama 15 000 km (priklauso nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau). Tada, norint prasitęsti garantiją, reikia atvykti į oficialią Toyota atstovybę techninei patikrai. Čia bus patikrinta hibridinio traukos akumuliatoriaus būklė. Po patikros akumuliatoriaus garantija galios toliau.

Nemokama patikra

Geriausia yra tai, kad hibridinio traukos akumuliatoriaus patikra oficialioje Toyota atstovybėje atliekama nemokamai, jeigu tuo metu taip pat atliekate reguliariąją automobilio patikrą.

Išlaikoma automobilio vertė antrinėje rinkoje

Hibridinio traukos akumuliatoriaus garantija padeda išsaugoti Jūsų automobilio vertę antrinėje rinkoje.

Galioja visiems naujiems Toyota modeliams, įsigytiems po 2019 m. sausio 1 d.

Su išsamiomis 10 metų hibridinio traukos akumuliatoriaus garantijos sąlygomis galite susipažinti.

Žiūrėkite daugiau

Žengiame už nulinės emisijos ribos Žengiame už nulinės emisijos ribos Atraskite didžiulę Toyota elektrifikuotų transporto priemonių įvairovę. Turime sprendimą kiekvienam klientui, kuris tiks ir jam, ir planetai – nuo hibridų iki nulinės emisijos akumuliatorinių elektromobilių. Viršijame lūkesčius Viršijame lūkesčius Atraskite, kaip Toyota didina kelionių saugą ir malonumą kiekvienam. Nuo koncepcinių automobilių dirbtinio intelekto iki Toyota T-Mate saugos ir vairuotojo pagalbos sistemų. Įveikiame kliūtis Įveikiame kliūtis Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi. Toyota įkraunami hibridiniai elektromobiliai Toyota įkraunami hibridiniai elektromobiliai Mūsų įkraunami hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir elektromobilio nulinės taršos efektyvumą.